Bosnalijek

Cofadon
Posts: 26
Joined: 08 May 2013, 06:40

Re: Bosnalijek

Post by Cofadon »

crveni, pavaroti, klis, zeleni.2012
Prvo ja nisam Meliha, već sam se predstavila i objasnila zašto nisam u mogućnosti da se predstavim imenom i prezimenom. Valjda u demokratskom društvu građanin može imati mišljenje i stav. Što se tiče Melihe, ona je otkačena, ali isto tako smatram da je bila važna karika u našem razvoju i svi smo je takvu prihvatili.
Pavaroti bi se trebao zabrinuti, jer u svom post-u 09.05.2013. u 17:17h spominje odstranjivanje g-đe Melihe od strane Dizdara i Nedima. Time daješ na znanje da su oni i onog slovenca „odstranili“ tj.naložili da se pretuče...vjerovatno će nadležne institucije izvršiti provjere (ako već nisu?).
Zaboravih spomenuti Mirzu Musića i Edhema M., jesu li se spremili za sindikalne izbore tj. ustoličenje „legaliste“ Edhema na mjesto predsjednika sindikata.
Od mene lično nemate podršku, sugerišem vam da budete otvoreniji prema radnicima...ipak oni ne znaju ništa o mešetarenju, ali znaju dobro proizvoditi lijekove.
pavaroti
Posts: 49
Joined: 23 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by pavaroti »

Postovana cofadon,

Ne iskrivljujte moje rijeci i navode te ne izvodite moje rijeci iz konteksta.

Ja sam rekao da se ista odstrani iz kruga kompanije do skupstine jer radi stvari zbog kojih se ide u zatvor.

Posto kako kazes nisi meliha onda objasi ove gore postupke koje ista radi nebi li sebe odrzala na poziciji.

Molim vas samo konkretno, i sta je to meliha uradila za napredak bsnl, kako to da dolaze racuni iz slovenije za "slovence" po osnovu plata, prenocista, odvojenog zivota...itd.

Pitanje za g. Cengica, kako to ja kao pojedinacni mali dionicar mogu vjerovat sutra vama u NO? Vi se udruzujete sa starim liscima u ispumpavanju novca, meliha drzi sebe amara i kompaniju koji su tu starosjedioci u ispumpavanju....

Zar nije logicnije drugima dat priliku i iste nadgledat?
prva slavna
Posts: 41
Joined: 15 Apr 2013, 21:37

Re: Bosnalijek

Post by prva slavna »

Poštovani Pavaroti,
Pouzdana znam da taj Čengić ,kojeg vi uposlenici svako malo prozivate,za vrijemae studija u Zagrebu u dva navrata pokušao da ući naivno slikarstvo u Hlebinskoj školi.Oba puta su ga odbili sa obrazloženjem da nije dovoljno naivan.
To saznanje o njemu u životu mu je u više navrata pravilo probleme,ali ih je u konačnici uvijek nekako rješavao.
Čini sa da bi mu svjedočenje nekih iz njegovog današnjeg okruženja pomoglo kada bi se ponovo pokušao tamo upisati.
fcs
Posts: 10
Joined: 08 May 2013, 13:47

Re: Bosnalijek

Post by fcs »

Postao/la Cofadon » 10 svi 2013, 16:32

crveni, pavaroti, klis, zeleni.2012
Prvo ja nisam Meliha, već sam se predstavila i objasnila zašto nisam u mogućnosti da se predstavim imenom i prezimenom. Valjda u demokratskom društvu građanin može imati mišljenje i stav. Što se tiče Melihe, ona je otkačena, ali isto tako smatram da je bila važna karika u našem razvoju i svi smo je takvu prihvatili.
Pavaroti bi se trebao zabrinuti, jer u svom post-u 09.05.2013. u 17:17h spominje odstranjivanje g-đe Melihe od strane Dizdara i Nedima. Time daješ na znanje da su oni i onog slovenca „odstranili“ tj.naložili da se pretuče...vjerovatno će nadležne institucije izvršiti provjere (ako već nisu?).
Zaboravih spomenuti Mirzu Musića i Edhema M., jesu li se spremili za sindikalne izbore tj. ustoličenje „legaliste“ Edhema na mjesto predsjednika sindikata.
Od mene lično nemate podršku, sugerišem vam da budete otvoreniji prema radnicima...ipak oni ne znaju ništa o mešetarenju, ali znaju dobro proizvoditi lijekove.
Šta reći, koju posluku porati :)
Sve odgovore ćeš dobiti, ali kad se prvo predstaviš, da te mogu tužiti za klevetu ;)
pavaroti
Posts: 49
Joined: 23 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by pavaroti »

