BH Telecom

Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: BH Telecom

Post by Investitor »

Shahab wrote:U pravu si. Ja jesam protiv SDA, ali sam i protiv SDP, SBB, SBiH.... i svih drugih oblika institucionalizovane korupcije , primitivizma i neznanja. Ali sam najviše protiv hodžica.
A protiv koga nisi?!!!!
Sitna buranija
Posts: 2095
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Shahab wrote:U pravu si. Ja jesam protiv SDA, ali sam i protiv SDP, SBB, SBiH.... i svih drugih oblika institucionalizovane korupcije , primitivizma i neznanja. Ali sam najviše protiv hodžica.
Kao što ti rekoh, nije se dobro sa "zelenima" zajebavati. Sada će ovako do izbora jahati na ovim stvarima, a ovaj put će zapravo i biti u pravu... Sve što se dobro napravi oni će kapitalizirati, a sve što ispadne loše krivac će biti drugi. S tom razlikom da ovaj put, to i jeste tako koliko god ih neko mrzio...
Jebi ga, ispadoše hodžice najpametnije i najsposobnije...
https://faktor.ba/vijest/graani-fbih-ul ... nja-278445
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/683 ... bitke.html
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: BH Telecom

Post by Shahab »

Sitna buranija wrote:
Shahab wrote:U pravu si. Ja jesam protiv SDA, ali sam i protiv SDP, SBB, SBiH.... i svih drugih oblika institucionalizovane korupcije , primitivizma i neznanja. Ali sam najviše protiv hodžica.
Kao što ti rekoh, nije se dobro sa "zelenima" zajebavati. Sada će ovako do izbora jahati na ovim stvarima, a ovaj put će zapravo i biti u pravu... Sve što se dobro napravi oni će kapitalizirati, a sve što ispadne loše krivac će biti drugi. S tom razlikom da ovaj put, to i jeste tako koliko god ih neko mrzio...
Jebi ga, ispadoše hodžice najpametnije i najsposobnije...
https://faktor.ba/vijest/graani-fbih-ul ... nja-278445
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/683 ... bitke.html
Najveća podrška režimu jeste antisistem koji su napravili u kojem svi lažu. Zamisli da SDA preuzme Mercedes Benz i da lažima i krađama upropaste sistem građen 200 godina odnosno na isti način kojim upravljaju BH Telekomom. Slažem se, svi su krivi osim SDA. Tako kaže Faktor čija je redakcija u zgradi ptt inženjeringa. Dok oni jašu i spinuju javnost kako su svi krivi oko nas potop. Kao da SDA nije na vlasti 25 godina. Laž ima rok trajanja. Nemoj biti tako siguran u budućnost jer je Božija pravda u činjenici da je sve nepredvidivo.
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: BH Telecom

Post by Shahab »

Investitor wrote:
Shahab wrote:U pravu si. Ja jesam protiv SDA, ali sam i protiv SDP, SBB, SBiH.... i svih drugih oblika institucionalizovane korupcije , primitivizma i neznanja. Ali sam najviše protiv hodžica.
A protiv koga nisi?!!!!
Pogrešno je računati na jednu korumpiranu snagu u borbi protiv druge korumpirane snage. Na kraju se oni ujedine protiv vas. Dokaz koalicija SDA-SBB, prije njih SDA-SDP.
Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: BH Telecom

Post by Investitor »

Ovaj forum sve više postaje mjesto na kojem se iznose lični politički stavovi, a kojima, po meni, ovdje nije mjesto. Svi znamo kako se formira vlast i kako se donose odluke. Ovdje jedna stranka sa 10% osvojenih glasova trenutno blokira cijelu državu i očekuje da bude nagrađena na idućim izborima.
Po meni nije toliki problem u strankama koliko je do sistema u kojem Dom naroda može blokirati sve odluke, bez obzira šta o tome misli drugih 90% . Dok se ne riješe ove sistemske greške bojim se da će svaki komentar o odgovornosti pojedinih stranaka biti doživaljavan kao navijački i subjektivan.
car
Posts: 67
Joined: 14 Mar 2017, 13:10

Re: BH Telecom

Post by car »

A šta ti sad radiš?
Koliko vidim izniosis politicke stavove.

Koja to stranka sa 10% glasova blokira drzavu?
Ako si protiv doma naroda onda si i protiv BiH koja je srpska, bosnjacka i hrvatska.

Ako si protiv doma naroda onda si za bošnjacku drzavu, a BiH nije samo bošnjačka.

Nije bitno koliko nas ima brojcano,Hrvati su konstitutivni narod, Srbi isto, a to su i Bošnjaci.

Bakir kaže da želi da Bošnjaci žive sa Hrvatima,a ne pored njih.
To je fino, ali on očito misli da živimo u braku po šerijatskim zakonima.
To znači da su Bošnjaci glavni u kući, a Hrvati trebju biti jadne pokorne žene koje trebaju slušat brojnije i jače.
U braku tako ne ide, bar ne u civiliziranom svijetu.

U mom braku zarađujem duplo više od žene, unio sam više imovine u brak, ali ženino je koliko i moje,o svemu se dogovaramo.

Drugovi kome se ne sviđa multinacionalna država nek seli odavde, eno mu Hrvatske, Srbije, Turske,...

