Bosnalijek

beka26
Posts: 834
Joined: 29 Jan 2015, 17:37

Re: Bosnalijek

Post by beka26 »

Mašala... Pa sad kmetovi tj. kako ih popularno zovu Hrvati, Srbi, Bošnjaci i ostali, drogirajte se vrlo provjerenim drogama navedene firme. Upss, pa šta ja pričam, pa ja imam dionice navedenih, u svakom slučaju, samo kupujte..
Sabur2
Posts: 1873
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Bosnalijek

Post by Sabur2 »

beka26 wrote:Mašala... Pa sad kmetovi tj. kako ih popularno zovu Hrvati, Srbi, Bošnjaci i ostali, drogirajte se vrlo provjerenim drogama navedene firme. Upss, pa šta ja pričam, pa ja imam dionice navedenih, u svakom slučaju, samo kupujte..
Ja sam povezan sa ovom strukom i moram ti reći da su BSNL lijekovi kvalitetni i sigurni. Unazad 20 godina ulažu napore na podizanju kvaliteta i sigurnosti lijekova. Ja ih uvijek odabiram u apoteci, ako imam izbor.

Također, obišao sam i radio u nekoliko ex-Yu farmaceutskih kuća i Bosnalijek je sigurno među top 4.
slavuj
Posts: 1946
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: Bosnalijek

Post by slavuj »

Ja također,na osnovu vlastitog iskustva i iskustva ljudi oko mene,držim da su proizvodi Bosnalijeka kvalitetni!Ai dozvoljavam da neki i u to mogu sumnjati,s obzirom na kriminalne karaktere nekih ljudi u Bosnalijeku i na način na koji su došli gore!Jer pomoću pajsera u kuću ulaze samo kriminalci!Rizikujući da već danas dobijem prijetnju koju sam već dobijao,moram konstatovati da ,recimo,spominjanjne predsjednika NO Bosnalijeka u kontekstu kriminalnih radnji određenih grupa,nije baš neki pozitivni mrketing!Tužilaštva također neprocesuiranjem prijavljenih kriminalnih radnji ne doprinosi imiđu firmi u kojima su takvi ljudi prisutni!Zbog takvih se i iza možda dobrog poslovnog poteza,traži neki kriminalni motiv!Ja,recimo,nisam baš siguran šta je pravi motiv akvizicije dionica Farmameda!Također prvo što sam zaključio iz izjave direktora da će sve kapacitete Bosnalijeka upotrijebiti za investiranje radi proširenja proizvodnje,je da je to poruka da dividende neće biti pa neka mali dioničari prodaju dionice.Jer svakako ovi sa Malte ili Haden iz susjedstva,imaju namjeru kupiti što više i što jevtinije!Jer šta drugo ja da očekujem od ovih,osim prevaru!
Ali,svejedno ostajem dioničar.I ne savjetujem nikome da proda dionice!
insider
Posts: 971
Joined: 15 May 2012, 15:17

Re: Bosnalijek

Post by insider »

slavuj wrote:Ja također,na osnovu vlastitog iskustva i iskustva ljudi oko mene,držim da su proizvodi Bosnalijeka kvalitetni!Ai dozvoljavam da neki i u to mogu sumnjati,s obzirom na kriminalne karaktere nekih ljudi u Bosnalijeku i na način na koji su došli gore!Jer pomoću pajsera u kuću ulaze samo kriminalci!Rizikujući da već danas dobijem prijetnju koju sam već dobijao,moram konstatovati da ,recimo,spominjanjne predsjednika NO Bosnalijeka u kontekstu kriminalnih radnji određenih grupa,nije baš neki pozitivni mrketing!Tužilaštva također neprocesuiranjem prijavljenih kriminalnih radnji ne doprinosi imiđu firmi u kojima su takvi ljudi prisutni!Zbog takvih se i iza možda dobrog poslovnog poteza,traži neki kriminalni motiv!Ja,recimo,nisam baš siguran šta je pravi motiv akvizicije dionica Farmameda!Također prvo što sam zaključio iz izjave direktora da će sve kapacitete Bosnalijeka upotrijebiti za investiranje radi proširenja proizvodnje,je da je to poruka da dividende neće biti pa neka mali dioničari prodaju dionice.Jer svakako ovi sa Malte ili Haden iz susjedstva,imaju namjeru kupiti što više i što jevtinije!Jer šta drugo ja da očekujem od ovih,osim prevaru!
Ali,svejedno ostajem dioničar.I ne savjetujem nikome da proda dionice!

Zar je toliko tesko zajljuciti zasto je kupljen Pharmamed?
proleter
Posts: 1631
Joined: 14 Sep 2012, 13:45

Re: Bosnalijek

Post by proleter »

panzer
Posts: 12024
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Samo jedno domaće lice? Jedino ako nije glavno lice. Uglavnom bilo bi dobro da se bar neko pridrži Arslanagićima.
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: Bosnalijek

Post by Shahab »

slijedi haos u bosnalijeku. između grupe koja je upravljala opetacijom. prvo hapšenje prvi svjedok pokajnik.
Last edited by Shahab on 03 Apr 2018, 11:35, edited 1 time in total.
panzer
Posts: 12024
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Počem?
Shahab
Posts: 666
Joined: 26 Apr 2015, 21:49

Re: Bosnalijek

Post by Shahab »

panzer wrote:Počem?
ostavili su previše tragova i dokaza. pohlepa ih je odvela u zijan.
panzer
Posts: 12024
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: Bosnalijek

Post by panzer »

Jedina je prednost što ne urušavaju firmu prilikom tih svojih malverzacija odnosno trude se da poslovanje bude dobro. A sebi namire jedan dio zarade.
Tako da se nadati da će treća postava biti kako treba.
Post Reply