Elektroprivreda BIH

Truba
Posts: 620
Joined: 31 May 2023, 09:24

Re: Elektroprivreda BIH

Post by Truba »

POTVRĐENO ZA "AVAZ"

Sanel Buljubašić SDP-ov kandidat za direktora Elektroprivrede BiH

Sta je ovo
Sta znaci ovo za nas?
panzer
Posts: 12391
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Elektroprivreda BIH

Post by panzer »

Znači da su u SDPu ozbiljni bolesnici.
novi
Posts: 205
Joined: 17 Apr 2020, 15:13

Re: Elektroprivreda BIH

Post by novi »

SDP, a mislio sam da niže ne možemo, ali ovo ......
Kad ja haustorče Tuzlansko kažem nikad više SDP
panzer
Posts: 12391
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Elektroprivreda BIH

Post by panzer »

I baš nema niko drugi nego ovaj iz Vodovoda Srebrenik?
brzi
Posts: 2789
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: Elektroprivreda BIH

Post by brzi »

I tako,.. uz ministre (ne)experte,.. dobit ćemo i direktore (ne)experte.
Meni kao glasaču NS-a bi u ovom trenutku bilo draže da su u koaliciji sa SDA i DF-om.
SDP i NIP će izgleda pokazati da su losija verzija SDA.
Sitna buranija
Posts: 2296
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Elektroprivreda BIH

Post by Sitna buranija »

panzer wrote: 14 Jul 2023, 16:23 Znači da su u SDPu ozbiljni bolesnici.
Ma nek' nije Andelija, pa makar nas ovaj vodovodžija strovalio i potopio u Jablaničko jezero. Ha, šta kažeš panzer? Ne valja Andelija? Ma samo neka ide, a nama će vrijednost ulaganja u EPBiH da raste sve i da konja na čelo stavimo. A možda i neće...

Da ponovim, SDP nam je već u dva navrata pokazao kako ne znaju. Tako, da ako je neko mislio da će postaviti nekog ko je bolji od Grabovice, ili je naivan ili nešto drugo...
panzer
Posts: 12391
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Elektroprivreda BIH

Post by panzer »

Možda je pošten.


Šalim se. Ne ide ovo ovako. Ali nije mi jasno šta rade jer entitet treba ozbiljno voditi. Ovi ne samo da pokazuju da nemaju kapacitet da vode nego postavljaju totalne idiote na pozicije.

I dok ima ove inercije i finansijske stabilnosti narod će šutiti. Sa prvim kašnjenjima budžetskih isplata , ovi što misle da su vlast će biti bukvalno zgrnuti u kanal.

Što se tiče same EPBIH da vidimo koga će predložiti u NO.
brzi
Posts: 2789
Joined: 31 Jul 2012, 14:34

Re: Elektroprivreda BIH

Post by brzi »

panzer
Posts: 12391
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Elektroprivreda BIH

Post by panzer »

Ne , nego balkanska vlast i političari.

Nije direktor gurnuo HEP u gubitak nego politika. Kao i ovogodišnji gubitak na plinu.
Sitna buranija
Posts: 2296
Joined: 12 May 2016, 10:51

Re: Elektroprivreda BIH

Post by Sitna buranija »

panzer wrote: 14 Jul 2023, 19:41 Možda je pošten.


Šalim se. Ne ide ovo ovako. Ali nije mi jasno šta rade jer entitet treba ozbiljno voditi. Ovi ne samo da pokazuju da nemaju kapacitet da vode nego postavljaju totalne idiote na pozicije.

I dok ima ove inercije i finansijske stabilnosti narod će šutiti. Sa prvim kašnjenjima budžetskih isplata , ovi što misle da su vlast će biti bukvalno zgrnuti u kanal.

Što se tiče same EPBIH da vidimo koga će predložiti u NO.
Pa dragi panzer, zar ti stvarno misliš da sto puta ponovljeni eksperiment 101. put može dati drugačiji rezultat? Sve smo ovo nažalost već vidjeli 2001.-2003. i još svježije 2011.-2015. S tim da smo tada imali relativno oslabljene od strane stranaca one druge dvije strane. A sada je ova "naša" strana slaba, a ovi koji su na vlasti s "naše" strane su zapravo drugi ešalon onih nesposobnjakovića koji su bili na vlasti 2011.-2015. Iako im je omraženi Fadil ostavio pune budžete i finansijski stabilne institucije i državne kompanije, ne bi me čudilo da sve to pojebu, jer nema gomile koja se ne može potrošiti.

U tom smislu sam ja branio i Andeliju i Kahrimana (za kojeg prije toga nijedne jedine lijepe riječi nisam izgovorio), upravo znajući da će ovi dovesti nekakve diletante, partijske poslušnike čiji će zadatak biti da omogući bogaćenje uskoj grupi njihovih glavonja makar to značilo strovaljivanje firme. Baš kao što su i u prethodne dvije prilike uradili. Imam previše godina da bih povjerovao da ovaj put može biti drugačije.

Ako bude uopšte države do kraja njihovog mandata...
Post Reply