Slažem se da ne treba o politici, ali neće ni ja šutit, a vi gonit svoje.
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: BH Telecom

Post by Shahab »

Investitor wrote:Ovaj forum sve više postaje mjesto na kojem se iznose lični politički stavovi, a kojima, po meni, ovdje nije mjesto. Svi znamo kako se formira vlast i kako se donose odluke. Ovdje jedna stranka sa 10% osvojenih glasova trenutno blokira cijelu državu i očekuje da bude nagrađena na idućim izborima.
Po meni nije toliki problem u strankama koliko je do sistema u kojem Dom naroda može blokirati sve odluke, bez obzira šta o tome misli drugih 90% . Dok se ne riješe ove sistemske greške bojim se da će svaki komentar o odgovornosti pojedinih stranaka biti doživaljavan kao navijački i subjektivan.
Hoćeš da kažeš da politika, odnosno političke stranke ne upravljaju BH Telekomom?
Sitna buranija
Posts: 2095
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Shahab wrote:
Investitor wrote:Ovaj forum sve više postaje mjesto na kojem se iznose lični politički stavovi, a kojima, po meni, ovdje nije mjesto. Svi znamo kako se formira vlast i kako se donose odluke. Ovdje jedna stranka sa 10% osvojenih glasova trenutno blokira cijelu državu i očekuje da bude nagrađena na idućim izborima.
Po meni nije toliki problem u strankama koliko je do sistema u kojem Dom naroda može blokirati sve odluke, bez obzira šta o tome misli drugih 90% . Dok se ne riješe ove sistemske greške bojim se da će svaki komentar o odgovornosti pojedinih stranaka biti doživaljavan kao navijački i subjektivan.
Hoćeš da kažeš da politika, odnosno političke stranke ne upravljaju BH Telekomom?
Pa čovjek ti fino objasnio, a ti opet u isto. Znači dividende nema jer se nije usvojio budžet, a budžet se nije usvojio jer promicatelji evropskih vrijednosti (al' onih iz '41) nisu dozvolili da se usvoji.
Sitna buranija
Posts: 2095
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

car wrote:A šta ti sad radiš?
Koliko vidim izniosis politicke stavove.

Koja to stranka sa 10% glasova blokira drzavu?
Ako si protiv doma naroda onda si i protiv BiH koja je srpska, bosnjacka i hrvatska.

Ako si protiv doma naroda onda si za bošnjacku drzavu, a BiH nije samo bošnjačka.

Nije bitno koliko nas ima brojcano,Hrvati su konstitutivni narod, Srbi isto, a to su i Bošnjaci.

Bakir kaže da želi da Bošnjaci žive sa Hrvatima,a ne pored njih.
To je fino, ali on očito misli da živimo u braku po šerijatskim zakonima.
To znači da su Bošnjaci glavni u kući, a Hrvati trebju biti jadne pokorne žene koje trebaju slušat brojnije i jače.
U braku tako ne ide, bar ne u civiliziranom svijetu.

U mom braku zarađujem duplo više od žene, unio sam više imovine u brak, ali ženino je koliko i moje,o svemu se dogovaramo.

Drugovi kome se ne sviđa multinacionalna država nek seli odavde, eno mu Hrvatske, Srbije, Turske,...

Slažem se da ne treba o politici, ali neće ni ja šutit, a vi gonit svoje.
Sve je to fino što si ti ispričao, samo što to nema veze sa ovom našom situacijom. Nije dogovaranje ako HDZ nešto traži i kaže ako ne prihvatite ovo, blokiraćemo sve. A to HDZ cijelo vrijeme radi. Dakle, hrvatski političari u BiH ne koriste institucionalnu poziciju samo da zaštite hrvatske interese, već više tu poziciju zloupotrebljavaju da dobiju i ono što im ne pripada. To će Hrvate kao narod vremenom dovesti u jedan vrlo neugodan položaj ovdje. Ako ga tada i bude ovdje. Znaš, uvijek ima drugo poluvrijeme, a mogu biti i produžeci... A nama je Turska daleko, alternative nemamo...
slavuj
Posts: 1951
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: BH Telecom

Post by slavuj »

E neka si ti nama care sve ovo objasnio.Mislim na ta prava žene u vašem braku.Mi ti u tome slabo stojimo.Neka si nam objasnio i to oko konstutivnosti!Dobro dođe i to o multinacionalnosti ili multi kulturi!Samo mi nije jasni kako to da je u HDZ Mostaru doček Nove godine na javnom mjestu održan prvi put nakon 10 godina.Vjertovatno upravo zbog te multikulturalnosti!
Jedino mi se ne sviđa što misdliš da smo mi ovdje ovce,glupaci!I tu si blizak Bakiru,i on očito tako misli o narodu.Jedino nam ni Ti a ni Bakir niste objasnili činjenicu da jedna jedva opismenjena matičarka ucjenjuje sve silne budžetske korisnike,neće zakazati skupštinu dok sve ne bude kako poglavnik kaže!A zasjedanje je prekinula zbog najistaknutijih boraca za konstutivnost čiju borbu svijet nije prihvatio!
Još samo da vas podsjetim da je konstitutivnost po modelu HDZ-a ,sud u Hagu okarakterisao kao Udruženi zločinački poduhvat!I to je davno trebao reći i taj tvoj Bakir!Ali njemu sve ovo odgovara,i njemu i Čoviću,i Dodiku i njihovim doglavnicima!Jer oni se eto bore za svoj narod kojeg ugrožavaju oni drugi!Pa to sve treba biti honorirano na sljedečim izborima.A dotle,i posslije,oni će po starom!
Post Reply