Bosnalijek

slavuj
Posts: 1937
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Evo još jedne dobre vijesti za 300. stranicu.Ova predhodna samo potvrđuje ovo što je napisano u ovom tekstu u Avazu i skoro u svim ostalim dnevnim i sedmičnim novinama!

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/sta-ceka-niksic
lysobact
Posts: 9
Joined: 02 Oct 2013, 00:30

Re: Bosnalijek

Post by lysobact »

Blizi se kraj Arslanagicu,Handzicu i ostalim lopovima
cicak
Posts: 35
Joined: 30 Aug 2013, 15:06

Re: Bosnalijek

Post by cicak »

SVAKA CAST za Halila! Veliki covjek , patriota bez premca i neprikosnoveni borac za istinu!!! Bravo ljudino!
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@cicak
Jesi li i lani tako mislila o Halilu kad je psovao po Arslanagićima?
Na kojoj je to Čengić liniji ugledao na tenku našeg vrlog sekretara Allah ga nagradio?
P.S. Zar se tako daleko vidjelo iz podruma pa ga Čengić vidio.
slavuj
Posts: 1937
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Evo a u t e n t n i č n e verzije onog obračanja premijeru kao učesniku oeracije RAM:

http://www.zurnal.info/novost/17465/otv ... ru-niksicu
slavuj
Posts: 1937
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Tragajući za navodima o komisiji i premijru iz ovog obračanja,našao sam i ovo:

http://hr.biznis-plus.com/node/412
zenit
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2013, 20:29

Re: Bosnalijek

Post by zenit »

Čitam odavno ovaj forum, ali sam se javio da odgovorim jednoj osobi koja je izazvla srdžbu kod velikog broja radnika Bosnalijeka.
@Timka
Poštovani radniče Bosnalijeka (najveći među najvećim),
Kad si već pisala o tvojim kvalitetima, onako kako ih gledaš iz svog ugla, a očito ne poznaješ se dobro, mi radnici Bosnalijeka odlično te poznajemo i želimo da ti iznesemo naše viđenje tvojih kvaliteta, ali da i ostali znaju ko si i šta si (zaslužuješ tek toliko pažnje s naše strane!)
Znamo dobro kad si došla u Bosnalijek, sa kojom stručnom spremom i kakve poslove si obavljala. Kao "vrlo dobar radnik" poslije rata nisi se mogla vratiti na svoje radno mjesto, već si prebačena u magacin gotove robe, da sa svojom kvalifikaciom kozmetičara (mada si se ti predstavljala kao farmaceut ;) ) gradiš sebi karijeru uz pomoć pojedinih, tebi bliskih, bivših ali i sadašnji rukovodećih osoba. Normalno je da braniš staru Upravu, jer su ti dali sve što si željela, a što dokazuje i zadnja sistematizacija radnih mjesta, gdje si dobila veću platu od radnika koji su po čitav dan na nogama, ti koja od 8,5 sati radnog vremena 6 sati provodiš na internetu (skype, facebook, msn itd.), ispijanju kafica u finansijama sa tebi mnogo dragim osobama...
Ovo dokazuje koliki si radnik i koliko si iskorištena na svom radnom mjestu. Nažalost to vrlo dobro znaju i tvoji pojedini predpostavljeni, ali čini nam se da si ti njima šef, a ne oni tebi. Možda se bojiš da se takav odnos ne promjeni?! (hoće vrlo brzo :) )
Stručnost ti je čudo neviđeno!
Ovo je samo jedan mali djelić odgovora na tvoja iznošenja svojih kvaliteta kao radnika, a o tvojoj časti i poštenju neću komentarisati.
Što se tiče provokacija koje si navela u tvom obraćanju, mi nemamo takva saznanja, naprotiv imamo informaciju da si godinama manipulisalasa ljudima iz magacina kako si htjela, što ti sad izgleda nedostaje, a teško ti pada.
UPRAVU SI, DA SE SVIJETLA BUDUĆNOST NE GRADI NA LAŽIMA! (BAŠ ONAKO KAKO SI JE TI GRADILA I KAKO JE I DALJE MISLIŠ GRADITI).
Veliki pozdrav od radnika Bosnalijeka
Timka
Posts: 6
Joined: 29 Sep 2013, 12:16

Re: Bosnalijek

Post by Timka »

@zenit
"Kolega" , ti nisi kvalifikovan da vršiš procjenu mojih radnih kvaliteta a ako hoćeš i svih drugih! :) Svakako očekujem da i sam učiniš ovakav jedan gest dobre volje :)
Timka
Posts: 6
Joined: 29 Sep 2013, 12:16

Re: Bosnalijek

Post by Timka »

@Klis
Ako želiš mogu poslati prepisku svih "sindikalnih" mail-ova pa neka široka javnost procijeni ko je ko , ko šta radi , da li je to legalno i regularno , itd. Nisam se imala namjeru više javljati na ovaj forum ali Vi ( mislim na dežurne kabadahije ) ste očito izgubili kompas! Zato te lijepo molim, prestani sa provokacijama i izmišljotinama koje apsolutno nisu tačne jer nemaš niti jedan dokaz za svoje "tvrdnje" !!!
admin
Site Admin
Posts: 22
Joined: 11 Mar 2010, 19:38

Re: Bosnalijek

Post by admin »

zaključano do daljnjeg

Post Reply