BH Telecom

savjetnik
Posts: 454
Joined: 11 Jan 2013, 22:43

Re: BH Telecom

Post by savjetnik »

Mirsad Zaimović (SDA), generalni direktor "BH Telecoma", podnio je ostavku na ovu poziciju, saznaje "Avaz".
On je ostavku proslijedio članovima Nadzornog odbora ove državne kompanije
Kao razlog je naveo da je izabran za poslanika u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije.
On je obrazložio da su ove dvije pozicije nespojive.
panzer
Posts: 11906
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ovaj je znao tražiti i da se radi ispravno. Sad je vrijeme da se opet postavi jedan što samo aminuje podobne.
panzer
Posts: 11906
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ma šalite se....
Vlada FBiH danas je održala telefonsku sjednicu na kojoj je imenovala Sedina Kahrimana za v.d. generalnog direktora BH Telecoma, saznaje Klix.ba. Sedin Kahriman član SDA i predsjednik Općinske organizacije ove stranke u Vogošći
Ovi svestrani su najjači. Imaju kad i bit predsjednici OO u strankama.


A i ovo usput..
Također, Vlada je danas imenovala i Nasira Beganovića za novog izvršnog direktora Željeznica FBiH. On je u proteklom mandati bio šef Kluba SBB-a u Zastupničkom domu Parlamenta FBiH.
Sitna buranija
Posts: 2010
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

E sada neka je dioničarima Bog na pomoći. Sada kada nema Zaimovića može početi raspašoj. Posebno sa ovim vogošćanskim klanom...
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: BH Telecom

Post by Shahab »

Sitna buranija wrote:E sada neka je dioničarima Bog na pomoći. Sada kada nema Zaimovića može početi raspašoj. Posebno sa ovim vogošćanskim klanom...
Slažem se. Zna li se razlog povlačenja bivšeg direktora Zaimovića.
slavuj
Posts: 1937
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: BH Telecom

Post by slavuj »

Povlačenje Zaimovića je samo siguran znak da će se Bh telekom uskoro prodati.Zaimović nije htio rizikovati,odabrao je sigurnu plaću zastupnika u parlamentu!A očito nije htio da bude glavni krivac za nepopularne poteze na kojima će možda potencijalni kupac insistirati i prije kupovine!Ja ne mislim da će se neko usuditi nakon ovog dubinskog,praviti nekakve akrobacije!Sve do sada je višestruko zabilježeno¨!Potpuno sam siguran da će i ovi iz vana insistirati na konačnom početku borbe proziv korupcije i kriminala!A neka i nas tu blizu!
Post Reply