Bosnalijek

panzer
Posts: 12392
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

.
Last edited by panzer on 24 Jun 2013, 11:44, edited 1 time in total.
panzer
Posts: 12392
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Klis wrote:@panzer
Trhulj i ekipa unutra su znali da ce izgubiti na skupštini.
Izgleda da je ovo suština. Ne može neko "izgubiti" niti "pobijediti". Sve što treba uraditi je izabrati zajednički NO. Koliko znam Hadenu su nuđene neke opcije ali je on (neko od njih) odbio. Sad ako više različitih vlasnika bude na skupštini na kojoj Haden ne prisustvuje onda i to nešto govori. Kako zanemariti vlasništvo Vlade, Libije, ostalih eksternih dioničara od skoro 40 % ?
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@panzer
I ja sam mislio da se ne može niti pobijediti niti izgubiti, tako ne misli Trhulj i Meliha.
Zastupništvo Libije je osporeno, zato je tacno preko 30% bez Libije, ovi unutra imaju sa Halilom 3-4%, ostalih do 11% koliko im je trebalo da dodju do kvoruma bez Libije su zasjeli i sami podpisivali onoliko koliko im treba. Onda su radi publike dodali i Libiju iako su znali da se to može osporit.
Odgovori mi molim te jel ti smatraš da je VLADA bila na ovoj skupštini, pa jesi li upoznat sa saopštenjem premijera Nikšica.
Suština je u slijedecem Bosnalijek ima NO upisan u komisiji, da u subotu ovi nisu napravili ovo sijelo ovdje, danas bi vec stvar bila riješena, ovako su ostavili sebi još malo vremena da se koprcaju. To je jasno rekao jedan od glavnih likova ove price Trivun, "JA SAM SMJENOM U KOMISIJI OVDJE SAMO POSMATRAC".
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Ja sam radnik Bosnalijeka, moj direktor je Nedim Uzunovic, ne zato što ga volim, nego zato što sam legalista. Šefika Handžića sam takodje poštovao, kao i njegove naredbe dok je bio legalan, ali on to više nije. Jedino ako komisija upiše i ovu skupštinu od 22.06.13., onda cu vidjeti šta dalje, do tad ja znam samo za jedan NO, onaj izglasan 25.05.13.
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Panzer ti stvarno nemaš pojma ili si dobio neki sitniš da širiš neistinu i propagandu. Istina je da u svakom haosu ispliva nečist na površinu, ali to voda brzo odnese i razbistrise se izvori.
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Klis ti ćeš još do kraja radnog vremena promijenit mišljenje više puta. Nemožeš sa guzicom sjediti na dvije stolice ili više stolica. Ne valja ti hljeb koji si jeo 20 god sad hoćeš pogače e pazi da ne ostaneš i bez hljeba.
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Čestitke pravim i iskrenim borcima Bosnalijka. Bosnalijek će preživiti i biće jači nego ikad, samo naprijed. Juče Alvodžin, danas Hadne pa to je prošlost, pa to je smiješno. Pozdrav i podrška iz Mostara i Hercegovine.
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Pravda
Molim te samo me podsjeti, kad i gdje sam mijenjao mišljenje?
Pravda
Posts: 39
Joined: 30 May 2013, 12:59

Re: Bosnalijek

Post by Pravda »

Pa ti Klis ako si legalista kao što se predstavljaš onda bi trebao da znaš da odlukom suda od prije 2 god komisija na koju se pozivaš nema mandat da upisuje nadzorni odbor nego da je to isključivo u nadležnosti suda. Prema tome tvoj direktor g-din Uzunović pravno ne postoji a ti se pozivaš na legalitet. Smiješno ili si možda ne upućen ili si neobrazovan ili je pak nešto treće u pitanju, možda malo sitniša. Pozzzz za tebe i pamet u glavu.
prva slavna
Posts: 41
Joined: 15 Apr 2013, 21:37

Re: Bosnalijek

Post by prva slavna »

Slažem se sa onima koji tvrde da ovdje pobjednika nema ni na vidiku.možda su jedino na dobitku mali dioničari,ali to se večine ovih sa foruma ne tiće pošto imaju samo dionice za zaposlene.
KAKO GOD SE ZAVRŠILO,NEKO ĆE MORATI KUPOVATI DA BI STABILIZIRAO SVOJU POZICIJU.Mi ćemo ga čekati iznad dvadesetice.
A to nam je i bio cilj!
A što se tiče ovog upisa u Kumovu knjigu kod vječne vatre,možda se uskoro promjeni i Kum.Nisam baš siguran da u uslovima za kandidate za Predsjednika KOMVP piše da moraju biti kum baš tome i tome.
Ovi plačeni uposlenici moraju boga mi još sačekati da vide hoće li biti šta od obečanih nagrada.
Post Reply