Bosnalijek

BranoH
Posts: 48
Joined: 05 Dec 2013, 14:10

Re: Bosnalijek

Post by BranoH »

eto moj face ja razumih ... Bosnalijek proizvoditi , imperiapharm zastupati , Haden sa preko Dr.stoletov apoteka plasirati .
Sta se dogadaj oko iperiapharme su nagadjanja niko ne zna tacno.
I nikako mi nije jasno zasto ste uprtili ko je vlasnik Hadena S.A njima je Evropski Zakon i Zakon Luxemburga omogucio anonimnost , kazes 40 000 osnoivacko pravo, a koliko znam svaki euro koji je prosao preko hadenovog racuna e na njeg je u luxemburgu placen porez 1000%
I opet pesimisti pesimisti pesimisti

De ti meni Face reci ocel dionica rast padat stagnirat ocel se kupovat ? samo preispas iz supljeg u prazno
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

A što se tiče dionica, ko će bolan ne bio kupovati dionice kad Bosnalijek ne može ni platu isplatiti.
BranoH
Posts: 48
Joined: 05 Dec 2013, 14:10

Re: Bosnalijek

Post by BranoH »

O kakvoj plati pricas ?! ja je bgm dobio
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Face jesi li ti zaista svjestan sta pricas??? Naravno da jesi ;) Jeli Haden iz Luxemburga-jeste, jeli Luxemburg u EU-jeste, znaci jeli Haden Evropska kompanija-JESTE. U koga je Haden ulagao-dva velika lanca apoteka dr Stoletov i ovaj novi Ozerki, sad zajedno cine drugi najveci maloprodajni lanac apoteka u Rusiji-znaci opet greska, namjerna narqvno. Registracija lijekoba u Rusiji 4-5 godina-kakva glupost! Bolje se raspitaj pa ces vidjeti da je to max 12 mjeseci. Pa dokle vise moj Face? :)
Tesko ti pada sve ovo to se vidi, ali cinjenice i istinu na kraju krajeva niko ne moze pobiti.

P.s. Plata je svima legla malo se bolje informisi ;)
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

Haden ne postoji, to je većina skontala u Bosnalijeku, budi svjestan bolan toga zeleni. Pa prema tome nije ni vlasnik onih nepunih 30% dionica Bosnalijeka. Kako je krenulo i kakva nam je država ko je vlasnik saznaće se kad Bosnalijeka više ne bude.
Tada pozdravi Pascala ako ga igdje stigneš, do sada ga niko ne nađe, rekoh li ja da je taj obavio i naplatio svoj dio posla i nestao, ostavio ove svoje "punomoćnike" da se koprcaju i bore "protiv sistema" kako mudro izjavi Uzunović neku noć na Pinku. Za sada se oni dobro drže u "borbi protiv sistema", te uspješe sa mjesec zakašnjenja u dvije ture isplatiti platu za oktobar. Dalje ćemo sve vidjeti, koliko znam Bosnalijek gubi povjerenje pacijenata u kvalitet lijekova, niko nije lud, skontali ljudi šta se dešava.

Također, u Bosnalijeku ljudi od struke znaju koliko godina traje registracija u Rusiji pa nema potrebe da mene ubjeđuješ, nije bitno moje mišljenje, samo nastavi pričati svoje gluposti slabo će ti ko povjerovati.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Nevjerovatno je sa koliko gorcine i zlobe pises, da ne koristim teze izraze o to nije ok. Bitno je da covjek vjeruje tebi, a ne svojim ocima kojima vidi sve jasno. Bosnalijeku su nanesene ogromne stete, a ti nikako ne spominjes glavne aktere koji su uzroci stete. Trhulj koji je omogucio kvorum na skupstini koju su sazvali ljudi koje je on licno tuzio pa omogucio paralelizam u firmi i jos puno toga, Zilic koji je uzeo stotine hiljada nasih para u svoj dzep obmanjivao sve i svakoga, pljuvao po Bosnalijeku direktno i njegovim radnicima, almira begica koji se u ime "Vlade"do nedavno setkao po Bosnalijeku kao buduci "direktor" zajedno sa Melihom i Fikom inace njegovim najboljim jaranima, a u stvari htio da samo da se uhljebi i preko noci postane "bitan", da vise ne spominjem Arslanagice, Fiku, Melihu, Mirjanu i ostale... Suvislo je pricati o cijeni dionice, poslovanju itd itd dok imate ljude koji ce uciniti sve i moguce i nemoguce samo da se bukvalno "dokopaju" Bosnalijeka...pod cijenu i da ga uniste...
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

@zeleni.2012

Pogledaj posljednjih nekoliko postova na temi ZIF-ovi, i tamo neki drugi koji vjerujem znaju više detalja od mene pišu o raznim pljačkama pa i o pljački Bosnalijeka, pa pominju Hrkača, Ćelama i Nikšića.
mandakini
Posts: 3
Joined: 18 Dec 2013, 16:40

Re: Bosnalijek

Post by mandakini »

Kad će zaostala plata i obećana trinaesta plata?
URU
Posts: 2
Joined: 19 Dec 2013, 22:45

Re: Bosnalijek

Post by URU »

@mandakini

Novembarska plata "zaostaje" svega par dana, o kašnjenju možemo pričati tek ako ne bude isplaćena do 31.decembra!
Za trinaestu platu treba pitati gospodina dr. Veterinara, on ju je obećao radnicima!
student
Posts: 4
Joined: 21 Dec 2013, 14:49

Re: Bosnalijek

Post by student »

@ URU
Poštovani moj kolega Veterinar će morati dati odgovore na mnoga pitanja nama radnicima i dioničarima Bosnalijeka ?????
Post Reply