Bosnalijek

Sabur2
Posts: 1976
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Mene samo zanima sta je nelegalno u skupstini pod vrbom?
Ne sekirajte se. Kupice ljudi jos koliko treba da ih niko vise ne zahebava.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Koliko sam cuo nije nelegalno nista,sve je u skladu sa odlukama KVP.vidis i da su ovdje odbrana poste i ekipa fakticki indirektno priznali legalnost skupstine,cim se bave upisom no u KvP poslije skupstine :)
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Ako Haden kupi 99% dionica Bosnalijeka, a ako u onih 1% ostanu Meliha, Halil & Co. Haden nema pravo upravljati Bosnalijekom, jer su zapravo Meliha i njena raja, potpomognuti likovima poput Halila, "Bogom dati" da upravljaju Bosnalijekom. Ovo nije ironija niti zajebancija, ovi ljudi bukvalno ovako shvataju stvari. Oni se čak i predstavljaju kao Bosnalijek, kada hodaju okolo i lobiraju za punomoći, a svi drugi osim njih (i onih koji ih pomažu i podržavaju) su protiv Bosnalijeka.
Sada se osporava Skupština samo zato što ishod iste nije po volji dotične bagre, a spriječili su (potpuno nezakonito) održavanje skupštine u krugu Bosnalijeka, zato što su znali da gube i da zakonski ništa ne mogu učiniti da je ospore.
Pitanje za Halila: Osporavaš komisiju za vrijednosne papire, kako objašnjavaš činjenicu da je ministar Trhulj ne osporava?
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Dok se mi borimo za opstanak i buducnost firme, maloprije saznam da je nas kolega Amar Arslanagic "poslovno" odsutan na jednom posebnom putovanju, ni manje ni vise vec KOSTARIKA. Svakodnevno dolaze izvodi o koristenju business kartice Bosnalijeka na tom "velikom i bitnom trzistu za Bosnalijek". Saznam ovo od dvoje ljudi i to bliskih bas tom istom Amaru, razocarani i kazu: kao i obicno otisao je na racun Bosnalijeka provoditi se dok se mi ovdje izlazemo i borimo da njemu sacuvamo fotelju.

Sta dalje pricati, ovdje nisu bitni ni Meliha , ni Semin, ni , ni Amela, ni Mirjana, ni Elvira, ni Dejan, ni Nermin, a posebno ne mi ostali koji nismo uz njih. Samo su arslanagici bitni, samo je bitno da Amaru budemo nepresusan izvor para. Pretekne tu i za stranku, zelenu naravno i za te koji se predstavljaju u ime zelenih, ipak treba biti u savezu da se dugorocno opstane. A zamislite gdje je ovdje Halil Cengic i njegova grupa istomisljenika? Ma nigdje na mapi, vjerovali ili ne.

Nesto razmisljam, da ipak dam glas Trhulju?! Pa neka Amar sljedeci put na Kostariku ne ide sam, neka povede bar jednog zelenog u provod, pardon da "probijaju nova trzista"...
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Prvo da rasčistimo oko ovih nikova.Ja sam kao djete igrao klisa i koliko se sječam on je mogao biti tup eventualno samo sa jedne stranea nikako sa obadvije.Sada izgleda nije više tako!A sada da se vratimo matematici,ili možda računu.Sada mi stvarnonije jasno šta se ovo dešava.Punim plučima drukate za Haden a ispada da niste htjeli doći na onu sjedeljku pod vrbama.Niste čak htjeli dati ni punomoć.Ja pouzdano znam da je Haden nafatao na svojih 30% joč nečto manje od 5%suvlasnika i simpatizera.Ovo bi trebao posvjedočiti i recimo Sabur.Pošto je za onu prvu tačku glasalo 37,5% dionica,ispada da je među prisutnima bilo samo nešto više od 2,5% glasova uposlenih.
Opet ona dilema iz mog prethodnog posta:Ili ova vaša matematika nije tačna,ili uposlenici koji podržavaju Haden imaju samo 2,5% dionica.Opet je Meliha uplela svoje prste,izgleda premamila ovih vaših 5,5%.Svaka čast .A vi se ovamo bavite nekim kojih,kako i sami kažete,nema ni na mapi.Saberite se ljudi i okrenite pravom protivniku.
A što se mene tiče,Saburu muštuluk!
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

@odbrana poste
Opet izvrces istinu ili mozda samo ne znas odnosno nisi dovoljno dobro informisan. Na Skupstini dionicara 25.5. bilo je preko 38% prisutnih dionicara koji su glasali. I sam si tu bio pa opet fulas, kladim se namjerno. No nema veze, to je samo tvoj problem. Istina se lako sazna, cinjenice i istinu ne moze niko pobiti!

