Bosnalijek

asim.k
Posts: 109
Joined: 24 Jul 2013, 09:07

Re: Bosnalijek

Post by asim.k »

e ako si pitao Melihu, onda ok. Izvinjavam se moja greska.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Samo ti slusaj Melihu, daleko ces do gurati.
Sabur2
Posts: 1873
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Nego, jel bila plata?
radnik-bsnl
Posts: 55
Joined: 25 May 2013, 18:32

Re: Bosnalijek

Post by radnik-bsnl »

Plate nejma :(
Sabur2
Posts: 1873
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Nadam se da ce biti sto prije. Ne znam koliko je v.d. u mogucnosti da tu ista ucini i zasto je Fiko dolazio, ako se nije ta sustinski bitna stvar raspetljala. Ocigledno ta strana zeli da kazni sve radnike zato sto su im se usprotivili. To samo pokazuje kakvi su to ljudi i da im vase sudbine ne znace nista.
Krediti, hipoteke, rezije, opremanje djece za skolu... nista to njih nije briga. Iskreno se nadam da ce tome brzo kraj.
asim.k
Posts: 109
Joined: 24 Jul 2013, 09:07

Re: Bosnalijek

Post by asim.k »

U sutrasnjem pardon danasnjem broju oslobodjena - intervju :

Image
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

Pa, majka mu stara, ovi placeni tekstovi su stvarno prozirni i jadni do bola.
Pa zar mu, eto cisto da zavaraju neprijatelje, nije moglo postaviti pitanje o tome ko su, recimo, stvarni vlasnici hadena i kakva je stvarna uloga imperia pharme, kako komentarise prozivanja u SB kao i u drugim medijima, zasto crnogorac sekretar drustva pored ovoliko domacih pravnika... i sl.
Ovako ova skrabotina prejadno izgleda!
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

A šta ako nije plaćen tekst, jesi li ikada razmislio o toj varijanti? Naravno da nisi, jer imaš drugačije instrukcije ;)
Ova ostala pitanja, katastrofa čovječe. Ko je vlasnik Deutschebank recimo? Ko je Katren i koja mu je uloga u Bosnalijeku? Zašto je Edin Arslanagić doveo Kebea SLOVENCA za izvršnog direktora, pored naših bosansko hercegovačkih menadžera (Žujo nije valjao jeli?)? SB ako neko komentariše znači da je gori od nje same :D
Očekujem odgovore :D
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

@sarajevo2012
Pa, majka mu stara, sve što je direktor Uzunović rekao, sve je istina.
sarajevo2012
Posts: 84
Joined: 18 Oct 2012, 11:41

Re: Bosnalijek

Post by sarajevo2012 »

Zeleni
Prihvati činjenicu da postoje ljudi koji razmišljaju svojom glavom, ne razmišljaju pod instrukcijama niti guraju glavu u pijesak kao noj.
I nemoj tako ti Boga porediti haden ili bosnalijek i deutschebank!
To su pitanja na koja bih ja i kao simpatizer volio čuti odgovore, ako ništa da se jenom razjasne i ove stvari o kojima se svakodnevno raspravlja, zar je istina nekada bila problem?! Za žuju sam davno konstatovao da je otjeran i da nam se sada sa Farmavitom lijepo odužuje.
Što je Arslanagić doveo slovenca, iako ne opravdavam veliki broj njegovih postupaka, ovo sa slovencom i nije bio loš potez s obzirom da u BiH nema menadžera takvog kalibra koji ima internacionalno iskustvo, o eventualnom poštenju tog čovjeka ne bih ulazio u diskusiju, što će vjerovatno biti tvoje naredno pitanje.
Klisu
Nisam rekao da laže, samo sam konstatovao da je ovo bila prilika da se daju odgovori na pitanja koja mjesecima vise oko vrata tvom direktoru.
Post Reply