Bosnalijek

Cofadon
Posts: 26
Joined: 08 May 2013, 06:40

Re: Bosnalijek

Post by Cofadon »

@pravda - čestitam na postu koji si objavio, nažalost sve je tako i to najblaže rečeno.
Plate i dalje nema. Evo lancer reče možda plata da bude ove, a možda iduće godine...Mi to ne možemo tolerisati i čekati!!! Ono što mene kao radnicu interesuje jeste da imamo najmanje što smo imali sve ove godine. Od 01.07., tj. upada pajseraša ništa nije normalno.Zaledim se kad ujutru vidim koliko nas stražara čuva, i to firmu u kojoj je preko 70% žena zaposleno. Sramota!!!
Šta nam uradi premijeru, ti i tvoj savjetnik Mujanović, je li to država kako kažete za čovjeka???
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

Ti izgleda Face , muuu i ostali brojite svoje zadnje dane u BSNL pa malo sanjarite i brinete se za svoju sudbinu. Mene BSNL dotice samo toliko da svoje vrijeme provodim zabavljajuci se ovdje sa Vama na forumu i ponesto da zaradim jer imam izvor informacija. Ali evo Vam jedan info, ukoliko Sud sam ne ponisti svoju presudu u narednih 7-10 dana, KOMVP ce opet dobijeti odluku o potvrdi rjesenja. Donijeli bi je i prije ali je sudijinica obecala to uraditi najkasnije do 10.12.
A Vama u zivotu sretno, sutra ili prekosutra ce biti obavjestenje o novom Vasem direktoru a sami znate sta Vas ceka poslije. Ja Vasu zalost nisam dio Hadena pa mogu pisati sta zelim i koliko zelim :-) Bas me briga za njih koliko i za Vas. Nemojte se previse sekirati ipak ste Vi u sluzbi zdravlja :-)
muuuu
Posts: 37
Joined: 23 Jul 2013, 22:11

Re: Bosnalijek

Post by muuuu »

super si lancer ..upravu je face kada ti kaže pokrij s epo glavi pa ti samo kompromituješ taj Haden..pa gdje to još sudinica obećava da će donijeti odluku tad i tad i još kakvu će donijeti..znači Haden podmitio sudinicu i ako je stvarno donese onda se ovaj post treba iskoristiti protiv te sudinice kod VIsokog sudskog i tužilačkog vijeća ....ti si stvarno krasan momak
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

Zivi bili pa vidjeli. Slobodno iskoristite posaljite VSTV, Hadenu nije bitna odluka veliki mislioci nego samo konacna presuda. Kakva god bila svodi se na isto, Hadenu je svejedno. Potvrdi ranije rjesenje postene sudije Branke Schorr i trazi od KOMVP da se ponovno izjasni ili da ponisti rjesenje. Rezultat isti. Imamo legalan NO. Jeste li zaboravili sta je presudila?
Valjda ce sa tim i brzo prestati ovo prepucavanje ovdje. Sad laku noc i cujemo se brzo.
radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

http://www.vijesti.ba/intervjui/181983- ... triji.html
Rjesenja ni na vidiku, znaci, a do tad ... ko prezivi pricat ce
muuuu
Posts: 37
Joined: 23 Jul 2013, 22:11

Re: Bosnalijek

Post by muuuu »

Ma ja mislim da je Bosnalijek gotov, Haden je definitivno preuzeo kompaniju i ovoj zemlji to je to . Sada će par godina da propada i onda stečaj kao i ostale kompanije ....nismo ništa bolje zaslužili ...
slavuj
Posts: 1949
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Hej muuu,glavu gore!Utakmica je gotova tek kada se rezultat registruje.A ponekad i puno kasnije ,takmičarska komisija,FIFA ili neko drugi,poništi utakmicu.
Evo Trhulj je spreman da nam pruži još jednu šansu.I treba se pripremiti!Sve i da registruju okupatorski NO,on neće dugo.Najdalje do petog mjeseca iduće godine je redovna godišnja skupština.Na njoj konačno mora biti izvještaj o poslovanju za 2013.godinu.A kada se ne prihvati izvještaj,pada i NO i direktor!A sve to nije daleko.Ako ovi u međuvremenu ne odu u Lukavicu,tada će sigurno otići.a to nije teško postići.haden je na onoj famoznoj skuipštini pod vrbom imao samo 32% dionica.Unatoć svim lažima i prijtnjama.Sada kad su ga mnogi pročitali,teško da može preći 35%.Nama dakle ne bi bilo teško da skupimo zajedno sa Vladom i Libijskim fondom,četredeset podzto,a to znači tri člana NO.A tada slijedi bježanija.Treba napomenuti da tada neće biti Čelama,a i Nikšić će biti pred izbore,i on i njegov DH i onaj AS.
Na tome dakle treba raditi,svaki dioničar je dragocjen.Ne mogu oni sve kupiti,jer šta bi njima ostalo.A možda će neki morati čekati dopust da se u sve to ukljuće!
radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

E moj slavuj, daleko je maj.
Bosnalijek je vec sada tesko ranjen i nece prezivjeti do tada, vjerujte.
slavuj
Posts: 1949
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Samo da podsjetim,oni iz Hadena nisu poput nekih na ovom forumu.Nastojati će da što duže izigravaju poštenjačine!Ne žure im se preko Vraca!
lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

Jedna info iz kompanije. Ove sedmice ce biti isplacene plate radnicima.
Takodje se ocekuje da ove sedmice bude uplata za robu od strane Imperia Pharm. Vjerovatno ce i to biti sada problem drugoj strani. I to su "prljavi" novci, nepoznatog porijekla.
Post Reply