A SAD O REALNIM PROBLEMIMA BOSNALIJEKA HALILE!

AMAR I VEDAD ARSLANAGIC TROSE IZMEDJU 2 I 3 MILIONA KONVERTIBILNIH MARAKA GODISNJE. JAVNA JE TAJNA DA JE FINANSIJSKA POLICIJA PRONASLA BOSNALIJEKOVU KREDITNU KARTICU KOD VEDADA ARSLANAGICA U AMERICI?! I TO TRAJE I DAN DANAS. AKO UZ TO DODAM BABU EDINA, PA ONDA HASANA SEPU I NJEGOVOG SINA I JOS STRANKU ZELENIH TU IMAMO JOS BAR 2 -3 MILIONA KONVERTIBILNIH MARAKA GODISNJE IZVUCENIH PARA. NASIH PARA HALILE, I MOJIH I TVOJIH IZMEDJU OSTALIH. SHVATAS LI DA SI ZAJEDNO SA TIM LJUDIMA SADA? SHVATAS LI DA SI POTPISAO ISTU LISTU KAO I OVI LJUDI DA IMATE "ZAJEDNICKE KANDIDATE" ZA CLANOVE NO?

OKANI SE HADENA, KOMISIJE, SKUPSTINE, PREMIJERA, RAZMISLI I OKRENI SE PREMA PRAVIM NEPRIJATELJIMA BOSNALIJEKA I SVIH NAS I RADNIKA I DIONICARA KAKO SI TO RADIO PROSLE GODINE! OSIM AKO SE I TI NISI NASAO U OVIM SILNIM MILIONIMA? MELIHA I OSTALI MISEVI SE OGREBU POMALO, VALJDA IM DOSTA KAD OVOLIKO GINU ZA OVE KRIMINALCE.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

A na sastancima izmedju predstavnika Hadena i Sindikata i Udruzenja radnika dionicara Bosnalijeka se vidjelo koliko je to radnika uz Haden, moj Halile mnogo vise od 2,5% tako da je ta tvoja matematika namjenska podvala. Vidis ja sam pred Skupstinu 25.5. cuo pricu da ti na sebi imas 12% dionica kao punomocnik. E tu sam skontao kako ti dobro matematika ide, pa i kada pokusavas podvaliti ne znas jer te svi prokuze na pocetku i jos ti se smiju iza ledja. Bez obzira na sve, mislim da ti to u zivotu ne treba. Ali odluke su tvoje i treba da zivis i sa posljedicama tih odluka.
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Daj dogovorite se.Ja se naime u svemu s vama mogu složiti,ali vi nikako da se usaglasite.Sada mi je konačno jasno zašto je Haden odbio objaviti prijedlog malih dioničara.Prepali se ljudi izhoda glasanja.Kada se tih mojih 12% sabare sa onih 28 Vlade i Libije i bez Arsle i Melihe,Haden ne bi imao tri člana NO.Eto to je znači razlog odbijanja objave kandidata za NO.
E sad da se vratimo onim tvrdnjama da ti kandidati nisu imali potrebnih 5% potpisnika.Ispada da ja nisam ni potpisao taj prijedlog.Dakle opet pogrešan pravac aktivnosti.Stvarno nepotrebno rasipate dragocjenu pamet i energiju.Ako se sječate davno sam vam napisao da više ne branite Haden,ako ovako nastavite pa napustiće ih i ED lično,pa i A.Hrkać osobno.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

KVP ce upisati izabrani no na skupstini dionicara 25.5 ma sta ovdje neko pisao.taj nadzorni odbor ce biti jedini legalni i legitimno no Bosnalijeka.tu zavrsavaju mnoge price,nazalost ne sve,ali mnoge sigurno.
adnan
Posts: 12
Joined: 18 Apr 2013, 10:12

Re: Bosnalijek

Post by adnan »

11.50 :shock: ko ide nesto?
Post Reply