Bosnalijek

slucajni prolaznik
Posts: 382
Joined: 21 Feb 2013, 18:33

Re: Bosnalijek

Post by slucajni prolaznik »

Po meni jedino ISPRAVNO ,MOGUĆE i REALNO rješenje komplicirane situacije za koju su najmanje krivi trenutni članovi KVP ...iskrena sućut onima koji su drugačije priželjikivali poput Selimovića kojima je ostalo još samo da lažu i blate preko urednice V.S , portparola na ovom portalu H.Č.i ostalih ucviljenih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Bez obzira ko koga volio i za koga "navijao" pozdravljam današnju odluku Vlade i nadam se da će se priča dovesti do kraja što prije jer samo tako će se spriječiti katastrofa na cijelo tržištu.
Kako sam čuo prijedlog je usvojen jednoglasno što znači da je zdrav razum preovladao. Drugim riječima moram, za promjenu, pohvaliti i Trhulja i njegove stranačke kolege :) Da ne bude da sam pristrasan nekome kako su me ovdje prozivali, jer oduvijek pokušavam iznjeti činjenice i biti korektan ako je nešto korektno sa druge strane.
proleter
Posts: 1631
Joined: 14 Sep 2012, 13:45

Re: Bosnalijek

Post by proleter »

Pa treba Bakiru da se dokap. BBI za 30 mil. KM da mogu dijeliti turske kredite.
Što znači da su "Arsla " & Co kao i FDS pušteni niz vodu.
Hehehe, motherfuckers :D
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

Pa ne bih se bas smio zakleti da su obje zlatne koke "pustene niz vodu" zbog turskih kredita.
Kad bih se kladio tipovao bih da je bosnalijek prepusten crvendacima a da je fds ostao zelembacima.
Ali karte ce se uskoro otkriti pa cemo vidjeti.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

@sarajevo2012
Bosnalijek i priča zeleni-crveni nema veze s mozgom. Ko su ti crveni u Bosnalijeku? Haden? Luxemburg? Rusi? Imperia pharma? Konstantin Zevlov? Ne budite djeca, jer sve sto ste do sada pisali pokazalo se kao glupost pa nemojte dalje...
slucajni prolaznik
Posts: 382
Joined: 21 Feb 2013, 18:33

Re: Bosnalijek

Post by slucajni prolaznik »

Očito ljetna letargija i nedostatak bilo kakvih aktivnosti kod nekih ovdje izaziva svakakve misli ( konstrukcije ) ...ne vidim kakve veze ima današnje tumačenje vlade u svezi KVP sa puštanjima niz vodu bsnk,fds ,crvenim ,zelenim ...gluposti na kvadrat ..niti KVP presuđuje niti joj je to posao ...
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

zeleni
Pripadas grupi ljudi koji ne zele ni da vide ono sto svi vide, ni da cuju ono sto svi cuju a nikako ne podnisite kriticku misao.
Pa valjda je ovdje sve jasno, ko su zeleni i ko su crveni te ko koga gura, ko koga brani i cuva mu ledja i sl.
Eto neko bi se usudio ovo u bosnalijeku napraviti bez politicke pozadine...
Pa ovdje se ni granap vise ne otvara ako nemas nikoga od politicara ko ce ti priskociti u pomoc kad zatreba!!!
Kazem da sam siguran za bosnalijek 100% da je "pusten niz vodu" samo za fds ne vjerujem, bio bi pravi sok da se potvrdi da je i fds pusten.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

@sarajevo2012
Sve se vidi, sve se zna. Kritika je uvijek dobrodošla, ali konstruktivna kritika, a ne rekla kazala. Sve to što kažeš su samo nagađanja i opet nagađanja...
Sabur2
Posts: 1883
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Dobro je da se konacno raspetljava, ali ne treba prestati biti oprezan.
Obzirom na konkurs Vlade za izbor kandidata za clanove NO ispred drzavnog kapitala, nadam se skorijem finalu u vezi konstituisanja NO sa realnim odnosima.
Takodje se nadam da ce Haden izaci sa ponudom i Vlada sa svojom cijenom. Budzet ce da skripi bez obzira na MMF. Mislim da ce cak i oni ultimativno traziti prodaju manjinskih djelova u firmama. Vidjecemo sljedece hefte.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Ko jednom jezik oprži i u jogurt puše...samo što kod nas radnika nema straha, ali oprez je sigurno tu...Ja prvenstveno očekujem da se pitanje KVP u potpunosti riješi, a onda možemo očekivati sve ostalo, jer svaka drugačija kombinacija nema smisla...
Post Reply