Bosnalijek

radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

Jedno jednostavno pitanje svima:
KAD ĆE PLATA?
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

Novac od Rusije nece leci sve dok se Uzunovic ne upise kao direktor. Vjerovatno ce sve to biti gotovo do 10.12. Pored Rusije ima i preko 2.000.000 KM ostalih potrazivanja koja se ne uplacuju dok se ne rijesi potpisnik u BSNL. Posto radim kod jednog kupca toliko znam. Koliko znam vecina banaka je u petak blokirala sredstva do sudskog rjesenja. Postoji presuda suda vezano za rjesenje o NO. Sad se ceka rjesenje o tuzbi protiv tog rjesenja, iako je po meni to je glupost. Presuda je bazirana na isteku mandata KOMVP a sad je to rjeseno u parlamentu. Znaci kakvo god novo rjesenje donese sud svodi se na isto. Ako potvrdi KOMVP ce morati ponovo donijeti rjesenje. Ako ponisti presudu ista stvar. Po meni je sad pitanje vremena (kao sto je bilo i do sada) i to ce biti rjeseno. Plata i ostalih placanja znaci nema prije najmanje 10.12. Znaci Handic je razvlasten, novca je blokiran.
Zna li neko ko je novi direktor finansija ?
skrozo
Posts: 60
Joined: 21 Jul 2012, 17:17

Re: Bosnalijek

Post by skrozo »

@radnik-bsnl
Plata će biti, odna kada ti i tvoje kolege pripremite obračun, pardon ili će to ipak odraditi neko drugi... uglavnom u Bosnalijeku svi znaju gdje štopa i od koga dolaze opstrukcije, a takođe svi znaju ko su negativci u ovoj priči, lažima i podvalama to ne možete promjeniti, shvatite već jednom.
slavuj
Posts: 1952
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Nepotvrđena informacija:Dvojac je išao u USA radi kontakata sa potencijalnim kupcem njihovog udjela u Haden S.a.Pripremaju se za izlazak iz ovog projekta!
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Nema te komisije i tog suda ko može i smije upisti HADEN-ov NO. Toliko je kriminalnih radnji urađeno u proteklom periodu da su sudovi i agencije za provođenje zakona zatrpani od posla. HADEN nezna šta radi.
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

@pravda
Zar komisija nije vec upisala NO?
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

@lancer
Ovaj HADENOV već je SIPA upisala, kompletan. Iz dobro obavještenog izvora.
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

Hajde super...
Ja citam i suprotne informacije.
Ko je onda po Vama regularan u bsnl i zasto?
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

Samo nova skupstina i to bi bila jedina pravda.
Post Reply