MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

bankar01
Posts: 14
Joined: 08 Jan 2013, 14:07

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by bankar01 »

Moja banka otpustila 5 ljudi u centrali, kazu da je proces otpustanja tek poceo i da se do kraja godine ocekuju dodatna otpustanja.
Optimista
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2013, 11:59

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by Optimista »

Naravno da ce otpustati. Pa kako ce drugacije papak nad papcima Hurem opravdati ogromna primanja sve tri clana uprave plus ovih par novih "menadzera" koji su dobili ogromne plate. E vidjet cemo Hureme kako ce ici ova godina,nema vise Ogija da te cupa kod agencije i kod Bahte u dilojtu.Nema vise ase kao nekada.Sve se vraca,sve se placa!
bankar01
Posts: 14
Joined: 08 Jan 2013, 14:07

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by bankar01 »

Rasipa se i dalje kadar iz Moje banke.Ovih dana otisla su dva zaista kvalitetna strucnjaka,kvalitetna covjeka.Kako cujem i jos neki planiraju.Kad se na ovo dodaju otpustanja onda vise ne znam sta bih rekao za cjelokupnu situaciju,osim da je izrazito losa.
bankar01
Posts: 14
Joined: 08 Jan 2013, 14:07

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by bankar01 »

Jedan od najboljih pokazatelja stanja u AsaPrevent jeste i odlican PR (iako ih je napustio sef PRa, a i drugi planiraju bjezati prije nego dobiju nogu).Mozete vidjeti da na dva linka koja se nalaze ovdje na forumu vise ne mozete procitati komentare.Jedan link caa vise i ne postoji na webu:)Sta sakrivaju pa uklanjaju komentare?Mozda medju njima ima i istine?Ili je sve istina?Istina ih boli??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
da vinci
Posts: 2
Joined: 11 Feb 2013, 12:43

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by da vinci »

najvecu bahatost,drskost i bezobrazluk trenutno provodi EMIR SALIHOVIC vjestacki clan uprave(vjestacki jer covjek nema pojma o bankarstvu sto mu svjedoci CV i samo dragi bog zna kojom vezom ga je agencija potvrdila) inace poznat kao zet Nihada Imamovica sto mu je i "najveca referenca u zivotu".imao sam priliku licno upoznati tog usminkanog seljacica od istocne Bosne,covjek pun sebe i samo ja,ja,ja,ja,ja i poslije mene ja,ja,ja.naravno ulize se kad i gdje treba.nekada je bio uz Muftica sve dok se nije saznalo da odlazi.odmah nakon toga naravno promjenio je stranu.trenutno se bavi terorisanjem ljudi po banci, pricajuci njima iza ledja,pakujuci otkaze i druge neugodnosti mnogima koji nisu istomisljenici, a to nije niko iole normalan.
kuku vama koji imate dionice moje banke,halalite to odmah da vas bezveze dusa neboli s obzirom da ovakvi,slicni i jos veci seljacici i seljanke naravno(da se ne nadju uvrijedjenje ako ih ne spomenem:))sada vode kolo
graditelj
Posts: 128
Joined: 24 Jan 2012, 11:20

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by graditelj »

Uopšte neznam šta je cilj ove teme i vaših, ili tvojih postova. Onkao usput nam provučeš samo da smo jadni ako imamo dionice moje banke.
Koristite ovaj forum za liječenje svojih frustracija, i kompleksa.
Korištenje izraza "usminkanog seljacica od istocne Bosne" :?: :!:
Imte brate forum na klix-u, tamo su ovakve teme i ovakvi postovi vrlo atraktivni, a naći ćeš i bruku sagovornika.
bankar01
Posts: 14
Joined: 08 Jan 2013, 14:07

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by bankar01 »

