Pa EPBiH je i uz dobar rad teško voditi i napraviti dobar rezultat, s obzirom na socijalnu komponentu koju su ugradili u njeno funkcionisanje, a BHT je relativno lako voditi jer je od samog početka ta socijalna komponenta bila potisnuta tržištem...
BH Telecom
-
Sitna buranija
- Posts: 3039
- Joined: 12 May 2016, 10:51
Re: BH Telecom
-
Sitna buranija
- Posts: 3039
- Joined: 12 May 2016, 10:51
Re: BH Telecom
Pa brinem se kada ćete se u potpunosti razočarati i početi rasprodavati, jer možda budem opet kupovao taman te vaše dionice
Kao što sam i u Mtelu uradio. Kupio nekad Mtel po 0,9 KM, pa prodao po 1,55-1,60 KM, pa ponovo kupio po 1,05-1,10 kada su se neki razočarali i rasprodavali ga. Evo čekam drugu dividendu od Mtel-a (oni su je usvojili juče za razliku od BHT) otkada sam ga ponovo kupio. Ako ponovim recept i kod Telekoma, biće odlično. A s obzirom da kod telekoma dividende nema, ali ima izvlačenja para i isplate onima koji nisu dioničari, možda ga vrlo brzo budem opet kupovao. Naravno ne po 15,6-15,8 po koliko sam ga relativno skoro prodavao, nego po 13 KM
-
Sitna buranija
- Posts: 3039
- Joined: 12 May 2016, 10:51