Bosnalijek

rukfaš

Re: Bosnalijek

Post by rukfaš »

@sitna buranija
Mi ćemo opstati ali vi miševi ćete kao i uvijek izlaziti iz rupa i tražiti te mrvice koje padnu sa stola
Sitna buranija

Post by Sitna buranija »

rukfaš wrote: 23 Jun 2022, 10:34 @sitna buranija
Mi ćemo opstati ali vi miševi ćete kao i uvijek izlaziti iz rupa i tražiti te mrvice koje padnu sa stola
Jednom soko, drugi put miš... Je li to ti mene poznaješ, pa daješ sebi za pravo da mi se tako obraćaš?
rukfaš

Post by rukfaš »

Sitna buranija wrote: 23 Jun 2022, 10:43
Jednom soko, drugi put miš... Je li to ti mene poznaješ, pa daješ sebi za pravo da mi se tako obraćaš?
Takve ni u putu ne volim sresti aLI ako ti već smeta ovaj način konverzacije ti pročitaj svoju pa razmisli hoćeš li postavljati pravila za istu
Sitna buranija

Post by Sitna buranija »

.
Last edited by Sitna buranija on 23 Jun 2022, 11:12, edited 1 time in total.
Sitna buranija

Post by Sitna buranija »

rukfaš wrote: 23 Jun 2022, 10:55
Sitna buranija wrote: 23 Jun 2022, 10:43
Takve ni u putu ne volim sresti aLI ako ti već smeta ovaj način konverzacije ti pročitaj svoju pa razmisli hoćeš li postavljati pravila za istu
To razumijem.

Uglavnom, shvatam ja i tvoju nervozu, novi gazda dolazi. Ja ne pripadam nijednom gazdi, ja svoje dionice mogu prodati i zaraditi na njima, i jebe mi se ko upravlja. Ali, ti koji pripadaš jednom gazdi imaš problem...
nane

Post by nane »

Kako si toliko siguran da dolazi novi gazda i kako ti moze biti svejedno ko je vecinski vlasnik kad ovi sto pretenduju ne isplacuju dividende.
Sitna buranija

Post by Sitna buranija »

Ko je kupovao po 11-12, može uvijek izaći na 30. A čim je ovolika nervoza, očito je novi gazda tu negdje iza ćoška ;)

Nije sreća u novom gazdi, ali braniti ove kriminalce, koji su tu gdje jesu došli na način na koji su došli, je ispod svakog nivoa. Bez obzira na to ko je novi gazda i kakav je, ne može se kriminal ovih sadašnjih ničim opravdati.
skrozo

Post by skrozo »

Sitna buranija wrote: 23 Jun 2022, 13:13 Ko je kupovao po 11-12, može uvijek izaći na 30. A čim je ovolika nervoza, očito je novi gazda tu negdje iza ćoška ;)

Nije sreća u novom gazdi, ali braniti ove kriminalce, koji su tu gdje jesu došli na način na koji su došli, je ispod svakog nivoa. Bez obzira na to ko je novi gazda i kakav je, ne može se kriminal ovih sadašnjih ničim opravdati.
Što taj "novi gazda" ne raspiše tender kada je odavno prešao 25%? I kako se to izbjegavanje zakona zove, nije kriminal?
panzer

Post by panzer »

Nije prešao 25% . AS ima 15% . A prije ili kasnije će postati vlasnik, ovo sad je pat pozicija.
rukfaš

Post by rukfaš »

Sitna buranija wrote: 23 Jun 2022, 13:13 Ko je kupovao po 11-12, može uvijek izaći na 30. A čim je ovolika nervoza, očito je novi gazda tu negdje iza ćoška ;)

hahaha oplakah brate, malo me buni ova izlazna strategija ,nisam siguran jel se to uči na Palama,Travniku ,Vitezu ili na nekom drugom elitnom fakultetu.
Post Reply