ZIF-ovi

panzer
Posts: 12086
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: ZIF-ovi

Post by panzer »

Evo Mi Group nam je uložio u "elektroprivredu"- energonovu.

Odmah se sjetim kako su oni iz crnogorskih fondova svoju javnost ubjeđivali kako su uložili u bosanske elektroprivrede a dali su pare 15-20 miliona KM elektro-grupi koja je još uvijek na imenu.
Mirnes
Posts: 157
Joined: 12 May 2016, 13:33

Re: ZIF-ovi

Post by Mirnes »

Ulazu oni nase pare, a mi vlasnici nemamo nikakve koristi, dionica pala na marku...a troškovi fonda tri puta veći od zarade koju prikupe
Begov Han
panzer
Posts: 12086
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: ZIF-ovi

Post by panzer »

Mujo se vraća u BIG preko Salink-a.
ada
Posts: 173
Joined: 13 Oct 2016, 13:32

Re: ZIF-ovi

Post by ada »

A šta je Salink-a, ne razumijem baš ?
panzer
Posts: 12086
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: ZIF-ovi

Post by panzer »

Po svemu sudeći malo sam pomiješao Salink sa Sagenom. U pitanju su "firme sa egzotičnim adresama" iza kojih stoje domaći bizmismeni sa parama izvučenim iz bh firmi u kojima su vlasnici.
mendo
Posts: 506
Joined: 11 May 2012, 12:07

Re: ZIF-ovi

Post by mendo »

da li je Salink kupio dionice BIGa ili šta se desilo?
panzer
Posts: 12086
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: ZIF-ovi

Post by panzer »

Ništa. Vrijeme je za godišnji. Sve sam pogrešno zaključio bez puno pregledavanja predhodnih stanja. Raiffeisen skrbnik je kupio ovaj udio
mendo
Posts: 506
Joined: 11 May 2012, 12:07

Re: ZIF-ovi

Post by mendo »

od koga
panzer
Posts: 12086
Joined: 11 Mar 2010, 21:30

Re: ZIF-ovi

Post by panzer »

Vispak je prodao na aukciji.
slavuj
Posts: 1950
Joined: 19 Sep 2013, 11:29

Re: ZIF-ovi

Post by slavuj »

http://indikator.ba/Vijest.aspx?p=1&id= ... miliona+KM

Ovi sa FINANSIJSKE MAGISTRALE,od Bistrika,preko Katedrale pa strmo niz Miljacku,boga mi rade!Još da je sve ovo realno,dže bi im bio kraj!Uspjeh,nema šta!
Hajmo sad,kriminalci i njihovi branitelji,na juriš!Ima još uvijek šta da se ukrade!
A da bi realizirali ovoliki gubitak morali su napraviti više od tri miliona troškova u prošloj godini!Nekoliko investicijskih savjetnika kao paravan,ulaganja u propale projekte nalogodavaca,kao budučnost i ministarstvo finansija ,kao udarna bojna za proboje prema dnu!
Pa svi ovi koji su saučesnici na bilo koji način,ne bi trebali hodati ovom zemljom i ovim gradom!
Uključujući i onog mlađahnog profesora sa ekonomije iz tora najvećeg blefera u našoj politici,koji mi je lično obečao da će raqditi na tome da se ovakve pljačke nacionalnih razmjera,eliminišu!
Post Reply