prodaja hidrogradnje

one
Posts: 1594
Joined: 03 Jul 2012, 12:30

Re: prodaja hidrogradnje

Post by one »

ode u stecaj
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: prodaja hidrogradnje

Post by panzer »

Bitno je da su ovdje ekspresni. Kad treba utjerat u stečaj onda to ide brzo.

Ali kad teba uraditi nešto konkretno kako bi se poboljšalo stanje, onda se razvlači godinama.

I šta sad ovaj drug mehmed?

znam da njemu 350 ili 400K ništa ne znači ali opet.....

I sad, najveći dio duga se odnosi na državu, preko 50 miliona sa famoznim zateznim kamatama. Ništa drugačiji nije ni Gras ali njega ne misle u stečaj, kao ni velik broj rudnika i ostalog.
proleter
Posts: 1631
Joined: 14 Sep 2012, 13:45

Re: prodaja hidrogradnje

Post by proleter »

panzer wrote:Bitno je da su ovdje ekspresni. Kad treba utjerat u stečaj onda to ide brzo.

Ali kad teba uraditi nešto konkretno kako bi se poboljšalo stanje, onda se razvlači godinama.
I šta sad ovaj drug mehmed?
znam da njemu 350 ili 400K ništa ne znači ali opet.....
I sad, najveći dio duga se odnosi na državu, preko 50 miliona sa famoznim zateznim kamatama. Ništa drugačiji nije ni Gras ali njega ne misle u stečaj, kao ni velik broj rudnika i ostalog.
Kakav si ti bloger kada nisi dao naziv topica Stečaj Hidrogradnje :lol:
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: prodaja hidrogradnje

Post by panzer »

Neko drugi je otvorio temu. A izgleda da ćemo je uskoro zatvoriti.
slucajni prolaznik
Posts: 382
Joined: 21 Feb 2013, 18:33

Re: prodaja hidrogradnje

Post by slucajni prolaznik »

Bez obzira što se sa mnogim potezima koje je vukla aktualna Vlada FBiH uopće ne slažem , mora se biti iskren pa reći da ovaj saziv ne može biti (jedini ili isključivi ) krivac za pokretanje stečaja ..mnogi su prije i mnogo značajnije rasturili ovu nekada uglednu kompaniju uz svesrdnu podršku tadašnjih vlasti ( osobito prošla na čelu sa inspekcisjkim stručnjakom NN licem ) …na koncu stečaj ne mora značiti i kraj kompanije …istine radi u našem okruženju teško je očekivati da ta "nova Hidrogradnja" očišćena od starih utega i svega lošeg može napraviti neki ozbiljniji iskorak u branši kojom se bavi ali mislim da je sve bolje od agonije koju tamo ljudi žive posljednjih nekoliko godina ...
proleter
Posts: 1631
Joined: 14 Sep 2012, 13:45

Re: prodaja hidrogradnje

Post by proleter »

Šalim se, ali nije nimalo smiješno kada pomislim da je neko plaćao dionicu i po 30 KM.
Ja sam izašao sa 50 % gubitka svojedobno, mislim negdje u jesen 2007. godine :(
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: prodaja hidrogradnje

Post by panzer »

Da ali šta sad.

Ko će poklopiti imovinu i potraživanja i može li iko od ovih dioničara, Jahića, Hrkača i ostalih, nešto uraditi.
Buba
Posts: 5
Joined: 28 Oct 2015, 23:05

Re: prodaja hidrogradnje

Post by Buba »

Pozz davno sam ja ulozeno isplakao , al mi nije jasno sta je gos.Jahic vidio u Hg ima godinu ipo odtkad ulaze ili svoje ili tude ali pare...???? Ah tugo moja placao po 25 KM..
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: prodaja hidrogradnje

Post by panzer »

Meni nije bilo drago sa ovom najavom u petak ali kada se pogleda primjer firme Majevica dd onda situacija nije baš tako crna. Možda brkine odluke i nisu toliko čudne.
Post Reply