Bosnalijek

lancer
Posts: 92
Joined: 15 Nov 2013, 22:26

Re: Bosnalijek

Post by lancer »

@face
Nemojte se toliko uzbidjivati, pa nece svijet propasti zbog BSNL.
Haden + dio malih dionicara (Haden kupi upravljacka prava) ima toliko dionica da moze upravljati BSNL i to je fakat. Znate da je vlada FBIH podjeljena, znaci trenutno ne mogu se dogovoriti oko nastupa u BSNL a opce je poznato da je Badi lazni predstavnik lib.kapitala. Vidjecete da ce Haden po ulasku u kompaniju u roku od godinu dana imati preko 50% vlasnistva i tu ce se sva prica zavrsiti. Glupa nasa vlada umjesto da je nesto zaradila u ovoj situaciji ce izgubiti sve ali tu nazalost kriminalac Trhulj nece odgovarati kao sto niti sada ne snosi odgovornost sto nema predstavnika vlade FBIH u NO. Dajte mi Vi matematicki model kojim se moze suprostaviti Hadenu na skupstini? Ne postoji, (pustimo pricu o ostalih 70% - takvo jedinstvo ne postoji nigdje na svijetu)i to je jako svjestan i Hanzic i Trhulj i svi ostali. Pa dragi Face oni su do sada upravljali sa 5-6% dionica. Malo ,,zakite,, nase politicare, falsifikuju par punomoci i cao. Pa mi imamo takav zakon da ako imas pod kontrolom glasacki odbor - vladas. Sad kad vam ovi isto naprave Vi se pozivate na red i zakon. Malo mi je to smjesno. Ko stoji iza Hadena, mene ne zanima.Jedino sto me zanima kako da sa ovim malim brojem dionica izvucem sto je moguce vise novca.. te dionice me vise ne zanimaju a niti sta ce poslije biti sa BSNL.
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

Demagogija lancera ciljana da stvar predstavi gotovom ne pije vode više ni kog koga, nije baš sve tako crno kako on želi predstaviti jer da jeste ne bi se hadenovci bezuspješno mučili sa Bosnalijekom već 5 mjeseci i ko zna šta će im ova avantura još donijeti. Haden ne može više računati na dionice radnika, one su za njih bespovratno izgubljene, sve je izašlo na vidjelo, agonija radnika je došla do vrhunca i ako je hrabar neka njima kaže da se ne uzbuđuju i da neće svijet propasti zbog Bosnalijeka.
lysobact
Posts: 9
Joined: 02 Oct 2013, 00:30

Re: Bosnalijek

Post by lysobact »

Tu pricu da su im dionice radnika bespovratno izgubljene okaci macku o rep,cak sta vise ima onih koji su dali punomoc Arslanagicima i sada kada im brod tone rado bi svoje dionice dali Hadenu,a oni koji su izdrzali 5 mjeseci izdrzati ce jos koliko bude trebalo do konacne pobjede
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Face bi volio da je to tako, a i sam je svjestan da siri iskljucivo lazi i besmislice kao i sve do sada. Preko 90% radnika stoji uz naseg novog direktora Uzunovica, ma sta se desi tu smo i cuvamo Bosnalijek od ovih huskaca, Arslanagica, Trhulja, almira begica i slicnih ofucanih likova iz nekog loseg starog filma.. Dionicari Bosnalijeka ne treba da brinu jer je Bosnalijek siguran od ovih polutipova i probisvjeta. Ja necu ulaziti u necije odluke da li da prodaje dionice ili ne, samo je cinjenica da su u zadnjih 5 mjeseci Arslanagic i Trhulj zajedno nanjeli istu ako ne i vecu stetu Bosnalijeku od samog arsle u proteklih 20 godina. E tu je Trhulj sampion, "skidam mu kapu". To zna svaki radnik Bosnalijeka pa ako je frajer neka dodje medju nas pa da vidi na djelu koliko podrsku ima nas direktor, bujrum :) S tim da se niko ne treba plasiti za Bosnalijek...
Face
Posts: 39
Joined: 20 Oct 2013, 20:46

Re: Bosnalijek

Post by Face »

Pa hadenovci složite se bar vi međusobno, tone li brod ili ne tone. Ja kao i lysobact mislim da tone, u tom slučaju samo će za hadenovce ostati dovoljno da se međusobno rastale.
E baš zeleni zna ko je za koga, pa ni on više ne zna za koga je.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Trhuljevac brod ne tone ;) ostecen je i to dobro, ali potonuti nece a vi cete gledati i baliti na nase uspjehe u buducnosti. Toga vas je strah jer cete onda progutati sve sto ste ikada rekli, a to ce biti vrlo brzo i vrlo bolno za vas :)
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

P.s. I ti bi znao ko je za koga da dosjes u COF, galenako, razvoj, kontrolu, marketing i prodaju itd itd... Sve bi ti se samo kazalo ;)
lysobact
Posts: 9
Joined: 02 Oct 2013, 00:30

Re: Bosnalijek

Post by lysobact »

@Face
Ocito me nisi dobro razumio ali ja nisam rekao da tone Hadenov brod vec Arslin,a Haden ce zajedno sa ostalim postenim radnicima abd krupnim koracima naprijed
lysobact
Posts: 9
Joined: 02 Oct 2013, 00:30

Re: Bosnalijek

Post by lysobact »

Ko sumnja u podrsku radnika gospodinu Uzunovicu neka svrati malo u proizvodnju pa neka provjeri :D
Sabur2
Posts: 1900
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Ovo opet prerasta u sindikalni forum, pazite da ne predjete granicu.
Drgo mi je da uprava ima povjerenje radnika, ali imao ga je i Arslanagic sto jasno govori da radnici bas i nisu najmudriji kad je davanje povjerenja u pitanju, jer se radi o istim radnicima samo godinu i po poslije.
Nadam se da vas ova uprava nece razocarati.

Nego, da pitam ekipu insajdera kad dospjeva prva faktura za ovaj izvoz u Rusiju, da vidimo na cemu smo? Legnu pare - ovi moraju novu pricu smisljati. Ne legnu - jbg. u grdnoj smo buli svi zajedno.
Post Reply