BH Telecom

rigel
Posts: 81
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Nije to druže par miliona nego čitava 23 miliona u prvih godinu dana. Da ne pričamo gdje su možda sve te pare otišle...
Sitna buranija
Posts: 3041
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

rigel wrote: 23 Jun 2026, 16:44 Ako iko vraća društvu, vraća BH telecom.
100% podržavam odluku da se stane u kraj rasipanju mojih para kao dioničara ovim lešinarima.
Nije se stalo u kraj rasipanju tvojih para kao dioničara ovim lešinarima, nego se samo promijenila vrsta lešinara i količina tvojih para koje pokušavaju rasuti (umjesto 14 ili 20 miliona filmadžijama, ide 700 miliona ko zna kome sve). Ali dok ti to skontaš, pare će već biti rasute. Možeš se samo nadati da će neka viša sila ih zaustaviti u ovome što planiraju.

Inače, lažov govori o 23 miliona datih filmadžijama iako je Content Lab imao ukupni budžet 20 miliona kroz 3 ili 4 godine, a on je obustavio projekat nakon nešto više od dvije godine iako nisu sve pare bile iskorištene nego tek nekih 70%. Sve pisalo u poslivnom planu koji je on napravio kada je došao i koji je skupština usvojila. Ali, spin i laž im je u genima, tako ih je osnivač odgojio...
rigel
Posts: 81
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Ja sam se referisao samo na bh content lab i rasipanje velike količine novaca, bez ikakve ekonomske računice.
Ne trebaš ti meni otvarati oči, vidim ja sasvim dobro i imam više informacija od tebe pitanju obije stvari o kojima ti govoriš. I ovo što si naveo za novce za bht content lab nije tačno.
Za telemach se slažemo, cijena je previsoka.
Elkombar
Posts: 522
Joined: 21 Feb 2020, 21:18

Re: BH Telecom

Post by Elkombar »

Otkrivamo detalje projekta „Titanium“: Uprava BH Telecoma rezervisala 50 miliona maraka za isplatu United Grupi zbog propale kupovine Telemacha!

https://istraga.ba/otkrivamo-detalje-pr ... Ptw5Dm6gNg

Ma nemoguće.
panzer
Posts: 14414
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

50 miliona KM elektropriveda skrši za šest mjeseci pa se "istrage" ne počešu.

Ovdje ova klauzula i ima smisla obzirom da konkurent ulazi u firmu i pretresa je na sve načine.
brzi
Posts: 3716
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: BH Telecom

Post by brzi »

Mogli snimiti 10 filmova.
Sitna buranija
Posts: 3041
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

rigel wrote: 24 Jun 2026, 17:44 Ja sam se referisao samo na bh content lab i rasipanje velike količine novaca, bez ikakve ekonomske računice.
Ne trebaš ti meni otvarati oči, vidim ja sasvim dobro i imam više informacija od tebe pitanju obije stvari o kojima ti govoriš. I ovo što si naveo za novce za bht content lab nije tačno.
Za telemach se slažemo, cijena je previsoka.
Onda nisu bili tačni podaci koje je u poslovnom planu naveo sam Kovačević.

Ali eto, neka ti ne rasipaju pare filmadžije. Bolje da ti pare rasipa Šolak, Kovačević, Konaković i kompanija :roll:
https://istraga.ba/otkrivamo-detalje-pr ... telemacha/

Treba i tebi i mnogima ovdje očito stalno otvarati oči, ali je kod nekih to ipak nemoguća misija...
Sitna buranija
Posts: 3041
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Ali, nekako mi drago zbog ovih dioničara koji onanišu na odluku Kovačevića da uskrati pare za filmove, serije i kulturu. Jebi ga, ipak treba te pare iskoristiti ni za šta, tj. za punjenje džepova pojedinaca, ali onih koji nisu dioničari... :lol:
panzer
Posts: 14414
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Ali mi je zanimljiva briga za telekom. Svaki političar ima mišljenje za telekom i ima inicijative.

A realno strateški bitnija elektroprivreda može propasti a da se ne počešu
rigel
Posts: 81
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Ja samo ne znam šta se ti toliko brineš za dioničare bh telecoma? Žao ti što će moje pare propast? Ili ti je možda žao Dzambićevih nekoliko miliona? :D
Opusti se drug, prodao si, uzeo keš, uživaj...
Post Reply