BH Telecom

slavuj
Posts: 1949
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: BH Telecom

Post by slavuj »

Danas nazovem broj na koji sam ranije dogovarao uvid u materijale za Skupštinu.Niko se ne javlja.Onda zvoni telefon i vidim neko zove sa tog broja.Začudjen da su nazvali pitam šta će to biti.Ko je ,pita osoba .Dioničar,kažem.hoću da pitam za skupštinu.Ja mislila neko iz raje,kaže.a o skupštini se ništa ne zna.Kako ne zna kada je zakazana.Nije kaže ona.Mi ne znamo ništa.Pa imaju li materijali,obično bi ja došao i vidio kakav je prijeddlog dividende,Ne zna se ništa još,kaže ova što je upravo došla.Pa ima li iko da zna ,pitam dalje.Nema,kaže,niko ne zna ništa.Pa gdje onda da pitam,nastavljam.Nigdje,jel tako,pita kolegicu.Tako je ,kaže glas sa strane.
Elem,sit sam se napričao sa nekom koja ništaa ne zna.
A ti se Muzafere kupaj!
beka26
Posts: 845
Joined: 29 Jan 2015, 17:37

Re: BH Telecom

Post by beka26 »

Takva vrta tipova s kojima si pricao (a takvih je vecina) postuju samo jedan jezik a to je; Jedna dobra pleska iza ušiju, i onda im bude bolje i iznenada progledaju.
panzer
Posts: 12068
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: BH Telecom

Post by panzer »

Meni cijelo vrijeme izgleda da postoje dvije paralelne hijerarhije. Jedna koja je tu dugo i jedna koja je tek došla.
Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

gdje slavuj nema dionice
SSenseiSS
Posts: 62
Joined: 23 Feb 2023, 12:30

Re: BH Telecom

Post by SSenseiSS »

Truba wrote: 07 Jun 2024, 11:30 gdje slavuj nema dionice
Vjerovatno u MTEL-u :lol:
Mirnes
Posts: 157
Joined: 12 May 2016, 13:33

Re: BH Telecom

Post by Mirnes »

haman ide 1,1 KM i haman su malo se spetljali u nazivu tacke dnevnog reda
Begov Han
Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

SSenseiSS wrote: 07 Jun 2024, 16:30
Truba wrote: 07 Jun 2024, 11:30 gdje slavuj nema dionice
Vjerovatno u MTEL-u :lol:
Zna znanje
Sto jes jes
Trekkie
Posts: 5
Joined: 11 Aug 2021, 15:14

Re: BH Telecom

Post by Trekkie »

slavuj wrote: 07 Jun 2024, 10:42 Danas nazovem broj na koji sam ranije dogovarao uvid u materijale za Skupštinu.Niko se ne javlja.Onda zvoni telefon i vidim neko zove sa tog broja.Začudjen da su nazvali pitam šta će to biti.Ko je ,pita osoba .Dioničar,kažem.hoću da pitam za skupštinu.Ja mislila neko iz raje,kaže.a o skupštini se ništa ne zna.Kako ne zna kada je zakazana.Nije kaže ona.Mi ne znamo ništa.Pa imaju li materijali,obično bi ja došao i vidio kakav je prijeddlog dividende,Ne zna se ništa još,kaže ova što je upravo došla.Pa ima li iko da zna ,pitam dalje.Nema,kaže,niko ne zna ništa.Pa gdje onda da pitam,nastavljam.Nigdje,jel tako,pita kolegicu.Tako je ,kaže glas sa strane.
Elem,sit sam se napričao sa nekom koja ništaa ne zna.
A ti se Muzafere kupaj!
Slijedeci put se predstavite i trazite da cujete ime osobe s druge strane s kojom pricate. Kada se pocnete direktno obracati tek tada vidite kako se informacije dobiju. Ja ovo radim u bilo kojoj javnoj ustanovi ili sluzbi jer tek onda vidite kako se promijeni prica i postanj ljubazni kad im se obracate imenom.
Sitna buranija
Posts: 2081
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Trekkie wrote: 08 Jun 2024, 19:28
slavuj wrote: 07 Jun 2024, 10:42 Danas nazovem broj na koji sam ranije dogovarao uvid u materijale za Skupštinu.Niko se ne javlja.Onda zvoni telefon i vidim neko zove sa tog broja.Začudjen da su nazvali pitam šta će to biti.Ko je ,pita osoba .Dioničar,kažem.hoću da pitam za skupštinu.Ja mislila neko iz raje,kaže.a o skupštini se ništa ne zna.Kako ne zna kada je zakazana.Nije kaže ona.Mi ne znamo ništa.Pa imaju li materijali,obično bi ja došao i vidio kakav je prijeddlog dividende,Ne zna se ništa još,kaže ova što je upravo došla.Pa ima li iko da zna ,pitam dalje.Nema,kaže,niko ne zna ništa.Pa gdje onda da pitam,nastavljam.Nigdje,jel tako,pita kolegicu.Tako je ,kaže glas sa strane.
Elem,sit sam se napričao sa nekom koja ništaa ne zna.
A ti se Muzafere kupaj!
Slijedeci put se predstavite i trazite da cujete ime osobe s druge strane s kojom pricate. Kada se pocnete direktno obracati tek tada vidite kako se informacije dobiju. Ja ovo radim u bilo kojoj javnoj ustanovi ili sluzbi jer tek onda vidite kako se promijeni prica i postanj ljubazni kad im se obracate imenom.
Inače, BH Telekom je poznat po ljubaznosti. :roll:

U principu, uživo ja gotovo nikad nemam takvih problema jer sam fizički krupan. Međutim, na telefon kada zovem zna biti problema bez obzira na način kako im se čovjek obraća. Generalno, što si bezobrazniji bolje ćeš proći, ako ljubaznost ne upali na prvu. Nažalost.

Ali, BH Telekom je posebna priča. Ne znam jesi li ikad išao da pogledaš materijale za skupštinu? Ima kancelarija u kojoj sjede njih 3 ili 4 i koje kada dođem samo kolutaju očima (tipa evo opet onoga), a kada spomeneš dividendu gledaju te kao da ti njima kradeš pare a ne one tebi svojim neradom i dobijanjem plate onako. Tako da me ne čudi što je Slavuj imao ovakvo iskustvo. Moram biti pošten pa reći da su meni ovaj put odmah rekli iznos, a zvao sam na jedan od četiri broja koja sam u prošlosti prikupio i memorisao, jer jedne mi godine odgovore ljubazno a već naredne na istom broju dobijem bezobrazluk (valjda gospođi bude loš dan), pa onda tražim dalje da dođem do nekog kontakta na kojem ću dobiti info. I tako skupih 4 broja. Ovaj put sam imao sreće pa su mi odmah na prvi ljubazno odgovorili.
Truba
Posts: 443
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: BH Telecom

Post by Truba »

oću takvima ja morat nosit podatke za uplatu
sta ono treba
ime prezime broj racuna licna

težak je zivot kad nista ne radis po cijeli dan tako citav zivot
Post Reply