Bosnalijek

Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Pravda
Ako komisija nema mandat što je onda Trhulj kod te komisije osporavao skupštinu 25.05.13, jel ti znaš da kod te iste komisije danas Meliha predaje papire da i njeno sjelo od subote priznaju i upišu.
p.s. Borim se da i dalje imam hljeba, pogaca me ne interesuje.
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Pa da li ti zaista vjeruješ u ono što pišeš. Razmisli malo. Ja neznam ni g-đu Melihu ni ministra Trhulja ali jako dobro poznajem pravni sistem i odluke nadležnih organa. Činjenice i akti mi govore i daju za pravo da Vam ovo napišem. Što se tiče Vašeg g-dina Uzunovića pa treba da znate da se protiv istog vode istražne radnje nadležnih za malverzacije i navodne kriminalne radnje u Rusiji. Sve Vi ovo dobro znate ali sitniš je preovlado. PS. Ne gazi hljeb koji jedeš.
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Pravda, ti da poznaješ zakon i pravni sistem nebi tvrdio takve nebuloze. predlažem ti da pročitaš Zakon o privrednim društvima FBiH, pa da mi kažeš ko je nadležan za upis Nadzornih odbora kod dioničkih društava. Što se tiče famozne presude kojom se osporava Komisija za vrijednosne papire, ako nemaš drugi izvor informacije osim Halila i Melihe, onda slobodno računaj da ta presuda i ne postoji. Koliko sam vidio na ovoj temi Halil je citirao neki pasus iz neke presude,... nikada do kraja i nije objasnio o čemu se radi. Informacije kojima ja raspolažem jesu, da komisija nesmetano radi i upisuje Nadzorne odbore kod svih dioničkih društava, pa te pitam zašto bi Bosnalijek bio izuzetak?
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

OK. Vrlo brzo ćemo vidjeti ko je u pravu a ko ne. Ja Vas ne želim uvjeravati i ubjeđivati. Ovdje je sve apsolutno jasno i najobičnijem laiku. Teško je prihvatiti činjenice ili se suočiti sa posljedicama. LJudi iz Hadena znaju šta hoće i to je OK. Vi koji ste prihvatili igru i imaju Vas u šahu bogami nije Vam lako. Rasplet predstoji. Biće jako uzbudljivo. Još jednom nikada ne gazi hljeb koji jedeš i ne sjedi na dvije stolice, kaže narodna. Klis puno pozdrava i želim Vam mirne snove ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

@pravda
Kazes ne poznajes Melihu, a u prvom postu si napisao "cetri hrabre dame brane Bosnalijek" ;)
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Pravdo, hajd malo slijedi ovaj link: http://www.komvp.gov.ba/site/index.php/ ... gory_id=10 pogledaj šta sve radi komisija, pročitaj izvještaje... prenijet ću podatak da je KMVP u prošloj godini zaprimila 147 zahtjeva za promjenu podataka o članovima NO kod dioničkih društava, riješila je 125, negativno 14, odbacila 4, otklanjanje nedostataka 4.
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Pravda
Pa što ne kažeš da si ti "cetri hrabre dame brane Bosnalijek". Što si bona nervozna.
@zeleni.2012
Hvala na informaciji, cuj ona ko nema pojma ko je Meliha.
Sabur2
Posts: 1897
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

@klis
vidis da ti lagano prijeti otkazom.
Fol iz Mostara.
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Sabur2
Ma ne vjerujem da ce Nedim Uzunovic dijelit otkaze, što bi to radio, a drugi niko to nema pravo.
Lijep pozdrav i hvala.
Sabur2
Posts: 1897
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Klis wrote:@Sabur2
Ma ne vjerujem da ce Nedim Uzunovic dijelit otkaze, što bi to radio, a drugi niko to nema pravo.
Lijep pozdrav i hvala.
Ne govorim o Uzunovicu, nego o osobi koja stoji iza nicka pravda.
Ocigledna je prijetnja otkazom ako nastavis da podrzavas Haden.

Sto se tice Uzunovica, vjerujem da se otkaza trebaju bojati samo clanovi menadzemnta i osoblje upetljano u ispumpavanje novca. Sve ostalo bi bilo kontraproduktivno za njih. Moraju sada poceti stvarati i bolji imidz, ako ne misle strepiti od svake skupstine i misle kupiti ostatak.
Post Reply