MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

vaclavha
Posts: 68
Joined: 03 Aug 2012, 13:04

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by vaclavha »

Pisalo je rejting u ranijem postu, zato sam mislio da o tome govoris.
U vezi sa zastupnistvom, poenta je da se nista ne bi promijenilo ni da je asa u boljem "stanju" nego sto jeste sada. Porshe ulazi i to je to, jer je dio grupe.
Optimista
Posts: 4
Joined: 09 Jan 2013, 11:59

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by Optimista »

samo cu reci da je emir salihovic naljigavije stvorenje u banci, ali se slazem da to ovdje nije i ne smije biti tema!tacno je da je covjek pravnik i da je vodio pravne odjele i bio sekretar sto znaci pisar uprave i no bukvalno, mozda i dobar pravnik,no covjek nema pojma o kreditima,depozitima,finansijskim izvjestajima,procjenama rizika,risk menadzmentu,platnom prometu,it menadzmentu i jos drugim stvarima koje mora znati da bi bio clan uprave iz prostog razloga jer nikada nije to radio,pa nema ni mu=inute iskustva u bankarskim poslovima osim sto je o njima citao i piskarao kroz zapisnike uprave i no.sada se na nama uci,blago nama:)e to je ogroman problem koji ce negativno uticati na poslovanje banke,a time i na cijenu dionice za koje smatram da se nikada nece oporaviti na cijene koje su nekada bile.doduse vrijeme je pokazalo da je to nekada bilo prenapuhano,da je fima grupacija sve svoje firme pravila na vjestackim nogama,vjerovatno pranjem love i slicno.
da vinci
Posts: 2
Joined: 11 Feb 2013, 12:43

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by da vinci »

mozda sam isfrustriran, veliko mozda,a mozda i nisam???sta ako nisam?sta ako je sve istina?moj nacin izrazavanja je moja stvar,samo pojedinci ne citaju poemntu.poenta je jasna i glasna,imate covjeka u upravi koji veze nema sa zivotom,od kojeg,izmedu ostalih,zavisi poslovanje banke,rezultati,dobit,vrijednost dionica,a on blage veze nema.on se i dalje samo hvali,samoja,ja,ja i poslije mene ja.e pa moram ponoviti USMINKANI SELJACIC OD ISTOCNE BOSNE EMIR SALIHOVIC GLAVOM I BRADOM.ono drugo dvoje kakvi god da su bar su u bankarskim poslovima godinama pa imaju neke karakteristike za upravu,a ovaj seljacic vjerovatno igra tu za neciju prevagu.
panzer
Posts: 11877
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: MOJA BANKA - FIMA banka - ASA Prevnt

Post by panzer »

Da ne bi izgledalo da su u pitanju frustracije i interni sukobi, bilo bi dobro da vidimo trend finansijskom poslovanja tokom ovih godina. Ako imaš te podatke da nam postaviš i da nam daš neke specifične detalje poslovanja. To bi nam više pomoglo.
Ja mislim da je ovo više neuspješan projekat od početka radi same strukture bankarskog tržišta ali konkretne cifre će dati bolji odgovor.
Post Reply