Postovani prva slavna,

Nebitno jel odlucio folirat, mene vise interesuje kakvi su ti profesori i hoce li im on postat asistent?
prva slavna
Posts: 41
Joined: 15 Apr 2013, 21:37

Re: Bosnalijek

Post by prva slavna »

Pavaroti,stvarno nemam se namjeru dopisivati sa uposlanicima ali sa m tek sada vidio da su tebe ,izmeđuostalog,ubijedili
da taj vaš Čengić hoće u NO.Onda se tu radi sigurno o nekom drugom jer ovaj što je danas bio u Bosnalijeku nikako ne ispunjava uslove za člana NO.Naime,Arslanagić i Meliha su odredili statutom uslove koje ispunjavaju samo ljudi oko njih.A i bez toga,niko od ovih s kojim je on po vašem u savezu,ne bi glasao za njega.Da ne bi dalje o ovome raspravljali,moram podsjetiti da je neko na ovom forumu davno napisao da je taj gospodin stariji od 65 godina.
Vidiš moj Pavaroti,ništa od toga što naručeno pišete o tom čovjeku,nije ni blizu tačno.
pavaroti
Posts: 49
Joined: 23 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by pavaroti »

Postovani prva slavna,

Nisi me razumio, znam ja da g. Cengic nemoze u NO i tih 65 godina koliko znam nije samo prema bsnl to je i kod deugih kompanija u federaciji.

Ja znam da on nece u NO ali me razocarao sto ikako razgovara sa ljudima koji su ga za ruke i noge izbacivali ne tako davno iz kruga kompanije...

Nisam ja uposlenik i meni je bitniji interes onaj vlasnicki.
U ostalom nemora g. Cengic biti licno u NO da bih ga nazvao asistentom profesorima.

Ne citam ti ja te novinarske patke ali dovoljno je da gledam svojim ocima a vidim da g. Cengic sjedi za stol sa dojucerasnjim "vukovima" i trazi dobro za bosnalijek...neka hvala.
prva slavna
Posts: 41
Joined: 15 Apr 2013, 21:37

Re: Bosnalijek

Post by prva slavna »

Kada već nema nikoga drugog na forumu a ni Sulejmana većeras ne emituju,da tu ja nastavimo.
Nisu dakle Arslanagić,Trivun i Meliha tog gospodina tjerali van iz kruga,mora se priznati oni su bili puno suptilniji.Recimo,rasprava Trivuna i HČ ima na internetu.Po meni prilišno kulturna rasprava.U stilu ovih današnjih jedino je bio Šepo,morao je intervenirati policajac sa Šepovim sendvičem u ruci.
Ipak o njima nemam nijednu finu rieč,ni g.HČ.
E pa možeš misliti šta misli o ovim kada pokušava sa njima da ih zaustavi!
Čovjek je već jasno rekao:Napali su ga kao oni 1992 i mora se braniti,to je ljudski.I to će raditi sve dok u tom Bosnalijeku ima svoje imovine.
Evo sad već ima neka pristojna muzika naTV,pa tome dajem prednost!
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Ima li neko informacije sa dansnje skupstine?
dasu
Posts: 8
Joined: 17 Jan 2013, 19:37

Re: Bosnalijek

Post by dasu »

Prisutno bilo 3,4%. Tolko bude prisutno dnevno na vjecnoj vatri.
Post Reply