Bosnalijek

Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@Odbrana pošte.
Halile Cengicu, SVI OVDJE DOBRO ZNAMO ZA KOGA NISI, to je ok, ali reci za koga jesi, imenom i prezimenom(ne mora djevojacko prezime majke), ko je taj kandidat za NO koga ti podržavaš. Tebi za info. neki od kandidata su vec danas povukli kandidaturu.
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Pošto si me ovako pametno pritjerao uza zid,a i zbog nekoliko vas uposlenika i ja sam se odlučio da glasam za ED.
Dugo sam se kolebao,ali prvenstveno zbog njegovog iskustva iz Vranice i jako transparentnog načina kupovine ovih 30% dionica,on je sigurno najbolje rješenje za dobar dio uposlenika.
Sabur2
Posts: 1897
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Stvarno ne bi bilo lose da malo smirimo strasti i da na sto stavimo sve prijedloge kandidata za NO.
Mislim da bi to bilo znatno korisnije od prepucavanja.

Ima li neko spiskove?
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Drago mi je što si došao "tobe".
adnan
Posts: 12
Joined: 18 Apr 2013, 10:12

Re: Bosnalijek

Post by adnan »

pa sta je ovo vishe jedan dan 11,20,pa nema dva dana pa 10,80,jel se ovo neka igra?
Sabur2
Posts: 1897
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

adnan wrote:pa sta je ovo vishe jedan dan 11,20,pa nema dva dana pa 10,80,jel se ovo neka igra?
Da. Upravo tako.
adnan
Posts: 12
Joined: 18 Apr 2013, 10:12

Re: Bosnalijek

Post by adnan »

na hair,i na dobro :)
pavaroti
Posts: 49
Joined: 23 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by pavaroti »

Sve ocekivano, danas kupi od sebe, sutra proda sebi...kolicina ista, nalozi su toliko vrijedni da se mogu pokriti jednom prosjecnom penzijom u BiH...imaju licnu berzu, licnu KOMVP, licne brokerske kuce,fondove, ko se ovom filmu usprotivi promijeni boju lica ili ga nema...
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Vjerovatno ovo radi ministar Trhulj.Hoće čovjek da uplaši preostale dioničare i usput da stvori predpostavku za cijanu na tenderu nakon šest mjeseci.Cijena mora biti manja i od ove kešom subvencionirane.
A možda to onaj Veliki Meštar realizira ono što mi je rekao kada me je ubjeđivao da mu prodamo dionice:Nakon što se približim tenderskom pragu,cijena će ići dolje.Ako i bude kupaca,ja ću svoje dionice prodavati ispod cijene!!!
Znao sam i tada da čovjek ne laže.
Od Komisije za vrijednosne papira sam u aprilu u dva navrata tražio da rade svoj posao.Znao sam da neće ništa poduzeti,ali neka stoje dokazi.Kao što ste primjetili ovih dana je tužilaštvo pokrenulo istragu protiv Brankovića i Heće za kriminal u NFT Ploče.Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu za taj slučaj Finansijska policija je podnijela još prije nekoliko godina.
Nikad se ne zna!!!
panzer
Posts: 12098
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Odbrana poste wrote:Vjerovatno ovo radi ministar Trhulj.Hoće čovjek da uplaši preostale dioničare i usput da stvori predpostavku za cijanu na tenderu nakon šest mjeseci.Cijena mora biti manja i od ove kešom subvencionirane.
A možda to onaj Veliki Meštar realizira ono što mi je rekao kada me je ubjeđivao da mu prodamo dionice:Nakon što se približim tenderskom pragu,cijena će ići dolje.Ako i bude kupaca,ja ću svoje dionice prodavati ispod cijene!!!
Znao sam i tada da čovjek ne laže.
Od Komisije za vrijednosne papira sam u aprilu u dva navrata tražio da rade svoj posao.Znao sam da neće ništa poduzeti,ali neka stoje dokazi.Kao što ste primjetili ovih dana je tužilaštvo pokrenulo istragu protiv Brankovića i Heće za kriminal u NFT Ploče.Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu za taj slučaj Finansijska policija je podnijela još prije nekoliko godina.
Nikad se ne zna!!!

Naša djeca iz komisije. Ona koja ne slušaju dobiju batine, a ona koja slušaju budu nagrađena sa putovanjem u Tursku.

Jel tako, drugovi iz budućeg NO?
Post Reply