Bosnalijek

nane
Posts: 265
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

panzer
Posts: 12118
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Oko 6% protrgovano. Kao da je JAMP
slavuj
Posts: 1954
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Ode i gospodin JAMP.
Onaj rus Haden je izdrzao duze.Sve se opet vraca u domace ruke,bar sad za sad.
AS i drustvo prevalili su 30 procenata.Na dohvat ruke su im i Libijci,naravno ako nafataju prave.
A sto se ostalih diinicara tice,na njih ce oni koji su se izvjestili na Hadenizaciji.Istina neki nemaju bas sirok krug kretanja,ali imaju iskustvo.
Kako se cini,svi ce dobiti sansu da obnove gradivo.Dobro su se potrudili da cijenu vrate na ovu dogovorena sa JAMP-om,a kao u doba Hasana ,KOMVP I dalje se ne mijesa u svoj posao.To ce im biti glavni adut u obradi preostalih dionicara.Jer cijene padaju,kao sto ste se uvjerili,pa treba prodati stoprije.A mozda bude I nekog ohrabrenja.Sve je dobro,dok ne puca!
A ako ne mogne nikako drugacije,mozda ce i posteno.Mada mi se cini da neki iz ove druzine tako ni ne znaju.
Sabur2
Posts: 1919
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Pa JAMP je zapravo odlican posao napravio. Vecinu je kupio po cijeni oko 12 maraka.
Golem profit za par godina.
nane
Posts: 265
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

Evo izgleda da su me poslusali pa su odlucili da kupe dionice i ko gospoda udju u Bosnalijek bez igrica
panzer
Posts: 12118
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Da vidimo jesu li kupci ista ekipa ili je i MGM ušao u igru.
Sitna buranija
Posts: 2108
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

panzer wrote: 31 Mar 2022, 16:01 Da vidimo jesu li kupci ista ekipa ili je i MGM ušao u igru.
Pa MGM je ista ekipa kao i Hercegovinalijek...
nane
Posts: 265
Joined: 23 Mar 2015, 15:37

Re: Bosnalijek

Post by nane »

Pa onda su svi zajedno protiv uzunovica ako sam dobro razumio. As, Hercegovinalijek, MGM ako su zajedno imaju vecinu sto ne zakazu novu skupstinu i proglase pobjedu.
Sitna buranija
Posts: 2108
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by Sitna buranija »

Meni se čini da su i Jamp neki ovdje povezivali sa Uzunovićem...
slavuj
Posts: 1954
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Sitna buranija wrote: 31 Mar 2022, 20:57 Meni se čini da su i Jamp neki ovdje povezivali sa Uzunovićem...
Na zadnjoj skupstini u krugu Bosnalijeka,tako je izgledalo.Uzunoviceva strana je izabrala 4 clana NO.Imali su apsulutnu vecinu.U medzuvremenu siva eminencija svake mucke na trzistu vrijednosnih papira,povukla je poteze u drugom pravcu.I sve je preseljeno u kafanu,ko nekad.
Sad je sve blizu kraja.Sve ovisi o stavu suda o tome sta znaci blokada prava koristenja dionica.
Naravno da ce za konacno preuzimanje biti vazno ko ce prvi do libijaca.Jer tek tada ce biti jasno ko je gazda.
A do tada unutra ce biti isti onj sto su odradili sve za ulazak Hadena i Uzunovuca.
I tako sve dok neko ne odluci da ucini nesto za Bosnalijek .
Post Reply