Bosnalijek

nane
Posts: 264
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

nudi li iko po 30
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Već je bilo čudno što nema ponude na višim cijenama. Sada je ovaj nalog ipak na mjestu.

A s druge strane i ovo je test da se vidi šta se može očekivati u narednom periodu.
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Otišlo je i po 27,5 KM.
Sabur2
Posts: 1832
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Hajd budi pametan.... :?
slavuj
Posts: 1932
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Sabur2 wrote: 15 Jul 2021, 12:13 Hajd budi pametan.... :?
Bas tako.Hajd poslije svega,odluci sta uciniti,prodati ili ne.Dilema dostojna Sekspira.
Jer,na ovom Bosnalijeku cini se dogodilo se sve sto se moglo dogoditi.Osladio se onaj ko ni na Bajram nije,sto bi rekao Andric.
U Bosnalijeku Sepo je isprobao kako olovku od pola marke prodati firmi za nekoliko maraka.Arslanagic Junior odavde je polazio na svoje izlete u najbolje hotele pk biljelom svijetu i o trosku dionicara.A za vrijeme kratkotrajnog boravka unJukicevoj,uspio je da uskoci u modni dodatak Avaza,sa torbom Luj Viton,ili tako nekako,ali sigurno placenom koju hiljadu .Odavde je samouvjereno ustvrdio u istom celebriti istupu,kako je pravo skijanje samo u Aspenu.
Ovdje su oni sto su jedini do sada optuzeni i pritvarani za kriminal na SASE,uvjezbali kako dio cijene dionica platiti kroz pranje novca,i to onima koji vam prodaju tudje dionice.Ovdje je nekaka Bojc,predhodnik Edine Dizdar,uzeo pare i utekao u Dezelu.
Ovdje je i Hasan Celam naucio kako uhljebiti sina na trosak dionicara.Ovdje je premijer Niksic javno demonstrirao zavicajnu pripadnost,prvo podrskom pajserizaciji i okupaciji i drustva ciji je najveci dionicar tada njegova Vlada,a zatim dugogodisnjim odbijanjem da u ime svoje Vlade predlozi kandidate za NO.
I sve to pod budnim okom predsjednika NO,koji je koju godinu kasnije naprasno prekinuo mandat preseljenjem blize centru.
Ovdje je i covjek koji vec godinama suvereno upravlja firmom sa skromnim procentualnim vlasnistvom,uvjezbao kako pare firme ,preko bjelosvjetskih posrednika ,upotrijebiti za kupovinu diinica te firme.
Odavde je utekao i Rus koji je fjnansirao ulazak pajserasa,nakon sto mu oni,ni sa skoro cetvrtinom dionica u svom vlasnistvu,nisu dozvolili ni da prsmrdi Nadzornom odboru.
Sve je dakle ,ovdje isprobano.Pa sad i ovaj novi potencijalni vlasnik,i sa njim nekakav JAMP ,ko zna ciji,ne mogu ponuditi nista novo.
I sad je stvarno opravdano pitanje,sta ciniti.
Ne vjerujem da to zna i Bogdan,koji prije dvije decenije,nije mogao ni zamisliti da ce ga neko ustoliciti u najvecu Sarajevsku firmu.
acer_5101
Posts: 8
Joined: 14 Sep 2017, 16:14

Re: Bosnalijek

Post by acer_5101 »

Bila je isplata dividendi prosle sedmice, a mene su preskocili. Je li neko od vas bio na spisku?
slavuj
Posts: 1932
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Ja sam dobio podavno,i mnogi drugi koje znam.Trebas nazvati gore,mozda nesto nije u redu sa racunom.
To gore su uglavnom dobricine,ne vjerujem da bi oni nesto uradili na neciju stetu.!?
montypython
Posts: 3790
Joined: 06 May 2010, 10:52

Re: Bosnalijek

Post by montypython »

Nisam ni ja još dobio, bar ne do prije nekoliko dana kad sam bio na banci i pitao. A poslao sam davno, odmah kad je objavljeno.
panzer
Posts: 11809
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

https://indikator.ba/Vijest.aspx?p=1&id ... ula%c5%bee

Za Bosnalijek je misaona imenica da objavi polugodišnji do 30.07.

Nego, rublja je nešto skočila od početka godine. Hoće li sada imati 5 miliona KM pozitivne kursne razlike.
Sabur2
Posts: 1832
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Čuo sam neprovjerene info da se nudi 31 KM po dionici u direktnim ponudama. Vjerovatno nešto ispod stola.
Dakle neprovjerene. Nije mi niko nudio, ali čuo od nekog ko tvrdi da mu je ponuđeno.
Post Reply