BH Telecom

panzer
Posts: 11921
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ovaj je prvi u javnom preduzeću da se obratio i dioničarima i njih stavio u fokus.
Onaj vodovoddžija iz EPBIH će se šokirati u ponedeljak kada vidi da postoje dioničari.
Truba
Posts: 365
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

Zar nije utorak
Dobro nas zastupajte
Sitna buranija
Posts: 2013
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

panzer wrote: 11 Oct 2023, 19:32 Ovaj je prvi u javnom preduzeću da se obratio i dioničarima i njih stavio u fokus.
Onaj vodovoddžija iz EPBIH će se šokirati u ponedeljak kada vidi da postoje dioničari.
Nećeš vjerovati, ali i ona budaletina iz Mtel-a se obratila akcionarima i stavila ih u fokus sa pričom o uvećanju vrijednosti njihovih akcija. U međuvremenu vrijednost njihovih akcija sa 1,69 KM došla na 1,19 KM. I tu neće stati...

Jedno je samoreklama, a drugo stvarne performanse, znanje i sposobnosti...
panzer
Posts: 11921
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ona je političarka.

Opet, ako je neko godinama držao 300-400 miliona KM i ako su se neke stvari mikroskopski pomjerale da li to dobro. BHT je tek prije godinu dvije nešto pokrenuo.

Sad možda bude nešto što će promijeniti pasivni način poslovanja.
Sitna buranija
Posts: 2013
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

A ovaj nije "političar"? Frajer bio ambasador, a za ambasadore se valjda šalju samo dokazani biznismeni...

Cijeli radni angažman mu je bio vezan za SDA, a sada za NiP - Bamkard, BBI, ambasada, BHT... Samo je onu offshore kompaniju u Panami samostalno registrovao ;)
brzi
Posts: 2501
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: BH Telecom

Post by brzi »

Sitna buranija wrote: 12 Oct 2023, 10:43 A ovaj nije "političar"? Frajer bio ambasador, a za ambasadore se valjda šalju samo dokazani biznismeni...

Cijeli radni angažman mu je bio vezan za SDA, a sada za NiP - Bamkard, BBI, ambasada, BHT... Samo je onu offshore kompaniju u Panami samostalno registrovao ;)
Je li preko te offshore kompanije vrtio samo halal novac? :D
panzer
Posts: 11921
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Pa jel radio u nekoj BanKi?
Sitna buranija
Posts: 2013
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Jeste u BBI, ali ta je banka tada bila utočište za SDA kadrove dok se ne snađu. I on je tamo bio u tom statusu. Bamcard mu je bila odskočna daska u menadžerskom svijetu, a svi znamo kakvog je giganta od Bamcarda napravio. Samo da ne uradi isto i sa BHT :roll:

P.S. A i taj rad u banKi mu je valjda strašna referenca za postavljenje za direktora najveće telekomunikacione kompanije u zemlji? Ma haj'te molim vas...
panzer
Posts: 11921
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ja da sam na njegovom mjestu sad bi pokrenuo telekom u 5. brzini. U inat vama dušmanima.
Profesor70
Posts: 84
Joined: 23 Jun 2021, 17:44

Re: BH Telecom

Post by Profesor70 »

Nešto sam živio u uvjerenju da smo dotakli dno, onako generalno u svakom pogledu i da ne može gore. Međutim izgleda da sam se prevario. Uvijek može gore.
Post Reply