Telekom RS

Sitna buranija
Posts: 3034
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Telekom RS

Post by Sitna buranija »

igipop wrote: 02 Jun 2026, 08:48 Pozdrav,

Planiram ići na skupštinu, to je moje pravo kao akcionara. Isto tako bi zamolio kolege sa foruma da spremimo pitanja i meni nije problem postaviti.

Ono što je meni cilj je da se natjeraju ponovo na politiku ponude, sve poslove i nabave se rade preko firmi iz Srbije. Dakle bez obzira na vlasničku strukturu, mora postojati tender za nabavku opreme, za usluge itd.

Dakle, ko god je zainteresovan neka da svoj komentar i ja ću iskoristiti da se postavi pitanje. to bi trebalo biti desetak pitanja od politike dividende, nabavke, usluge
Ima li kakva povratna info da je podijeliš s nama? :)
Post Reply