Bosnalijek

Odbrana poste
Posts: 222
Joined: 22 Jul 2012, 18:28

Re: Bosnalijek

Post by Odbrana poste »

Ljudi samo rasipamo energiju,nemojimo sada o Budimiru.To je samo svdja u porodici.Jer oni su jednostavno samo velika porodica lopova i pljačkaša.Ovo se naravno odnosi na sve stranke.Pojedinaca sigurno kod svih ima poštenih.Nije Blekić samo čovjek Marina Ivaniševića,čitaj SDP-a,nego i Asima Sarajlića,SDA.O Uzunoviću stvarno nisam znao ništa,ali znam puno toga o Hrkaću,Blekiću,Edinu Dizdaru,onom Dini što je prošli put odradio posao za Arslanagića a sada za ove oko Uzunovića.To su jednostavno lešinari koji nas nastoje opelješiti ,i to za strane naručioce.Za mene su oni potpuno isti kao Fikret Avdić ili kao onaj Balija,Hrvat i Slovenac ,što su osuđeni kao pripadnici Desetog diverzanskog odreda VRS.Da podsjetim:Ubili su za dan oko hiljadu Bošnjaka na vojnoj ekonomiji kod Zvornika.I zato je ovo ono što je u potpisu!
Ja znam da je Libijac sa urednim papirima na strani ministra Trhulja,za kojeg se nadam da će se uspjeti oduprijeti podpredsjedniku svoje stranke i odraditi ovo u interesu svih nas.A onaj drugi iz konjica neće imati muda da se otvoreno stavi na stranu ovih bjelosvjtskih pljačkaša.Previše voli vlast da bi toliko rizikovao.A sigurno najviše rizikuju ljudi koji imaju bilo kakve odnose sa kriminalom i izdajom Zemlje,jer ovo je zapravo to!
Premijer
Posts: 31
Joined: 23 Apr 2013, 00:04

Re: Bosnalijek

Post by Premijer »

Ma ovu sarajevsko-konjicko-crnogorsko-rusku druzinu trebalo bi odmah uhapsiti za organizovani kriminal. I to drzavno tuzilastvo i drzavni sud da im sudi. Za primjer ostalima. Oni su se udruzili radi kriminala i slucaja zvani Bosanlijek. To je valjda svima jasno sada.
Investitor
Posts: 912
Joined: 19 Apr 2012, 10:37

Re: Bosnalijek

Post by Investitor »

Ima li vijesti kad će se održati ova ponovljena (Hadenova) skupština, da se prijavim za učešće
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

@premijer
Kad vec "sve znas" onda daj argumente i daj molim te sve to predaj tuzilastvu ili kome vec treba, svima ces pomoci vise da se ovdje prekinu mahalanja. Ako nemas argumente onda neka te je stid i sram za sve sto pises, a ako imas skidam ti kapu do poda!

@odbrana poste
Svi znaju da je Libijac placenik Edina Arslanagica, sve ostalo je utopija. Tu ga niko ne moze izvaditi.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Ako radnici jasno kazu da zele dati sansu najvecem dionicaru, ljudi kojima zavisi hljeb od Bosnalijeka, a mnogi uz to imaju i interes kao dionicari onda je to jasan signal u kojem pravcu treba razmisljati. Mi koji imamo par stotina ili par hiljada dionica sad trebamo pametovati sta i kako.
Sa druge strane radnici znaju ljude koji predstavljaju, ponavljam, najveceg pojedinacnog dionicara i nemaju nista protiv ljudi. Znaci opet poprilicno jasno.

Sve drugo, ma sta pisali, ma kako mene nazivali je UTOPIJA i to znamo svi mi ovdje, ali neki to ipak "vole vruce" ;)
Premijer
Posts: 31
Joined: 23 Apr 2013, 00:04

Re: Bosnalijek

Post by Premijer »

Nedime crveni Uzunovicu. Nema sta mene biti stid ni sram. Ti treba da se stidis sto dezavuises i investitore i radnike demagogijom. Kako te nije stid da tvrdis da radici znaju kriminalce koji predstavljaju ove Ruse? Znaju samo kolovodje koje ste vi potkupili da govore u ime radnika i da uticu na njihovo misljenje i ponasanje.

Na kraju, isao si na Ekonomski fakultet u Sarajevu, valjda. Pa jesu li te Trivu i kompaija naucili da interesi radnika nisu, u vecini slucajeva, isto sto i interesi dionicara. To si valjda trebao nauciti. To su takozvani, agencijski problemi u poslovanju jedne kompaije. Ali sada, nije vrieme za te lekcje, to si trebao nauciti davno. E da jesi, ne bi sada prosipao ovdje takvu demagogiju. Ne pitaju se radnici ko ce voditi firmu, nego dionicari. I tu si lekciju iz korporativnog upravljanja trebao nauciti. Ili si to sve u majci Rusiji zaboravio dok si pljackao imovinu nase frime.

