Bosnalijek

panzer
Posts: 12087
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Može biti mada ja nikad ne gledam direktno kroz struje i stranke, jer isticanje stranaka u prvi plan znači zamagljivanje situacije i skrivanje stvarnih aktera. Iza svake stranačke situacije stoje imena koja imaju lični interes pa tako i ovdje.

Zato bi bilo dobro da nam Dizdar pojasni koja je to grupa koja ima više od 5 % dionica i ko su predložena imena pošto on ima uvid u dokumentaciju za skupštinu.
I volio bih znati da li je Salihović aktivan u ovim dešavanjima.
Sabur2
Posts: 1888
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

Investitor wrote:Ovo je neočekivani rasplet situacije, bar za mene. Ovakvoj situaciji sam se potajno nadao. Vidim da ovdje ima nekih kojima ravnoteža u NO nikako ne odgovara jer će to natjerati ove iz Hadena da dokupe još dionica ukoliko hoće da upravljaju firmom samostalno. Trhulj bi po njima bio dobar da nikako ne da instrukcije za prisustvovanje i glasanje na skupštini. Nisam mislio ići na skupštinu, ali poslije ovoga, želim da dam punomoć ovima koji su uz vladu.
Naprotiv. Ravnoteza u NO itekako svima odgovara jer je to nacin da se postigne ovo sto kazes.
Medjutim, ovdje je vrlo upitno ko su ljudi koji ce biti tas na vagi i cije ce u stvari oni interese stititi. Lopov se sa lopovom lako dogovori.
Ako je Haden lopov kako kazete, dacete mu provjerenog lopova, buduceg ortaka i adio mare sa vasim i mojim interesima.

Dakle epic fail je za ravnotezu odabrati Arslanagicev klan. O tome sam pisao mnogo puta ranije i vidjelo se da se to iza brda valja spram Trhuljevih postupaka u zadnjoj godini dana.

Zasto je epic fail?
Zato sto sad nece biti NIKO ko ce stiti interese malih dionicara, a firmom ce lagano da upravlja 35% vlasnistva.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Odbrana poste nas "lagano uvodi u pocetak ortakluka sa Arslanagicima", pa opet reci da nije licni interes u pitanju.odavno si ti u toj ekipi samo sto sada vise nemas izbora nego da priznas.
Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: Bosnalijek

Post by Investitor »

crveni wrote:Odbrana poste nas "lagano uvodi u pocetak ortakluka sa Arslanagicima", pa opet reci da nije licni interes u pitanju.odavno si ti u toj ekipi samo sto sada vise nemas izbora nego da priznas.
A u kojoj ekipi ti operišeš?
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Da budemo jasni i glasno,ja sam dionicar koji ce izaci licno na skupstinu i glasati za iednog kandidata koji se nalazi na listi koju je dao haden.
Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: Bosnalijek

Post by Investitor »

crveni wrote:Da budemo jasni i glasno,ja sam dionicar koji ce izaci licno na skupstinu i glasati za iednog kandidata koji se nalazi na listi koju je dao haden.
Skontali smo da podržavaš Haden, pitanje je ironično jer napadaš gospodina Čengića koji se ne krije iza nika kao ti i ja. Samo da te podsjetim da je isti, onda kada niko nije smio pisnut, veoma usamljeno dizao glas protiv svakog lopovluka. Poslije ovakvog odnosa prema njemu dođe čovjeku da se zapita da li je vrijedno uopšte dizati glas protiv nepravde i lopovluka. Ipak, izgleda da neki od nas nikada neće osjetiti kakav je osječaj kad si usamljen protiv vjetrenjača ali ne odustaješ i odupireš se svim udarima.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Vjeruj da sam Cengica podrzavao do nedavno.medjutim sve sto je dobro uradio pogazio je kada je odlucio uci u ortakluk sa arslanagicima,policem,melihom i trhuljem.tu je pogazio sve sto. Je ilada radio i pricao,samo sada mjenia teze i valja suplju demagogiju.srtamota za njegove godine!
Klis
Posts: 122
Joined: 29 Apr 2013, 12:28

Re: Bosnalijek

Post by Klis »

Ja sam bio najveci poštovalac lika i djela Halila Cengica iz prošle sezone. Imao sam sve dresove sa njegovim imenom. Ali ekipa za koju sad nastupa jednostavno je sve rekla o njemu samom. Pogazio je tekovine svoje revolucije. Kako da poštujem takve tipove. Sam sebe je doskreditovao i tu je prica završena.
Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: Bosnalijek

Post by Investitor »

Budimo realni, ovdje su u pitanju savezi protiv "zajedničkog neprijatelja", nema ovdje ljubavi. Nema drugih alternativa osim ovako da se parira Hadenu. Ko bi to drugi mogao sakupiti 5% dionica i predložiti kandidate. A Hadena i ja doživljavam kao neprijatelja zbog načina kupovine dionica na berzi. Sve drugo je demagogija, ko misli suprotno neka iznese alternativu.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Zanimljivo zajednickog neprijatelja...ako je haden zajednicki neprijatelj arslanagicu i trhulju,a jeste,onda nema sumnje da je haden prava i jedina normalna opcija za sve normalne dionicare koji zele dobro za Bosnalijek.a za vas "lesinare"koje samo zanima da malo uhvatite love od dionica arslanagic je prirodni saveznik,ne interesni nego prirodni.sa srecom
Post Reply