Bosnalijek

zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Jos uvijek cekam argumente od Premijera zasto bi neko dao povjerenje Trhulju? Takodje cekam i argumente u vezi odnosa Trhulj-Arslanagic, ima ga ili nema? Ja sam bio vrlo precizan i jasan sa svijim argumentima, pa ocekujem od Premijera koji "sve zna" da i on bude previzan i jasan u argumentaciji.

A koristim ovu priliku da vas sve zamolim da o Vranici i ostalim Vranicama diskutujete negdje drugo. Dovoljno je sto pojedinci poput Premijera i Odbrane poste stalnu zamjenjuju teze, sakrivaju cinjenice i iskrivljuju ocito i na temu Bosnalijeka.
leon
Posts: 348
Joined: 14 Nov 2012, 15:01

Re: Bosnalijek

Post by leon »

Hvala na odgovoru, međutim nisam baš do kraja zadovoljan, jer sam dobio samo Vaše mišljenje o cijeni, a ne i stav HADEN-a o trenutnom gubitku vrijednosti investicije u Bosnalijek. Ipak, iz Vašeg odgovora se može naslutiti da niska cijena nije problem Hadenu, pa posljedično bi trebalo i da Haden ovu investiciju u Bosnalijek računa na duži vremenski period.

Nadalje, u svojim postovima ste naglasili da je Haden razgovarao sa svima u Bosnalijeku, pa su mi u tom procesu najviše zakinuti mali dioničari. Kako nema prikladne organizacije među malim dioničarima, niste ni mogli sjesti sa njima i razgovarati o svojim planovima. Kako je ovaj forum ipak jedan kanal za komunikaciju sa malim dioničarima, da li postoji mogućnost da ispred Hadena postavite neke službene planove za Bosnalijek i način njihovih ostvarivanja. Prepucavanja koja su obilježila prošlih nekoliko dana zasigurno nikome ne idu u prilog, a da nam šonudite više informacija bi svakako bilo od koristi za argumentiranu raspravu.
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Podrska za leon ov prijedlog.
S obzirom na sve ove manipulacije i suplje koje pisu "veliki zastitinici" Bosnalijeka i jos veci "postivaoci" Trhulja, a direktno preko njega Arslanagica prijedlog je dobar i koristan. Samo ne znam da li je ovaj zaista pravi "Edin Dizdar" ili ne, a sa druge strane mozda bi bolje bilo pitanje o planovima za Bosnalijek postaviti Uzunovicu direktno, jer koliko sam shvatio on je kandidat ispred Hadena za Upravu. Doduse i pravi Dizdar je kandidat za NO pa bi trebao biti u toku.
Premijer
Posts: 31
Joined: 23 Apr 2013, 00:04

Re: Bosnalijek

Post by Premijer »

Samo zelim da cestitam g. Edinu Dizdaru na transparentnosti, ko se stvarno on javlja. Za razliku od Uzunovica, svama vam cast za to. Mada jos nisam ubijedjen da je Haden dobra opcija za Bosnalijek. Podrzavam leona u njegovom zahtjevu da nam malo vise objasnite sta Haden namjerava ciniti sa Bosnalijekom? Da li je Nedim Uzunovic predodredjen da bude direktor? Da li je istina da njegov badzo treba da bude clan uprave?

I da odgovorim na pitanje, ne neznamo se g. Edine. Nismo imali priliku se sresti. Cim se vratim u Bosnu i Hercegovinu i Sarajevo, javit cu vam se da se upoznamo. Jer imam pitanja i dileme na koje vi vjerovatno mozete odgovoriti? Da li je mozda bolje da date mobilni telefon za direktan kontakt ili je ovaj iz vase brokerske kuce dovoljan? Razumijem ako zbog privatnosti ne zelite dati mobilni telefon. Razumljivo je to. I naravno, javit cu se ako poziv vazi i za nas ostale koji smo procitali komentar, a ne samo za onoga kome je upucen. Ja vjerujem da vazi sa sve, a vi recite ako je to drugacije.

