Bosnalijek

mehmedfatih
Posts: 30
Joined: 01 Jan 2014, 12:46

Re: Bosnalijek

Post by mehmedfatih »

alah te nagradio ako su to tacne informacije
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Veliki meštar ispostavlja račune na naplatu!Već sam negdje napoisao da od travničkih vezirskih vremena u Sarajevo,preko Travnika ,nije stigla veća pošast od Hasana A.P.Čelama.Nije mu bilo dosta Nikšićevo autentično tumačenje,ni to što mu je sinova firma postala glavni partner Bosnalijeka u IT sektoru,nego je insistirao na ustoličenju sina na mjesto rukovodioca IT sektora u Bosnalijeku!Upučeni tvrde da je od onih prljavih para što su ih dijelili ispod stola pri okupaciji Bosnalijeka ,dobio isto kao i Nikšić,pokrovitelj ove operacije u ime Vlade FBiH.
Slijedom toga Nikšić bi na kraju,kad izgubi ovaj posao,morao dobiti neko bolje mjesto,recimo mjesto ruskog gubernatora na Krimu!
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Svi su izgleda digli ruke od Bosnalijeka,samo Hasan A.P.Čelam i ja smo još tu.On im naplačuje svoje protuzakonite usluge a ja nastavljam potragu za gospodinom Haden-om!
I izgleda da sam na kraju te potrage.Kako smo ovaj gospodin i ja na istom poslu već više od dvije godine,istina na suprotnim stranama,počeli smo se i pomagati.Elem ,kako je njegov sin gore
ja sam došao do prilično interesantnih informacija.
Nakon što su ovi iz Konjica uz pomoć kriminaliziranih berzanskih mešetara, pajsera,Hasana A.P.Šelama i Prvog konjičanina Nikšića,okupirali Bosnalijek,u njega sada ulazi najbogatiji konjičanin po rođenju.
Luka Raić!Trebalo bi da znate ko je to i zato neću o njemu!Njegova RALU Logistika već odavno obavlja transport i cijelu logistiku za Bosnalijek.
Bivši direktor njegove firme Pharma S iz Srbije Radivoj Topalov već je direktor Bosnalijekove firme u Beogradu a Milan Lazarević,direktor RALU Logistike za Srbiju ,dolazi za izvršnog direktora Bosnalijeka za nabavku,logistiku i opšte usluge .Ispada da je onaj Bogdan,što već odavno gore vedri i oblači,samo predhodnica.Što Srbi nisu mogli sami 1992.,sada to uspjevaju uz pomoć Hrvata!
naravno,u svim okupacijama ima i domaćih izdajnika!
Još nisam siguran da li je ovaj gospodin Raić od pošetka dio Hadena ili ga tek od nedavno preuzima.Ne znam dakle je li on dio problema ili dio rješenja.Ne mogu da povjerujem da je čovjeku koji je svoju mljekarsku inmdustriju LURA prodao za velike pare,potrebno da se izlaže sarađujući na svim kriminalnim potezima oko ulaska u Bosnaloijek.Više sam sklon vjerovanju da on ulazi kao jedino rješenje do koga su mogli dobaciti ovi kalauzovići!No ništa ne treba isključiti.I to će se uskoro saznati.Sad imamo gore svog čovjeka!
Rotshild
Posts: 34
Joined: 09 Apr 2014, 18:17

Re: Bosnalijek

Post by Rotshild »

Kažu da lopovi misle da svi kradu.
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Vi izgleda dobro poznajete lopove,znate čak i šta misle.Ja ovdje nisam iznio mišljenje nego činjenice koje se mogu naći na internetu,naravno ako pored postova na ovom forumu pročitate i nešto drugo!U ostalom,sve će ovo uskoro biti objelodanjeno,pa Vas molim da se tada javite!
panzer
Posts: 12121
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Da je Pharmas mislio preuzeti Bosnalijek onda bi sigurno išlo i u dogovoru sa vladom entiteta (cijelom) i drugačijom kupovinom na berzi odnosno drugačijim preuzimanjem vlasništva.

Ovdje je očiti ruski potpis.
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Slažem se ,i zato sam u dilemi!Ali sve ovo naprijed navedeno je tačno!
Možda se radi samo o preuzimanju Hadena ili samo o kupovini nečijeg udjela u Hadenu!Nadam se daće mo uskoro i to saznati!
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

A šta sad!Može li ovaj najbogatiji konjičanin nadomjestiti ovog u odlasku? Ili se mora po onoj:Ako ne može drugačije,onda da probamo pošteno
Izgubljeno je bar pola podrške.ili možda i sva!Čekat ćemo da vidimo šta je rekao onaj gospodin iz staklenog grada!
slavuj
Posts: 1955
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Okupacija se nastavlja,Okupacija u 26 slika,kao u filmu Lordana Zafranovića iz 1978.Sigurno to niste gledali,ali je skoro isto.
Kada su shvatili da je investicija u Nikšića na duge staze promašaj,sada se Čelam Junior,sin A.P.Čelama,hvali u raji da su obezbjedili pordšku Asima Sarajlića!Niko im izgleda još nije rekao da je i on od danas do sutra.Molim ove sa foruma koji po svojoj mentalnoj pripadnosti,razumoiju kriminalce,da im ovo prenesu!Njima je zabranjeno da išta čitaju,osim vlastitih misli!
Osdim toga,ta podrška je od početka!Sasrajlić se poredostalog,bori i za spas svojih 25.000 KM u dionicama Blekićevog fonda.
Čekamo sljedeće informacije iz Zone B.
panzer
Posts: 12121
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Kako rekoh, velika je vjerovatnoća da će izgubiti i tog "pokrovitelja".
Post Reply