Bosnalijek

Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

Danas radnicima Bosnalijeka poslana informacija o imenovanju Adnana Hadžića (privatno karatiste) za tzv. v.d. izvršnog direktora za finansije, inače predsjednika skupštine dioničara iz Starih vrba.

Prema informaciji iz Karate saveza BiH čini se da se Hadžić idealno uklapa u ekipu pajser direktora, jer ima iskustva u nezakonitom preuzimanju tuđih kancelarija.

http://www.karatebih.ba/Naslovna/Demant ... portu.aspx
panzer
Posts: 11944
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Po čemu znaš da je to taj Hadžić. Gdje je ranije radio?
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

@ Face
Neće još dugo budite sigurni. Pajseraši su već jednom nogom iza rešetaka.
radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

Radio u BBI banci, KOMVP, HYPO banci.
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

@panzer

Iz saopštenja službe za informisanje Bosnalijeka:

"Privatno je g. Hadžić uspješni sportista, državni prvak Bosne i Hercegovine u karateu od 1994. do 2009. godine, član i kapiten karate reprezentacije BiH, sa velikim brojem odlično postignutih rezulata, nagrada i priznanja."
radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

Eto sposoban neki momak, nadam se da ce vec sutra isplatiti obje plate kao i ostale prispjele obaveze.
BranoH
Posts: 48
Joined: 05 Dec 2013, 14:10

Re: Bosnalijek

Post by BranoH »

Poštovanje dragi forumaši ( kako vidim ovdje je veliki broj mojih kolega iz Jukiceve ulice )
Kako sam par puta slusao od kolega o forumu pa uzeh da procitam i dobih zelju da i ja napisem malo poduzi esej....

Kao prvo odmah da istaknem niti sam za Haden tzv "pajserase" niti za Arslu tzv "pljackase" ja sam realista a i optimista a moj jedini zadatak jeste da ujutro ustanem i "mrš" za masinu do kraja radnog .

pa zelim samo da sumiram par stvari a i upitam ostatk i radnika i investitora!

1) Svi ovi radnici sto smaraju i pisu gluposti na ovom forumu pametnije bi bilo da malo vise radite a manje sutite, da se vasa "pika" , A pika se ko i moja, neb radio za masinom ili viljuškarem vec bi bio na poziciji !
2) Ovaj forum neki kazu posto Sindikalni e draga gospodo fala bogu pa eto kofa sad imamo neki ko i Sindikat , sto jest jest fin je momak Predsjednik, a svi vi sto ovdje pisete ovi vaki oni naki na sastanku ni habera da kazete sutite ! slobodno pricajte niko vas pojesti nece
3) Ovdje se Arslanagici prozivaju da su ukrali opljackali obezvrijedili upropastili! Koliko mene ova glava sluzi a sluzi me vec 40i kusur godina jos nijedan sud ih ne osudi... Vrijeme ce pokazati mozda i ih i osudi mozda ne ... " Niko nije kriv dok se suprotno ne dokaze"
4) Prozivate Uzunovica i pajserase da oce od nas da naprave pakirnicu da nas ugase , volio bih da pitam one sto su sa njim u rusiji radili , a i mnogi nasi su ga spominjali i kleli se u njeg kad je napravio bauk profit gore !!!
Da su pajserasi nisu vala ! ljudi su usli jer su u datom momentu bili legali KOMVP ih je bio upisao .
Pa spominjete presudu Branke shorr ( vidim uhljebili je pravo u vrhovni sud ) a ja sine 3 god ne mogu da zaposlim Pravnik po struci 8.9 prosjek ocjena eno ga prodaje Gume.
bas ga pitam neki dan , kaze Stari ona presuda je bila da Komvp ponovo razluci , pa mi objasni ako se usvoji zalba ranija odluka o Potvrdi hadena ostaje , ako ostaen presuda ponovno razlucivanje opet ce ga potvrditi.
5) ajde logikom stvari Arsla je 20 god ( sto jest jest digo nas je iz pepela mozda nas je i po uzsima udarao al niko nije dokazao) sa 2.2% dionica upravljo ko gospodar firmom , sto Haden nebi mogao sa 30% ( a cujem prica se da imaju od radnika jos 7do10% i na skrbnickim racunima jos 10%)

