Search found 3711 matches
- 23 Jun 2026, 17:11
- Forum: INVEST.BA
- Topic: BH Telecom
- Replies: 4980
- Views: 2814873
Re: BH Telecom
Ovo pitanje je slično onom, plaćati tv pretplatu ili ne. Ja je plaćam jer kakve god da su FTV i BHT, bez njih bi mi televizija bila drugacija. Pomalo je smijesna priča o maksimiziranju ptofita u jednom javnom preduzeću i istovremeno maksimiziranje gubitka u drugom javnom preduzeću. U BH Telekomu je ...
- 20 Jun 2026, 16:05
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397
- 19 Jun 2026, 19:04
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Vlada FBiH
- Replies: 1222
- Views: 684518
Re: Vlada FBiH
https://www.klix.ba/biznis/ekonomija/vlada-fbih-imenovala-senu-saranovic-za-privremenog-upravnika-nove-zeljezare-zenica/260619129 Ja ne znam gdje ova Vlada nađe ove ljude. Ova zena je sposobna ko i Buljubašić. Zena radila u Željezari ali nema pojma ni o proizvodnji ni o ekonomiji. Uz to nije bila ni...
- 17 Jun 2026, 16:01
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Vlada FBiH
- Replies: 1222
- Views: 684518
- 17 Jun 2026, 11:17
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397
Re: Elektroprivreda BIH
Sad je i Breza u neposluhu.
Ne sad direktor Elektroprivrede prebaci 10 ili 20 miliona avansa.
Šipak. Svake godine su dobivali 60 do 80 miliona na poklon.
Gotovo je s tim.
Svaki dan nerada pravi veću dubiozu.
Ne sad direktor Elektroprivrede prebaci 10 ili 20 miliona avansa.
Šipak. Svake godine su dobivali 60 do 80 miliona na poklon.
Gotovo je s tim.
Svaki dan nerada pravi veću dubiozu.
- 16 Jun 2026, 21:21
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397
Re: Elektroprivreda BIH
Znači plan je biti u minusu 15 miliona u prosjeku.
Re: Red pill
Cijena nafte 80 dolara, a pričali su da će trebati mjeseci za normalizaciju.
- 15 Jun 2026, 21:39
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397
Re: Elektroprivreda BIH
https://www.klix.ba/biznis/ekonomija/vl ... /260615178
Kad kaže, "Vlada FBiH će uplatiti".
Uplaćuje li Vlada ili uplaćuje Elektroprivreda BiH.
Kad kaže, "Vlada FBiH će uplatiti".
Uplaćuje li Vlada ili uplaćuje Elektroprivreda BiH.
- 15 Jun 2026, 15:49
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397
Re: Elektroprivreda BIH
"Mili Bože sa nebesa, daj nam puno kise i metar snijega".
Pozitivno poslovanje ssmo uz extremne padadine.
I laže da je u 2025. gubitak manji od planiranog.
Planirana je bila dobit a ne gubitak.
Pozitivno poslovanje ssmo uz extremne padadine.
I laže da je u 2025. gubitak manji od planiranog.
Planirana je bila dobit a ne gubitak.
- 12 Jun 2026, 19:46
- Forum: INVEST.BA
- Topic: Elektroprivreda BIH
- Replies: 14615
- Views: 6067397