BH Telecom

Sitna buranija
Posts: 2010
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Samo imenovanja. Opet i iznova. A poslovni plan, to njima ne treba. Pa nisu budale zamajavati se s tim. Kome poslovni plan još treba?
panzer
Posts: 11906
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Pa hoćel da imenovat već jednom.
brzi
Posts: 2494
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: BH Telecom

Post by brzi »

Možda uvode socijalističko samoupravljanje,.. pa će izvještaj biti pročitan na zboru radnih ljudi.
grovnica
Posts: 51
Joined: 06 Jul 2020, 19:40

Re: BH Telecom

Post by grovnica »

kakvo je ovo siljenje na prodajnoj strani..sa 13.30 (dokle je došlo na silu) na 12.50 i to prodajom 200 dionica.
koji im broker uopšte dopušta da toliko obore cijenu ispod dinamičkog limita ovim "sitnim" nalozima?
rigel
Posts: 25
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Ono sto ja znam jeste da ovi novi imenovanjima namiruju svoje kadrove. I strucne i nestrucne. Nazalost, puno je vise ovih drugih.
zule
Posts: 176
Joined: 08 Mar 2022, 10:50

Re: BH Telecom

Post by zule »

Ovi bistri baš pohvališe BH Telecom. Znaju li da ovakav govor nanosi vidnu štetu:
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... -se-935611
"Dodaje kako je ono što im je prezentirano u BH Telecomu bilo zastrašujuće.
- Od direktora Kovačevića dobili smo informaciju da tamo ima 1.200 kilometara položenog kabla za koji ne znaju gdje je. Imaju 1.000 uposlenika viška, a fali im 500 stručnih ljudi, jer su zapošljavali administraciju tamo gdje je nepotrebno. Da su sa projektom Moja TV u minusu, dok su istovremeno napravljeni aranžmani sa Pinkom i nekim drugim televizijama, koji jako puno koštaju. Zagovornik sam i pokazao sam to da kultura mora imati podršku. Možemo se opredijeliti da bude na štetu Telecoma, ali onda vlasti trebaju preuzeti obavezu, govori Konaković i kaže da članska karta NiP-a nema nikakvu ulogu u BH Telecomu i da ne razmišlja o njegovoj privatizaciji."
panzer
Posts: 11906
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Nije Moja TV nego MY-TV. A neki drugi razlozi su zašto je napravljen taj kanal.
Što se tiče administracije, da konakovićevci postavljaju kvalitetne ljude bilo bi bolje. Sad daleko bezobraznije i drskije zapošljavaju i donose odluke koje su potpuno nezakonite. Predhodna postava je bar gledala da bude po pravilima i zakonu.
one
Posts: 1644
Joined: 03 Jul 2012, 12:30

Re: BH Telecom

Post by one »

ako se oslanja na neku kinesku tehnologiju prije il kasnije ce to sve morat zamjenit
brzi
Posts: 2494
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: BH Telecom

Post by brzi »

Jedna transakcije, nisu valjda naljutili Džambića.
Sitna buranija
Posts: 2010
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Nije je juče valjda vidio, inače bi juče sve pokupio :)
Post Reply