Graditelj je u pravu i ne treba ovo koristiti kao lijecenje bilo kakvih frustracija i kompleksa. Moja banka i Grupacija su vrlo konkretna tema te bih zamolio da se pisu konkretna saznaja i desavanja koja uticu na poslovanje pa time i na nase dionice. Nije pristojno vrijedjati bilo koga, bila istina ili ne. Nije lose procitati komentare ili sugerisati na iste od nekud, ali ipak je najbitnije razmjeniti sto vise konkretnih informacija o poslovanju i aktuelnim desavanjima, naravno istinitim.
Previse je konkretnih problema od gubljenja najznacajnije licence Grupacije do pada rejtinga Moje banke, otpustanja ljudi, samovoljnog odlaska ljudi i mnogih drugih.
vaclavha
Posts: 68
Joined: 03 Aug 2012, 13:04

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by vaclavha »

Kao i mnogo puta do sada, poluinformacija je maksimum vecine forumasa. Prvo, covjek nije zet Nihada Imamovica. U nekoj daljoj porodicnoj vezi jeste, ali to nije. Drugo, drugo mogao je raditi svega par mjeseci sa Mufticem, jer je radio kao direktor pravne sluzbe u Privrednoj banci dd Sarajevo gdje je obnasao funkciju sekretara banke i clana kreditnog odbora. Ako to nisu reference za clana uprave jedne male banke, onda sta jeste.
Zato, druze Da Vinci, povali neku Mona Lisu-u i smiri frustracije.
Necu se cak ni osvrnuti na idiotske komentare o usminkanom seljacicu iz Istocne Bosne. Očigledno veze nemas o cemu govoris, tj. isfrustriran si do te mjere da te muci i to gdje je ko rodjen. Ali zato hocu na huskacku pricu o "jadnicima" koji imaju dionoce Moje banke. Te iste "jadnike" zelim podsjetiti da je nekadasnji direktor muftic zadrzao dionice banke nakon svog odlaska (nije ih prodao, a mogao je). Isto tako, zelim ih podsjetiti da je taj isti direktor učestvovao u dokapitalizacijama ove banke u ranijim godinama, a i sam Da vinci ce priznati da on zna "ponesto" o bankama. :-)
vaclavha
Posts: 68
Joined: 03 Aug 2012, 13:04

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by vaclavha »

bankar01 wrote:Graditelj je u pravu i ne treba ovo koristiti kao lijecenje bilo kakvih frustracija i kompleksa. Moja banka i Grupacija su vrlo konkretna tema te bih zamolio da se pisu konkretna saznaja i desavanja koja uticu na poslovanje pa time i na nase dionice. Nije pristojno vrijedjati bilo koga, bila istina ili ne. Nije lose procitati komentare ili sugerisati na iste od nekud, ali ipak je najbitnije razmjeniti sto vise konkretnih informacija o poslovanju i aktuelnim desavanjima, naravno istinitim.
Previse je konkretnih problema od gubljenja najznacajnije licence Grupacije do pada rejtinga Moje banke, otpustanja ljudi, samovoljnog odlaska ljudi i mnogih drugih.
Kolega, ASA-i je istekla licenca koju je dobila druga firma u grupaciji VW. To se znalo vec skoro dvije godine. Moja banka, kao nijedna banka u BiH nema kreditni rejting. Mislim da "prije Slovenije" neces naci banku kojoj je itko ikada dao kreditni rejting. Nije im imalo sta da padne. :D Znam dvoje koje je počelo raditi u Mojoj banci, jako kvalitetni ljudi. Svake godine ima toliko transfera između banaka da je to nevjeorvatno. U 99% slucajeva su to licne odluke pojedinaca, bolje ponude i sl. Tako da, to ne mora da obavezno znaci da se radi o slabosti banke.
bankar01
Posts: 14
Joined: 08 Jan 2013, 14:07

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by bankar01 »

Tacno, banke u BiH nemaju kreditni rejting, ali Imaju rang. Moja banka imala je rang 3, sad joj je Agencija spustila rang na 4, a 5 je prinudna uprava. i to nije nimalo smjesno!
AsaPrevent grupa je izgubila licencu zauvijek, Porsch ce direktno imati smoje zastupnistvo u BiH, sve ostalo je laz koja se nece dugo odrzati.

Ostalo nije za komentarisanja, previse je udaljavanja od teme i vrijedjanja ljudi sto neodobravam o cemu sam vec pisao.
Post Reply