Nedime Uzunovicu, ti si jedan mali arslanagic. Mnogo gladniji i mnogo intelektualno ugrozeniji, te stoga 100 puta opasniji po opstanak Bosnalijeka. Ti i tvoja ekipa nece dobiti podrsku za ovu pljacku koju planirate svakog vikenda sa Nerminom Niksicem na Borackom jezeru. Polako, hoces dokaze. Imaces vjerovatno uskoro i slike i snimke. SIPA radi i slucajeve koje nisu po vasoj narudzbi. Predpostavljam da je tesko nemati miran san. A to Uzunovicu nemogu platiti Ruske rublje.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Premijer ti stvarno veze nemas. Ta tvoja mrznja i nervoza od samog spomena Uzunovica ti je skroz pomutila razum, ali je i dokaz da pripadas ekipi usko vezanoj za Amara Arslanagica, Melihi Begovic i ostale operativce/poslusnike Ede Arslanagica.
Samo ti moram reci i da si u pravu sto si nervozan i ja bi to bio da sam na tvom mjestu . Siguran sam da i kad spomenes SIPU da ti sve zatitra i da se nervoza pojacava ;)
Premijer
Posts: 31
Joined: 23 Apr 2013, 00:04

Re: Bosnalijek

Post by Premijer »

Nedime, tvoje namjere nisu iskrene, nego lopovske i pljackaske. Znas ti to dobor i sam. A o kompentencijama da ne govorim. Jer bi ovaj forum pretvorio se u komediju. Ja sam rekao da si ti mali Arslanagic. Tako da, pametnom bi to bilo doboljno da skonta da sam ja protiv vas obojice lopova i kriminalaca. Samo sto se Arslanagic vec nakrao i pitanje hoce li to iko vratiti Bosnalijeku, sve sto je on pokrao. A ti si tek na pocetku. Gladan i spreman na sve. Samo da postanes mali Arslanagic. Samo pljackaski pohod tebe i tvoje druzine, bi bio fatalan za Bosnalijek. To mi necemo dozvoliti. Ni radnici ni dionicari. Eto tebi razloga za nervozu. Pa ti si bolan kukavica koja se prosle godine danima krila u svom stanu i 15 dana nisi smio izaci iz stana kad si tek dosao u Sarajevo iz majke Rusije. Mnogo je nas koji znamo da je ovo istina. Nedime mali Arslanagicu.
crveni
Posts: 166
Joined: 14 Nov 2012, 12:20

Re: Bosnalijek

Post by crveni »

Laki je malo nervozan, al treba ga shvatiti ;)
insider
Posts: 971
Joined: 15 May 2012, 15:17

Re: Bosnalijek

Post by insider »

Premijer wrote:Sto se tice hapsenja Budimira. Evo par interesantnih cinjenica.

Nermin Niksic je taj dan na pocetku sjednice Vlade, a koja se odrzavala u Mostaru, svim prisutnim ministrima jasno i glasno najavio hapsenje Budimira. Rekao je:" Danas ce biti uhapsen Budimir. Sta cete sad?"

Ta sjednica Vlade je zakazana u petak, kada se Vlada skoro pa nikada ne zakazuje. Provjerite malo datume i dane odrzavanja prijasnjih sjednica i sve ce vam se samo kazati.

Dao sam sebi za pravo da procitam Pravilinik o radu FBIH Vlade na internetu. I znate sta pise tamo. Svaka 4ta sjednica ce biti odrzana u Mostaru. A znate kada je zadnja sjednica odrzana u Mostaru - prije ove na dan hapsenja. Tako da su dvije sjednice za redom odrzane u Mostaru. Jer, da je sjednica zakazana u skladu sa Pravilnikom, u Sarajevu, bila bi u zgradi Vlade u Alipasinoj i tu Ministri ne bi mobli biti bukvalno kindapovani od strane SIPE. I ovaj show ne bi zadovoljio apetite i planove celnika SDPa i njihovih saucesnika.

Recite mi gdje u svijetu ste culi da je policija ili vojska usla u neku zgradu vlade i hapsila odnostno pretresala neke prostorije od interesa, a citavu vladu blokirala na nekoliko sati, ne davsi ministrima ni da udju niti izadju iz zgrade. Pa gdje mi to zivimo ljudi moji. Pa to je klasicni DRZAVNI PUC. Stvari treba nazvati pravim imenom. Sve je izrezirano do u detalje. A mi opet trebamo biti ovce. Dok je ovaca bice i vune. Kaze Dubioza. Ali druze Niksicu i komrad Uzunovicu - nema vise vune. Ovce su se pretvorile u vukove. Vratit ce se pravi Valter i oplodit ce Vam mater kozaci moji.

A Budimira, neka su uhapsili ako je stvarno ovo radio. Samo su njega uhapsili iz pogresnih razloga. Ako se ovo dokaze, SIPA i drzavno tuzilastvo i drzavni sud odose u vraziju mater. A za njima, eto i njihov kredibilitet.

Odlican komentar i zapažanje!
Post Reply