6) Spominjete skupstinu sljedece godine i kako ce haden biti skinut , Logikom stvari koja bi se budala uvalila tolike milione i dopustila da je skinu , ja vjerujem i smatram da ce nas ljudi kupiti do kraja.
7) evo koliko vidim odose lijekovi u rusiju a i dalje idu, kazu ljudi nisu legle pare leci ce ima ugovor moraju leci.
8) neko kaze sa onim gore SASovcima sto su nauruzani do zuba ( o.p ljudi imaju CZ za pasom nema sta pola grada ga ima ) strase radnike meni iskreno ne smetaju i budala zna da ti ne smije nista gore je da cuva nas radnika , a koliko znam prijetilo se masala od klanja ubijanja djece ... neka ih
9) ja vas ko covjek covjeka ko kelga kolegu molim da prestanete da "s***e" jer na ovom forumu i ako ima pravih radnika Bsnlra i neka ih je 10 , znaci nas 10 ne moze davati misljenje onih jos gore 800 !!
10) ajmo pustiti malo ljude koji su pametniji od nas na kazu koji habera o biti ovog foruma o investiciji , cijeni rast pad kupi prodaj ...
11) ovaj sto govori da su Hadenovci jednom nogom u "ćenifi" ( zatvoru) jesu brate isto ko i Arslanagici ... ni jedni ni drugi ga vidjeti nece , jer za razliku od nas koji po plate damo na kredit ,ljudi imaju i jare i pare i veze i familije , a svi znamo da je u ovoj nasoj Bosni na prodaju sve !!! sve sek upiti moze

12) za novog finansihjskog postite ljud celjade tek je dosao pokazat ce jel zna il ne zna , a koliko znam momak je fin kulturan gradsko dijete sa iskustvom


Hvala lijepo
P.S Ukoliko nego zeli da odgovara na moj post , da bi izazvao mrznju , sekiraciju ili nesto slicno nek se mani corava posla i prihvati masine i rada , bit ce bolje i meni a i njemu ...
11)
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

Nije u redu što je administrator izbrisao sve postove-reakcije na post BranoH u kojima su ljudi izrazili neprihvatanje njegovog defetizma (iako ne vjerujem da je njegov stav iskren nego naručen da stvar predstavi izgubljenom). Nismo svi spremni na kukavičku predaju bez borbe.
admin
Site Admin
Posts: 22
Joined: 11 Mar 2010, 19:38

Re: Bosnalijek

Post by admin »

Reakcije su prešle u vrijeđanje a od toga niko nema koristi.
BranoH
Posts: 48
Joined: 05 Dec 2013, 14:10

Re: Bosnalijek

Post by BranoH »

@Admin , niste trebali brisati mene iskreno ne vrijedjaju

@Face ja sam iznio svoj iskreni stav, stav radnika bosnalijeka sa stazom od skoro 30 godina , naruceno od koga ... u svom postu ne vidim da "navijam" za nekog.
Kukavička predaja ... ne vidim koliko se ja sjecam Bosnalijek odavno nije RD vec DD , i koliko su meni poznate informacije da se svi mi radnici "utalimo" ukljucujuci i one penzionisane mozemo Izbrojati 14.8 % dionica !
al isto mi je poznato da su radnici razjedinjeni i da je tesko da ce svi na istu stranu.

Hoce li haden kupovati dalje , to znaju samo dragi Bog i Uzunovic!
Ali logika stvari mi ukazuje na to da ne vidim svjetsku budalu koja ulaze 17 Mil eur ( ne pricam odakle im, odakle god da su pare su ulozene) , da pusti da mu propadne.
Isto tako gospo Face ko god da ste ovo nije sindikalni forum, imamo sindikat imamo se gdje obratiti izraziti misljenje i "braniti" . ali Vi ste vrlo dobro upoznati da je ovaj " forum" i nebuloze odradjenih ljudi koji su pisali na njemu raspametilo radnike.
Usput vi pricate o nekoj Borbi i predaji , kad se trebalo boriti nije vas bilo , a sad kad smo dovedeni Ad acta pred skoro svršen čin vi bi ste se borili ...
sad je gotovo desit ce se 2 opcije il ce bosnalijek postati jos jaci neg sto je bio il cmo potonuti do kraja , ovako jos plutamo.
Post Reply