Bosnalijek

nostradamus
Posts: 7
Joined: 16 Apr 2013, 11:13

Re: Bosnalijek

Post by nostradamus »

dokad je rok da se usvoji godišnji izvještaj o poslovanju i zašto sada već haden nesaziva novu skupštinu
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Sad kada smo skoro pa saglasni da NO izabran na skupštini 07.07.2012,nije priznat jer nije priznata ta skupština treba se sjetiti posljedica.
Na istoj skupštini je usvojen i Izvještaj o poslovanju za 2011.godinu,što znači da ni taj izvještaj nije razmatran na legalnoj skupštini.
Situacija je komplikovana i zbog šinjenice da skupština na kojoj je izabran NNO (Naoruzani Nadzorni Odbor) nije zakazana na nacin koji je za situaciju kada Drustvo nema NO i nije usvojilo izvjestaj o poslovanju ni sest mjeseci nakon zavrsetka izvjestajnog perioda,predvidjen Zakonom i Pravilnikom.Izgleda da opet mora raditi pajser!
Naravno prije toga će se ovdje izredati oni pametni i posebno kulturni uposlenici sa svojim argumentima.
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Halile, po tebi onda nije ni bilo moguće zakazati skupštinu, zato što NO od 7.7.2012 nije legalan?
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Stvarno mislim da se treba sjetiti naziva ovog foruma i bar malo ga poštovati.
Ovako,"nidje veze"!
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

Ako mi neko može dati odgovor, bez ikakvog sarkazma i skrivenih namjera, šta se dešava u Bosnalijeku, zašto je prodaja stala, zašto se radi sa pola kapaciteta i kakva je perspektiva kompanije u narednom periodu? Koliko znam očekuje se upis u sud ovih dana ali šta ako se upis ne desi u bliskoj budućnosti, postoji li neki rezervni plan?
nostradamus
Posts: 7
Joined: 16 Apr 2013, 11:13

Re: Bosnalijek

Post by nostradamus »

zašto haden ne saziva novu skupštinu da usvoji godišnji izvještaj o poslovanju i predloži dividendu kad su se već ustoličili da napomenem "da su dividendu obećavali kad su muntali radnike i male dioničare"
pavaroti
Posts: 49
Joined: 23 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by pavaroti »

Što se tiče dividende, ja sam milju stavio u džep(dobio sam dividendu) ima 7 dana a vi što šaljete vaše račune van firme(niste uposlenici) nedim uzunović to koristi umjesto toalet papira.

Krenula je priča koju je haden preko operatera plasirao radnicima da je fiko zadužio firmu od prošle skupštine 07.07.2012 za dodatnih 40 milki....poznata priča iz vranice da plasiraju priče o dugovima koji oni kontaju da ser zaduže kako bi vratili svoje kredite prema sberbanci.
admin
Site Admin
Posts: 22
Joined: 11 Mar 2010, 19:38

Re: Bosnalijek

Post by admin »

@Klis

Zadnje upozorenje!!
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@panzer(admin)
Šta ti znaci ovo zadnje upozorenje!
Ne može ništa zaboliti kao istina. Znam sigurno kako je jedan medijski izuzetno popracen lik Halil Cengic uzeo pare od bivšeg sekretara društva Melihe Begovic da bi prešao na njihovu stranu i blatio sve koji su protiv njihovog klana. I ti meni zato što ga prozivam daješ zadnje upozorenje, to je jako nekorektno, da ne kažem bezobrazno.
A lovu ce morat vratiti.
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Imam dobar prijedlog za ovog sitnog podmetača.
Ovo što radiš je jednostavno pogrešno.Prvo,direktno štetiš ovima što kao hoćeš da im pomogneš.Možda bih ja već davno odustao,ali kad vidim koga su sve oni okupili oko sebe,onda mi to dođe kao dodatna motivacija.
A drugo,zapravo za tebe prvo,jer ćeš po svoj prilici kao uposlenik bar jedno vrijeme imati priliku da trošiš ušteđevinu!
U ovom trenutku postoji bar 10 dobro situiranih ljudi,uz to i na dobrim mjestima,koji bi ti dobro honorirali tu tvoju informaciju sa bilo kakvim dokazima o nećem nezakonitom što je učinio taj tvoj Halil.
No ja vjerujem da ti to sve znaš,mada i ne djeluješ baš obaviješteno.
A onda podcjenjujaš ostale učesnike foruma.Zato.iskoristi to svoje saznanje,reci to recimo tim tvojima gore,pa nam napiši šta su ti rekli.
I još nešto:Moji interesi u na SASE su višestruko veći od ove cifre koju spominješ ,a oni su ih dobro ugrozili.
Dakle,ja ne mijenjam strane,jer se borim za svoje interese.Pa to je ovdje jasno napisao i sadašnji predsjednik tvog NNO.
Eto,zbog toga ja trpim i ove tvoje nebuloze,i ovakvo okruženje.
Čekam ih u ponedjeljak u FDS,i tamo su skoro ista ekipa.I tamo kidišu na male dioničare.Ubjeđuju ih da je dobro to što su im ,prema prijavi finansijske policije,uzeli oko 70 miliona.I ne idem tamo zbog novinara,nego zbog ,kako ti kažeš,nekoliko hiljada dionica.
To smatram dovoljnim motivom da se ,i tamo ,po svoj prilici sukobim opet i sa Vladom.
Post Reply