Search found 3711 matches

by brzi
23 Jun 2026, 17:11
Forum: INVEST.BA
Topic: BH Telecom
Replies: 4980
Views: 2814873

Re: BH Telecom

Ovo pitanje je slično onom, plaćati tv pretplatu ili ne. Ja je plaćam jer kakve god da su FTV i BHT, bez njih bi mi televizija bila drugacija. Pomalo je smijesna priča o maksimiziranju ptofita u jednom javnom preduzeću i istovremeno maksimiziranje gubitka u drugom javnom preduzeću. U BH Telekomu je ...
by brzi
20 Jun 2026, 16:05
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

by brzi
19 Jun 2026, 19:04
Forum: INVEST.BA
Topic: Vlada FBiH
Replies: 1222
Views: 684518

Re: Vlada FBiH

https://www.klix.ba/biznis/ekonomija/vlada-fbih-imenovala-senu-saranovic-za-privremenog-upravnika-nove-zeljezare-zenica/260619129 Ja ne znam gdje ova Vlada nađe ove ljude. Ova zena je sposobna ko i Buljubašić. Zena radila u Željezari ali nema pojma ni o proizvodnji ni o ekonomiji. Uz to nije bila ni...
by brzi
17 Jun 2026, 11:17
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

Sad je i Breza u neposluhu.
Ne sad direktor Elektroprivrede prebaci 10 ili 20 miliona avansa.
Šipak. Svake godine su dobivali 60 do 80 miliona na poklon.
Gotovo je s tim.
Svaki dan nerada pravi veću dubiozu.
by brzi
16 Jun 2026, 21:21
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

Znači plan je biti u minusu 15 miliona u prosjeku.
by brzi
16 Jun 2026, 16:42
Forum: INVEST.BA
Topic: Red pill
Replies: 192
Views: 277433

Re: Red pill

Cijena nafte 80 dolara, a pričali su da će trebati mjeseci za normalizaciju.
by brzi
15 Jun 2026, 21:39
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

https://www.klix.ba/biznis/ekonomija/vl ... /260615178
Kad kaže, "Vlada FBiH će uplatiti".
Uplaćuje li Vlada ili uplaćuje Elektroprivreda BiH.
by brzi
15 Jun 2026, 15:49
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

"Mili Bože sa nebesa, daj nam puno kise i metar snijega".
Pozitivno poslovanje ssmo uz extremne padadine.

I laže da je u 2025. gubitak manji od planiranog.
Planirana je bila dobit a ne gubitak.
by brzi
12 Jun 2026, 19:46
Forum: INVEST.BA
Topic: Elektroprivreda BIH
Replies: 14615
Views: 6067397

Re: Elektroprivreda BIH

https://www.klix.ba/biznis/ekonomija/ni ... /260612121

Traže modele,..
Jedini model je rad.