Sto se tice zelenog, argumenti su vise nego ocigledni. Ima jedna poslovica dole u Bosni koja kaze: "Pametnom je i isaret dovoljan." Takodje zeleni, molim da nabrojite bar dvije kompanije iz Haden grupacije? Ako iste uopste postoje? A vi ste ti koji ste spomenuli grupaciju. Hvala na odgovoru.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Crveni je malo odmarao od svega pa i vas ovdje sto bi toplo preporucio i Premijeru.Jedan antistres vikend u reumalu Fojnici je pun pogodak,provjereno ;) Vidim da me pojedinci prozivaju,anaravno Premijer uvijek ide najdalje pa me posvecuje sa zelenim,gluho i daleko bilo.Ja sam partizansko djete,ruka bi mi se osusila da sebi dam ime zeleni.
Sad malo o sveznalici zvanoj Premijer.jedan obicni mahalac,zavidan,ljubomora,nervozani cangrizav na sve one koji radom dodju do rezulata. Lezihljebovic koji se kvakom hvata za druge na ciji racun zeli da zivi. Sibicaner i kokosar koji svoj niski intelekt i mali iq sakriva pricom o drugima. Ovo si ti, a to ti porucuju dva psihologa koje sam zamolio da malo iscitaju forum,posebno tvoje postove. Ovo ti je dijagnoza. Sretno i hairli :D
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Svaka cast Premijeru, ucis i ti nesto pa si napokon spustio loptu. Eto imas poziv u Eurohaus pa te molim da se sto prije vratis i odes tamo i naravno postavis sva ta pitanja.
Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Ako su ovi ofarbani zaspali da se malo obratim ovom gospodinu Dizdaru.A prije toga pojašnjenje.U Luxenburgu samo jedan oblik drustva ima skrivene vlasnike i kapital,a to je ovaj S.A.,kojeg ste vi odabrali.Pa sada fino pričate o Hadenu kao o onm dobričini Redži iz Goražda.Kao eto on,taj gospodin Haden ,nakon što je pročitao sve ono o nestalim parama od prodatog Hotela Vranice u Mostaru,i nakon sto je dobro proučio one sheme iz Dana o uvezanosti unistivača Fondova,predložio baš Edina Dizdara za NO firme koji hoće da uvede u pet prvih u ovom dijelu Evrope.I još pristao da bude samo jedan njegov čovjek kandidat,jer on vjeruje baš nama Bosancima.E ako vam i ovo progutaju dioničari,onda ih stvarno i trebate opelješiti.
A što se tiće ovog čula kazala ,ja se tu držim onog Suljinog kada je , nakon što su ga pitali je li čitao Na Drini čupriju ,odgovorio:Čuj čito,hodo po njoj.Dakle,iznosim samo ono u što sam siguran,i za što imam dokaze.
Ostalo je za ove vaše ili one naivčine što Vas pitaju šta je ovo sa cijenom.
I pozravite mi tog gospodina Hadena.Dugo će se on još natezati ,izmedžu ostalog i po sudovima,dok ne ovlada Bosnalijekom,osim ako to pokuša na tenderu,naravno ako ima te kapacitete.Ne bih se čudio da i oni ,što ih ovi po forumu označavaju kao alternativu ovom dobričini,nešto rade oko tendera.Vi im svakako idete na ruku ovim obaranjem cijena!
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

I ja zovem i dolazim u Eurohaus definitivno,hvala na pozivu :)volio bih sresti i Premijera pa da porazgovaramo otvorenih karata, javi mi kad budea planirao privatnom porukom pa da kafeniaemo:D
zeleni.2012
Posts: 181
Joined: 23 Nov 2012, 09:42

Re: Bosnalijek

Post by zeleni.2012 »

Ja ne zaspem dugo, sta ces. Kazes pises ono u sto si siguran. Hajde daj i tebe da cujem o Trhulju, ti ga podrzavas? Daj da cujem o Libijcu? Daj da cujem o trojcu Arslanagic-Polic-Trhulj? Daj argumente koji ce pobiti moje, koje sam naveo vrlo jasno i precizno.
Premijer
Posts: 31
Joined: 23 Apr 2013, 00:04

Re: Bosnalijek

Post by Premijer »

Nedime Uzunovicu, ovakve tvoje rijeci i tvoj vokabular nema potrebe komentarisati. Jer upravo ovo pokazuje tvoju nervozu, a s druge strane i tvoju kulturu i IQ. Ja sam siguran da neznas ni sta znaci skracenica IQ, ali si cuo da se negdje koristi pa si je i ti pokusao upotrijebiti. Nedime, na ciji si ti racun zivio do sada i jos zivis od "plodova svoga rada u Rusiji." Mene bi bilo stid.
Post Reply