BH Telecom

Mirnes
Posts: 151
Joined: 12 May 2016, 13:33

Re: BH Telecom

Post by Mirnes »

da li se neko sjeca da je bilo situacije da skupstina ne bjde odrzana u junu mjesecu
Begov Han
Sitna buranija
Posts: 2063
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Nikad se nije desilo, kad je BH Telekom u pitanju. Šta reći? Nezaustavljivo grabimo u bolju budućnost...
slavuj
Posts: 1946
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: BH Telecom

Post by slavuj »

Prvo ispravka:Ne kaze se "grabimo", nego "padamo".
Sad bi dobro dosao Novalic da ufati TELEKOM u slobodnom padu.
Sitna buranija
Posts: 2063
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

Možda sam samo trebao staviti navodnike, a "grabimo" sam namjerno napisao jer smo s lošeg otišli na daleko gore ;)
Mirnes
Posts: 151
Joined: 12 May 2016, 13:33

Re: BH Telecom

Post by Mirnes »

beka promijena u vlasti i svemu ubzivotu...ali ovo izgkeda tromo i nesposobno...znaci da nema ni nadzornog odbora
Begov Han
rigel
Posts: 26
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

https://www.klix.ba/biznis/privreda/smj ... /230718104

Evo novog nadzornog odbora. Ko su ovi ljudi? Ja niti za jednog nikad nisam cuo. Skupstina ce biti 11.08.
Sitna buranija
Posts: 2063
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

rigel wrote: 18 Jul 2023, 17:09 https://www.klix.ba/biznis/privreda/smj ... /230718104

Evo novog nadzornog odbora. Ko su ovi ljudi? Ja niti za jednog nikad nisam cuo. Skupstina ce biti 11.08.
Recimo, evo jedna od izjava ovog Muje Hasića koji je predložen za člana NO (inače SDP-ov federalnog zastupnika u prišlom mandatu) koju je dao vezano za EP BiH:

"Javna preduzeća nisu formirana da stvaraju najviše profite, već da pružaju usluge građanima i pravnim osobama koje plaćaju poreze", rekao je.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sdp-izn ... /220309060

Ako se bude ovog principa držao, možda BHT i ne bude pravio dobit. Dovoljno je da pružaju usluge građanima i pravnim osobama koje plaćaju porez.
rigel
Posts: 26
Joined: 14 Oct 2022, 12:28

Re: BH Telecom

Post by rigel »

Ma dobar Mujo, odlican. Pravi komunisticki setup.
Nista to nece biti bolje ni sa direktorskim pozicijama, jer ovi sto se spominju nisu sposobni ni granap voditi. Dovoljno je vidjeti da ce GD biti covjek koji dana staza nema u tk sektoru. A iz iskustva znam kako smo prolazili sa nasadjenim direktorima koji nikad nisu radili u telekomunikacijama.
Za nadat se samo da ce zavuci ruku u dzep i podjeliti dobru dividendu jer je evidentno da ce faliti para u budzetu, ako ne ove, onda sljedece godine sigurno.
Sitna buranija
Posts: 2063
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: BH Telecom

Post by Sitna buranija »

rigel wrote: 18 Jul 2023, 18:33 Ma dobar Mujo, odlican. Pravi komunisticki setup.
Nista to nece biti bolje ni sa direktorskim pozicijama, jer ovi sto se spominju nisu sposobni ni granap voditi. Dovoljno je vidjeti da ce GD biti covjek koji dana staza nema u tk sektoru. A iz iskustva znam kako smo prolazili sa nasadjenim direktorima koji nikad nisu radili u telekomunikacijama.
Za nadat se samo da ce zavuci ruku u dzep i podjeliti dobru dividendu jer je evidentno da ce faliti para u budzetu, ako ne ove, onda sljedece godine sigurno.
E to je jedino što bi moglo koliko-toliko izvući situaciju...
Post Reply