Bosnalijek

marep1976
Posts: 41
Joined: 19 Sep 2012, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by marep1976 »

M
Last edited by marep1976 on 06 Jul 2022, 19:49, edited 1 time in total.
marep1976
Posts: 41
Joined: 19 Sep 2012, 10:51

Re: Bosnalijek

Post by marep1976 »

:ugeek:
Last edited by marep1976 on 06 Jul 2022, 19:50, edited 1 time in total.
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: Bosnalijek

Post by Shahab »

Racio wrote:
Shahab wrote:Bit će tu dosta prijava, privatnih i po službenoj dužnosti. Mnogi pojedinci će reagovati. Predmet će biti formiran, to je neminovno, zbog mnogo faktora.
;) Zar je moguce i treba biti ako je.... tako, samo jedan clan ovog foruma je to vec bio najavio i dao gotov model kako se to desilo. Kako je samo vidovit :mrgreen: :lol: i stvarno nije se javljao dok nije bilo neke promjene.
Meni ovo slici na auto sklepan od djelova pa ne ide nikako... tako i ovo od dijelova dogadjaja koje netko zna a onda se na to dodaju predvidjanja i onda eto dobre price za novine. Stim da se cini da je prica narucena i potpomognuta od nekoga tko se nije nasao ni u jednom boljem safu, nego podaleko od efendije pa mu se klanjanje na kraju nije svidjelo.
Haman bas u RS ( ne volim ih tako zvati, prirodnije je srpski entitet)i bas tamo gdje se" kreira istina" i visoki poslovni moral, pojedincu poput naseg vidovnjaka, objavili zivu istinu jer ovi nasi u FBiH su ga ocito vec procitali i ocito nogirali kao tipusa opsesikusa , koji narucuje clanke iz svojih opsesija i poluistina zbog kojih istrazni organi slupaju godine rada a onda od toga ne bude nista jer su poslusali naklapanja i poluistine opsesivnih licnosti.
Da se razumijemo ja sam za istinu i ako je netko kriv neka odgovara, ali ovo je daleko od toga bar prema ovome.
Uvijek je neki nezadovoljni insajder okidač za urušavanje kriminalne piramide. Pogledaj kako to izgleda na primjeru napuljske Kamore ili Ndraghente. T To je logika nepravde brzog i laganog novca zarađenog kriminalom. Oko Šefa je mnogo "gladnih" koje pokreće pohlepa, a nezadovoljstvo vodi u izdaju. Pukli su kao lubenica. Nivo dokumentacije objavljene u javnosti ne ostavlja prostora ni trunku sumnje. To što je afera pokrenuta preko srpskog medija, govori o jadu i bijedi sarajevskih medija. PatriJotskih medija.
panzer
Posts: 12406
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

marep1976 wrote:Mail dobio i slovenački NPU i državno tužilastvo. Pa da vidimo šta če se desiti u EU.
Zahvaljujem. To treba ispitati.

Posto je dobar dio radnika podrzao dolazak ove ekipa prije nekoliko godina bilo bi dobro da sad razmisle ima li iskrene namjere upravitelja jer je isti spreman baviti se raznim poslovima koji direktno stete samoj firmi.
Racio
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2016, 21:57

Re: Bosnalijek

Post by Racio »

Sabur2 wrote:Ma znamo mi dobro za šta si ti.

Ma neznas vala za sta ja jesam. Nitko nevoli pare u tudjem dzepu, ali ako ce ili ako bi.. ova ekipa ili neka druga (meni fakat svejedno), udvostruciti ili peterostruciti kapital firme u nekom periodu X, pa ja bih im dao jos toliko i to regularno kad bih mogao, ne bi morali raditi marifetluke kao ove, uz ogradu ako su to istinite konstrukcije koje su u tom slucaju krminalne i valjda ce biti ustanovljeno je li to tako.

Frustrrajuce je sto se po novinama i elektronskim medijima pa i ovom forumu pise samo o aferama pa tako iza svakog poslovnog dogadjaja slijedi afera. Uzas jedan. Nigdje pravog razvoja, novih projekata..samo afera za aferom istinita ili ne, odnosi paznju i trosi energiju...uzas O pet kazem...ako je istina, neznam, djeluje preocito i amaterski da bi bilo istinito i to bas tako.
brzi
Posts: 2798
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: Bosnalijek

Post by brzi »

Racio wrote:
Sabur2 wrote:Ma znamo mi dobro za šta si ti.

Ma neznas vala za sta ja jesam. Nitko nevoli pare u tudjem dzepu, ali ako ce ili ako bi.. ova ekipa ili neka druga (meni fakat svejedno), udvostruciti ili peterostruciti kapital firme u nekom periodu X, pa ja bih im dao jos toliko i to regularno kad bih mogao, ne bi morali raditi marifetluke kao ove, uz ogradu ako su to istinite konstrukcije koje su u tom slucaju krminalne i valjda ce biti ustanovljeno je li to tako.

Frustrrajuce je sto se po novinama i elektronskim medijima pa i ovom forumu pise samo o aferama pa tako iza svakog poslovnog dogadjaja slijedi afera. Uzas jedan. Nigdje pravog razvoja, novih projekata..samo afera za aferom istinita ili ne, odnosi paznju i trosi energiju...uzas O pet kazem...ako je istina, neznam, djeluje preocito i amaterski da bi bilo istinito i to bas tako.
Racionalni Racio,.. čuj treba ih nagraditi dobro da ne rade marifetluke,.. kao da su oni upisali par dnevnica više da poprave plaću a ne mlatnuli milione.
Lopovu nikad dosta, za to je dokaz i najmenadžer Arslanagić o kojem se godinama pisalo samo pozitivno. Nisu se trošili pažnja energija na istraživanje.
panzer
Posts: 12406
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

panzer
Posts: 12406
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

panzer wrote:Ja sam poslao mail federalnom tužilaštvu. Da ne mogu reći nismo znali.
Kažu u pisanoj formi proslijedili kantonalnom tužilaštvu.
Sabur2
Posts: 1976
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Dugo će to stajati u ladici.
slavuj
Posts: 1983
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Imaju oni dovoljno informacija!Imaju ovi opet dobrih veza,pa sta prevagne!Sve ima svoju cijenu,na zalost!
Post Reply