BH Telecom

Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

garant im fali para pa će da si isplate
a mi ćemo profitirati

fino su mi govorili ulaži sigurno a ja levat gledam one koji ne isplaćuju

mada danas mislim jedno sutra drugo... tako da dok ne vidim pare na računu ne vjerujem
slavuj
Posts: 1949
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: BH Telecom

Post by slavuj »

Oko 7700 dionicara ,sa članovima porodice čini tržište od više od 20.000 mogučih korisnika usluga BH Telekoma.
Obradovani ovom odlukom o odgadjanju na neodredjeno vrijeme isplate dividende,sigurno će krenuti po mahalama i ubjedjivati komšije i prijatelje da postanu korisnici usluga BH telekoma i da eventualno kupe i dionica ovako stabilne i vjerodostojne firme.
Ovi što su tako odlučili,od ovog iz Paname pa do ovog iz Konjica,jednostavno pojma nemaju o tome kako se gradi dobar imidj firme na tržištu..
I što je još gore,niko im to ne smije ni da kaže.A oni nikako da se sjete da poslovanje telekoma u dobroj mjeri zavisi baš od toga.
Pošto sam siguran da zbog svoje ničim izazvane prepotentnosti,ne čitaju ,tamo neke forume,otići ću na Sljedeću skupštinu da im ovo kažem.
Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

svaka čast
imate našu podršku

recite mi koliko trebaš imati dionica da bi bio "ozbiljan" dionicačar?

ja kad sam kupovao dionice rekli su mi brokeri u 6. mjesecu da ocekujem skupštinu i dionice evo ga godina na izmaku još se natežemo oće li išta i biti
Sitna buranija
Posts: 2081
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Ma tebi treba zabraniti da kupuješ dionice. Ili te treba koristiti kao diverzanta kada treba minirati neku dionicu :lol:
panzer
Posts: 12068
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Neka kupi dionice Unioninvestplastike.
novi
Posts: 178
Joined: 17 Apr 2020, 15:13

Re: BH Telecom

Post by novi »

Truba ti Kralj
Sitna buranija
Posts: 2081
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Sitna buranija wrote: 05 Oct 2023, 13:08 Mislim da si u pravu. Ali, odavno nije prometovana ozbiljnija količina...

P.S. U dvije transakcije 19 hiljada komada...
E ovih 19 hiljada i nešto komada sa početka mjeseca je pazario Džambić. Sad vidjeh na registru... Plaćao 13,90 KM po dionici...
Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

jel i on čeka dividendu ko i mi ostali levati???
Sitna buranija
Posts: 2081
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Truba wrote: 23 Oct 2023, 11:42 jel i on čeka dividendu ko i mi ostali levati???
Ma jok, on je poznat po tome da voli bacati pare na pogrešne investicije. Šta god je pokušao, propalo mu je... :roll: :lol:
Sitna buranija
Posts: 2081
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Nešto gledam, u toku 2023. godine među prvih deset dioničara niko nije smanjio udio, a Džambić, Prevent i Unicredit skrbnički su povećali udio. Džambić za oko 44 hiljade dionica, Unicredit skrbnik za oko 8 hiljada i Prevent za neke 2 hiljade komada...
Post Reply