Bosnalijek

Sitna buranija
Posts: 2009
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

Pa ovi novi znaju da su Uzunović i ekipa to uzimali po 14 KM i vjerovatno smatraju da je dupla cifra poštena cijena. Nikom ne pada na pamet preskupo plaćati, pogotovo kod ovakve vlasničke strukture. A i nisu veliki kao Bingo da bi mogli priuštiti sebi taj luksuz...
nane
Posts: 264
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

Radi takvog razmisljanja su nikakvi investitori nego obicni kokosari i nece nikad ovladati u potpunosti bosnalijekom.
panzer
Posts: 11890
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

REAKCIJE Oštro demantirali navode da je ugroženo poslovanje: Ko stoji iza pokušaja nasilnog i nezakonitog preuzimanja ’Bosnalijeka’?

Sad je AS prozvan da nezakonito preuzima Bosnalijek. I ove velefarmacije. I MGM i Hercegovinalijek su dobro platili svoje udjele jer su ih ovi uvukli i opet ih prozivaju da su nasilnici.
Ko s mujom i suljom spava, zna svakakav ustati ujutro.
slavuj
Posts: 1936
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Gdje si ovo nasao?
nane
Posts: 264
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

Toliko o dobrim i strateskim investitorima u Bosnalijek.
panzer
Posts: 11890
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Avaz je nekidan pisao o ugrožavanju poslovanja jer je trenutni pajseraš dvaputa hapšen, pa su iz Bosnalijeka poslali reakciju. Valjda je u štampanom izdanju ta obavijest-reakcija.
Sitna buranija
Posts: 2009
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

nane wrote: 20 Jun 2022, 09:31 Toliko o dobrim i strateskim investitorima u Bosnalijek.
Meni se čini da ti priznaješ puno pravo vlasništva i upravljanja Bosnalijekom pajserašima koji su ga stavili pod kontrolu izvlačenjem para iz Bosnalijeka i kupovinom po fiksiranoj cijeni od 14 KM, a istovremeno osporavaš pravo drugoj grupi da pokuša preoteti to isto upravljanje po haman duplo većoj cijeni parama koje nisu izvučene iz Bosnalijeka?! Nekako si mi previše neprijateljski raspoložen prema ovim novim, a apologetski prema pajserašima. Ili me dojam vara?!
nane
Posts: 264
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

Nisi u pravu ko god je ukrao i fening iz Bosnalijeka za mene je lopov i takvim ga treba smatrati. Ali kako vidim svi hoce da hajruju od Bosnalijeka nece niko posteno. Ovi novi nisu nista drukciji od starih mozda su i gori jer ne daju dividendu, stari makar da je daju pa i ostali mali dionicari imaju nekog hajra. Dalje vidimo da cijene svega rastu od igle do lokomotive tako bi i cijena dionice trebala rasti, nakon svega sam misljenja da cijena dionice od 40 KM je izuzetno povoljna i da ovi novi trebsju pozuriti sa kupovinom da nebude sa cijenom dionice kao i sa cijenom goriva.
nane
Posts: 264
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

1 kg putera jedna dionica
HANS
Posts: 183
Joined: 06 Dec 2012, 22:59

Re: Bosnalijek

Post by HANS »

Ovi fiksirali na 30 uče od sadašnje uprave samo što sa tom cijenom neće ništa sabrati a vrijeme curi nek malo moje komšije odriješe kljesu a pitanje je i tada koliko će sabrati .
Post Reply