BH Telecom

rigel
Posts: 79
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Nije to druže par miliona nego čitava 23 miliona u prvih godinu dana. Da ne pričamo gdje su možda sve te pare otišle...
Sitna buranija
Posts: 3033
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

rigel wrote: 23 Jun 2026, 16:44 Ako iko vraća društvu, vraća BH telecom.
100% podržavam odluku da se stane u kraj rasipanju mojih para kao dioničara ovim lešinarima.
Nije se stalo u kraj rasipanju tvojih para kao dioničara ovim lešinarima, nego se samo promijenila vrsta lešinara i količina tvojih para koje pokušavaju rasuti (umjesto 14 ili 20 miliona filmadžijama, ide 700 miliona ko zna kome sve). Ali dok ti to skontaš, pare će već biti rasute. Možeš se samo nadati da će neka viša sila ih zaustaviti u ovome što planiraju.

Inače, lažov govori o 23 miliona datih filmadžijama iako je Content Lab imao ukupni budžet 20 miliona kroz 3 ili 4 godine, a on je obustavio projekat nakon nešto više od dvije godine iako nisu sve pare bile iskorištene nego tek nekih 70%. Sve pisalo u poslivnom planu koji je on napravio kada je došao i koji je skupština usvojila. Ali, spin i laž im je u genima, tako ih je osnivač odgojio...
Post Reply