Bosnalijek

skrozo
Posts: 60
Joined: 21 Jul 2012, 17:17

Re: Bosnalijek

Post by skrozo »

Pravite zamjene teza i to vrlo nevjesto. Ne mozete sa Melihom Begovic i Sefikom Handzicem drzati presice, a onda nakon toga graditi principijelne stavove. Meliha je opet aktivna, cak i na ovom forumu, a ocito je odakle i kod vas vjetar puse.
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Nikad mi neće biti jasan ovaj antagonizam. Trebalo bi da smo svi na istoj strani.
Da nam je u interesu da sve bude transparentno, pošteno i profesionalno.

A još od bliskih susreta u Pofalićima 2007. ne iznanađuje me antagonizam.
Npr. Mirsad Dazdarević je dobro naplatio šutnju na kriminal.

A i ovdje se isto tako ignoriše dokazana pljačka bosnalijekovih para na Uzunovićev račun.
Ne vjerujem da pozitivno na to gledaju svi radnici Bosnalijeka, jer je dosta njih istovremeno i u ulozi dioničara.

I provlači se teza da je Arslanagić kriminalac jer je sa Šepom krao pare Bosnalijeka a Uzunoviću nepravedno smještaju jer je on samo spasioc,kao nije pravomoćno osuđen-to je samo čula kazala.
skrozo
Posts: 60
Joined: 21 Jul 2012, 17:17

Re: Bosnalijek

Post by skrozo »

Zar ovdje nije ocigledno da su hapsenja provodjena u cilju preuzimanja upravljanja firmom?!
Takav scenarij bi za radnike, kao radnike i male dionicare, bio potpuna propast, jer bi ih zadesila sudbina mnogih drugih koji su pod tom kapom robovlasnika, a vjerovatno i gora zato sto bi doslo do strmoglavog pada poslovanja.
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Jel to važi i za slučaj Arslanagić i za slučaj Uzunović?
skrozo
Posts: 60
Joined: 21 Jul 2012, 17:17

Re: Bosnalijek

Post by skrozo »

Arslanagic je hapsen tek kao penzioner i to nakon 3 godine penzije.
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

I jednom i drugom se stavljaju ista djela na teret.
slavuj
Posts: 1932
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Nema se ovdje cemu cuditi.Nismo mi najkorumpiranija zemlja u Evropi zbog Bakirove familije i druzine,ni zbog Covicevih dvora u koritu Radobolje,ni zbog Dodikovih dvira na Dedinju,.Ne bi to bilo dovoljno za ovu prestisnu titulu,da vecina nas nije takva..
To se i ovdje vidi.U vecini cuci mali Bake,Dodo ili Dragan.Neki nemaju sanse a neki nemaju muda ni za kriminal.Najlakse je ovako anonimno lajati na sve koji ne bace bar kosku preko ograde.I nije nikakvo cudo sto ovdje uspjevaju Nedim,Edin,,prvi,drugi i treci, Dino,Bunjo i njihovi sefovi..
I ne treba se ivdje posebno trositi.Jer korist mogu imati samo oni.
Sabur2
Posts: 1832
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Ovaj forum postoji 12 godina.
S vremena na vrijeme, najčešće na BSNL temi se pojavljuju novoregistrovani članovi koji u svojim postovima koriste ulične manire i umotane prijetnje.
Shvatite da ste sa tom pričom na pogrešnom mjestu. Nikakvog efekta na sagovornika nećete imati. Samo na naše poimanje vas i vaših upisa.
Ovaj forum je uvijek bio mjesto gdje se civilizovano i argumantovano iznosilo vlastito misljenje.
Sitna buranija
Posts: 1985
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

rukfaš wrote: 22 Jun 2022, 17:46 @preplašena branija
Ne boj se sokole,ne boj se pa ti si biznismen ti vake jedeš za doručak..Jel tako sokole ???
Pogrešno si me shvatio, ali u potpunosti. Nafuravaš se bezveze, a zapravo si nebitan, a uz to još i nepismen lik. Braniš kriminalce jer si i sam kriminalac u obimu u kojem možeš dobaciti. Ti i takvi ste zaslužili Hrvića. Poltroni koji igraju kako gazda svira. A kako stvari stoje, gazda će vam se promijeniti. I šta ćete onda?
Sitna buranija
Posts: 1985
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

rukfaš wrote: 23 Jun 2022, 10:34 @sitna buranija
Mi ćemo opstati ali vi miševi ćete kao i uvijek izlaziti iz rupa i tražiti te mrvice koje padnu sa stola
Jednom soko, drugi put miš... Je li to ti mene poznaješ, pa daješ sebi za pravo da mi se tako obraćaš?
Post Reply