FOREX

admin
Site Admin
Posts: 22
Joined: 11 Mar 2010, 19:38

Re: FOREX

Post by admin »

Prostor za direktni upload je ograničen i odavno je popunjen.

Najjednostavnija varijanta je da ideš na tinypic i prekopiraš IMG tamo postavljene slike.
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

evo, za stanka...

Image
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

jos jednom s malo vecom rezolucijom

Image
stanko
Posts: 7
Joined: 28 Mar 2014, 16:21

Re: FOREX

Post by stanko »

Ne podcenjuj inteligenciju ovde prisutni forumaša.
Kakve veze ima stanje zadnji mjesec dana sa stanjem koliko reče da trejdaš 4-5 godina??????

I de stavi link pa da učita cijelo stanje u historiju računa i da se može da vidi da je račun pravi a ne demo.

hahahahaha bez stop losa igraš a imaš iskustvo od 5 godina
bit će pre da si počo pred koji mjesec sa demom da se igraš
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

ne mislim se ja tu sad nista tebi opravdavati i moliti te da se urazumis. ako mi ne vjerujes, stogod ja uradio, neces mi vjeroovati pa nema smisla za******* se s tobom oko toga

sto se stop losa tice, ne koristim ga cesto. imam dovoljno para na racunu da si mogu priustiti, a i redovito pazim na stanje pa mogu an vrijeme reagirati.

iako u pravilu ne ulazem na slijepo pa se rijetko događa da imam neki veliki gubitak.


isto tako, opet bunis ljude oko demo računa. što se samog računa tiče ista je stvar jel demo ili pravi. tržište i sistem je isti. jedino sto ljudi imaju vise muda kad ulazu fiktivne pare, ali to je druga prica.
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

Vidim da nekome iz Bosne ide jako dobro na Forex Ball natjecanju. Ako taj cita ovo, neka se javi i podijeli dojmove...

http://www.forexball.com/
stanko
Posts: 7
Joined: 28 Mar 2014, 16:21

Re: FOREX

Post by stanko »

Ne vidi se ništa! Bit će da mu je krenulo loše pa pobjega :lol: :P
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

tko ce ga znati...


mislim, za forex ball treba odbvojiti nesto vremena. radi se o takmicenju koje traje 5 dana, a cilj je zaraditi sto vise na demo računu.

no zato su i nagrade vrlo dobre. prva nagrada je 1000$, a postoji i nagrada za najbolje mjesto u mjesec dana koja je 2000$. dakle, potencijalno mozes zaraditi 3000$ bez da si ulozio centa.

treba samo imati
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

treba samo imati malo vremena...

ali nakon tih par dana takmicenja na Forex Ballu, naucis toliko o trgovanju da se definitivno isplati.

tako sam i ja krenuo.

zelio sam tu nagradu. nisam je osvojio, no mjesec dana sam se takmicio i totalno svladao sve osnove trgovanja. napravio mnoge glupe pogreske i naucio sto da, a sto ne raditi...
plavikiosk735
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2014, 23:48

Re: FOREX

Post by plavikiosk735 »

evo jos jedna analiza koja pokazuje kako se dobro moze zaraditi cak i u kratkom roku jer su neka kretanja cijena poprilicno sigurna: http://www.admiralmarkets.ba/fundamenta ... dne-cijene
Post Reply