Energoinvest

Sabur2
Posts: 1888
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Energoinvest

Post by Sabur2 »

montypython wrote:U Avazu danas pod naslovom "Kompanije iz BiH gradit će energetsku mrežu i hidroelektranu u Indoneziji" članak u kojem ambasadorica Indonezije najavljuje gradnju električne mreže u dužini od 1000 km kao i hidroelelektrane. "Sve navedene projekte trebale bi raditi BH državne kompanije" naglasila je Jani.(Amelia Achmad Yani)
E sad ne znam koja bi druga mogla biti ako nije Energoinvest. Zna li ko nešto više?
Ja znam da se sve cini da se poslovi cak i u BiH daju tasna-masna firmama koje uglavnom zaposljavaju strucnu snagu iz E.
Nije im tesko, jer nude ono sto je normalno dobiti za dobar posao - pristojnu platu i na vrijeme.

Cesto do mene dopiru informacije iz ove ugedne kuce i mogu samo reci da mi se cini da su odlucili da je svuku na nulu, po svaku cijenu...
Vrijeme (radi se o mjesecima, a ne godinama) će pokazati jesu li moji zaključci ispravni.
insider
Posts: 971
Joined: 15 May 2012, 15:17

Re: Energoinvest

Post by insider »

Novi član nadzornog odbora je Elnur Salihović zaposlenik rijaseta isamske zajednice?????????
montypython
Posts: 3940
Joined: 06 May 2010, 10:52

Re: Energoinvest

Post by montypython »

32 hiljade kom u jednoj transakciji. Jesu li zbog ovoga svlačili cijenu zadnju godinu a možda i mnogo duže?
sayo
Posts: 125
Joined: 17 Mar 2015, 18:35
Location: Switzerland

Re: Energoinvest

Post by sayo »

insider wrote:Novi član nadzornog odbora je Elnur Salihović zaposlenik rijaseta isamske zajednice?????????
Pozitivno, dopada mi se.
Cuvajmo BiH kao zenicu svoga oka!
sayo
Posts: 125
Joined: 17 Mar 2015, 18:35
Location: Switzerland

Re: Energoinvest

Post by sayo »

montypython wrote:32 hiljade kom u jednoj transakciji. Jesu li zbog ovoga svlačili cijenu zadnju godinu a možda i mnogo duže?
Neko je nasjeo i prodao..
Cuvajmo BiH kao zenicu svoga oka!
Sabur2
Posts: 1888
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Energoinvest

Post by Sabur2 »

sayo wrote:
insider wrote:Novi član nadzornog odbora je Elnur Salihović zaposlenik rijaseta isamske zajednice?????????
Pozitivno, dopada mi se.
Sarkazam?
insider
Posts: 971
Joined: 15 May 2012, 15:17

Re: Energoinvest

Post by insider »

Saziva se 33. Skupština društva “Energoinvest” d.d. Sarajevo za 30. 06. 2016. godine (četvrtak) sa početkom u 13:00 sati, u prostorijama društva u Sarajevu, ul. Hamdije Ćemerlića 2, objekat A

Za skupštinu je predviđen slijedeći Dnevni red:

1. Izbor radnih tijela skupštine

2. Usvajanje korigovanog izvještaja za 2014 godinu sa mišljenjem revizora

3. Usvajanje odluke o rasporedu gubitka za 2014 godinu

4. Usvajanje godišnjeg izvještaja o poslovanju društva za 2015. godinu, koji uključuje finansijski izvještaj I izvještaj revizora, nadzornog odbora I odbora za reviziju

5. Usvajanje odluke o rasporedu gubitka iz 2015 godine

6. Utvrđivanje naknada članovima NO I odbora za reviziju

7. Razrješenje člana NO

8. Izbor člana NO

Izvor, dnevne novine “Oslobođenje” od 07.06.2016. godine

Pa zar nisu pozitivno poslovali u 2015.?
Sabur2
Posts: 1888
Joined: 16 May 2010, 01:30

Re: Energoinvest

Post by Sabur2 »

Pravili su novi izvještaj. Ne znam razloge, ali pretpostavljam posljedice.
A to su: nemogućnost samostalnog izlaska na tendere u svijetu.
Ali eto, to se desava kad podobni polako istiskuju sposobne.
Srecom, nemam tamo ni feninga, ali me dusa boli radi onoga sto je E znacio u svjetskim okvirima, i gdje su ga danas zaštitnici nacionalnih interesa doveli.
Nakon dvije decenije pljacke i upropastavanja, zaposljavanja necijih neznalica, dosli smo do toga da ce minus biti golem, i da ce voditi ka stecaju.
insider
Posts: 971
Joined: 15 May 2012, 15:17

Re: Energoinvest

Post by insider »

Pa gdje je objavljen taj novi izvjestaj?
sayo
Posts: 125
Joined: 17 Mar 2015, 18:35
Location: Switzerland

Re: Energoinvest

Post by sayo »

Sabur2 wrote:Pravili su novi izvještaj. Ne znam razloge, ali pretpostavljam posljedice.
A to su: nemogućnost samostalnog izlaska na tendere u svijetu.
Ali eto, to se desava kad podobni polako istiskuju sposobne.
Srecom, nemam tamo ni feninga, ali me dusa boli radi onoga sto je E znacio u svjetskim okvirima, i gdje su ga danas zaštitnici nacionalnih interesa doveli.
Nakon dvije decenije pljacke i upropastavanja, zaposljavanja necijih neznalica, dosli smo do toga da ce minus biti golem, i da ce voditi ka stecaju.
Nemas ,,,? Ja imam i jos cu da kupujem
Cuvajmo BiH kao zenicu svoga oka!
Post Reply